رکوردشکنی آرنولد در صورت حضور در فینال مادرید

رکوردشکنی آرنولد در صورت حضور در فینال مادرید

3256
22:19
31 اردیبهشت 1398
آرنولد به جوان ترین بازیکنی تبدیل خواهد شد که در دو فینال متوالی لیگ قهرمانان حضور داشته است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از دیلی میل، فینال رقابت های لیگ قهرمانان اروپا بین تیم های لیورپول و تاتنهام در روز 11 خرداد در ورزشگاه واندا متروپولیتانو برگزار خواهد شد و ترنت آلکساندر آرنولد می‌تواند در این فینال یک رکورد جالب را ثبت کند.

آرنولد که در ماه اکتبر 2019، 21 ساله خواهد شد می‌تواند با حضور در مقابل تاتنهام به جوانترین بازیکنی تبدیل شود که توانسته در دو فینال متوالی اروپایی به شکل ثابت به میدان رود. آرنولد یک سال قبل و در 19 سالگی نیز فینال کیف در مقابل رئال مادرید را از ابتدا آغاز کرده بود. 

او در این راه، رکورد کریستین پانوچی مدافع سابق رئال مادرید، اینترمیلان و رم را خواهد شکست. پانوچی در فینال 1994 در سن 21 سالگی در پیروزی ماندگار 4-0 میلان مقابل بارسلونا به میدان رفت و یک سال بعد هم در 22 سالگی، مدافع راست ثابت روسونری در جریان شکست 1-0 مقابل آژاکس بود. 

آرنولد که در این فصل 15 پاس گل داده، در صورت به وجود نیامدن مشکلی از نظر آمادگی جسمانی یکی از مهره های ثابت یورگن کلوپ در فینال مادرید خواهد بود. آرنولد با حرکت هوشمندانه خود در بازی برگشت نیمه نهایی مقابل بارسلونا، گل صعود به فینال را از روی نقطه کرنر برای دیووک اوریگی ساخت.

در کنار آرنولد، حضور فن‌دایک و رابرتسون نیز در ترکیب ثابت دفاعی لیورپول قطعی به نظر می‌رسد تا به این ترتیب 3 مدافع از 4 مدافع لیورپول، بازیکنان آغازکننده فینال 2018 کیف مقابل رئال باشند. تنها جای تردید، انتخاب زوج ویرجیل فن‌دایک از بین دژان لوورن و جوئل ماتیپ خواهد بود.

7712

نظرات کاربران
کهکشانی ها
اسمش آدم رو یاد آرنولد بازیگر میندازه همون بلا رو سر بارسلونا در آورد فقط اسلحش توپش بود
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۱:۲۵
پاسخ
35
32
فوتبال پاک
اسم مسی هم به تنهایی کافیه که رئالی ها یاد اون رنج ها و درد هایی بیوفتند که مسی توی ورزشگاه تمیرینش برنالئو بر سر رئالی ها آورده و می آورد اسلحه مسی هم نامش بود نه چیز دیگه نامش به تنهایی کافیه که ترس بر جان رقیبانش بندازه و خودشونو خراب کنند توپش که بماند مسی وقتی راه میره زمین بازی میلرزه چه برسه به آدم های درون زمین به قول مورینیو مربی سابق رئال که گفته من به بازیکن انفرادی اعتقادی ندارم ولی مسی چیز دیگه ای هستش پس شما رئالی ها همچنان بسوزید و برای سهمیه بجنگید خخخخ
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵:۵۱
29
18