رویانیان: صحبت‌های کریمی فرصت است نه تهدید/ با او دچار چالش شدم اما توهین کی‌روش ناراحتم کرد

رویانیان: صحبت‌های کریمی فرصت است نه تهدید/ با او دچار چالش شدم اما توهین کی‌روش ناراحتم کرد

10022
18:07
24 بهمن 1396
مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس به اتفاقات شب گذشته برنامه نود و صحبت‌های رد و بدل شده در این برنامه واکنش نشان داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس به اتفاقات شب گذشته برنامه نود و صحبت‌های رد و بدل شده در این برنامه واکنش نشان داد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، محمد رویانیان در خصوص اتفاقات شب گذشته رخ داده در برنامه 90 و صحبت‌های علی کریمی گفت: من توصیه‌ای برای آقایان تاج، ساکت و سایر فدراسیون‌ نشین‌ها دارم. آدمی مثل علی کریمی استخوان خردکرده در فوتبال است و به خوبی فوتبال و فدراسیون را می‌شناسد. دوستان در فدراسیون فوتبال باید بدانند که صحبت‌های کریمی تهدید نیست بلکه باید حرف‌های او را به عنوان یک فوتبالی یک فرصت تلقی کرد. به هر حال همه می‌دانند که فوتبال ما چه مشکلاتی دارد.

وی ادامه داد: متأسفانه فساد در فوتبال وجود دارد، این مسأله را دولتمردان، نمایندگان مجلس، قوه قضائیه و رسانه‌ها به خوبی می‌دانند و باید بپذیریم که در فوتبال ما فساد وجود دارد. در این شرایط بهتر است به جای جبهه گرفتن مقابل صحبت‌های علی کریمی از حرف‌های او یک فرصت بسازیم و یک حرکت بزرگ را برای مبارزه با فساد آغاز کنیم. صحبت‌های کریمی درباره دغدغه باشگاه‌ها است و او حرف‌های درستی را شب گذشته بیان کرد.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس درباره اینکه کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی کریمی را بزدل عنوان کرده،‌اظهار داشت: به نظر من کریمی شجاعت داشت که در برنامه نود آمد و حرف‌هایش را زد به نظر من کی‌روش شب گذشته به کریمی توهین کرد و این صحنه خوبی نبود چرا که کریمی یک اسطوره است و همه ما از توهین به یک اسطوره فوتبال ناراحت شدیم. تاج و سایر دوستان در فدراسیون فوتبال نباید کریمی را مقابل خود ببینند بلکه او را باید کنار خود ببینند. کریمی یک عنصر فوتبالی موفق است و نباید مقابل حرف‌های او جبهه گرفت.

رویانیان در پاسخ به این سوال که خود شما در زمان حضور در پرسپولیس با کریمی دچار چالش شدید و الان چه شده که از او حمایت می‌کنید،‌ گفت: کتمان نمی‌کنم که کریمی با من چالش داشت، اما ما مراعات حال همدیگر را می‌کردیم. هم من درباره کریمی حرف زدم و مصاحبه کردم و هم او در رسانه‌ها درباره من صحبت‌هایی انجام داد. این واقعیت وجود داشت اما حرف من این است که کریمی برای فوتبال یک تهدید نیست. من از اینکه دیدم یک خارجی در تلویزیون ایران به یک هموطن من توهین می‌کند ناراحت شدم. کریمی جوانی‌اش را برای فوتبال ایران گذاشت و این نوع برخورد با او خوب نبود.

وی ادامه داد: هر چه بین من و کریمی بوده تمام شده و این حرف‌ها برای گذشته است باید بگویم که کریمی مثل پسر من است. درست است که او علیه من حرف‌های تندی زد اما این دلیل نمی‌شود که شأن او را ندیده بگیرید، صحبت‌های کریمی یک فرصت برای فوتبال ما به حساب می‌آید. مگر مسئولان نمی‌خواهند فوتبال از فساد پاک شود، پس کمک کنید و حرف‌های کریمی را بشنوید. کریمی می‌خواهد فوتبال، باشگاه‌محور باشد نه فدراسیون‌محور.

 

1004

نظرات کاربران
امیر
تو این وسط محبوبیت نخر سردار همتون یه مدل هستید تو و ساکت و تاج و کفاشیان وفتح اله زاده و طاهری نداره حالم داره بهم میخوره از این همه ریاکاری و نیرنگ حال
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۷:۵۷
پاسخ
31
219