رکوردشکنی پیکه در برابر وایادولید؛ سیصدمین بازی لالیگایی

رکوردشکنی پیکه در برابر وایادولید؛ سیصدمین بازی لالیگایی

1049
20:37
27 بهمن 1397
جرارد پیکه امشب به رکوردی جذاب دست خواهد یافت.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، جرارد پیکه آخرین بازیکنی است که در دیدار شنبه شب بارسلونا برابر رئال وایادولید به رکورد 300 بازی لالیگایی با پیراهن آبی اناری ها دست خواهد یافت.

با توجه به انجام 22 بازی لالیگایی برای رئال ساراگوسا( در دورانی که از منچستریونایتد به شکل قرضی به ساراگوسا پیوست)، پیکه در ابتدای همین فصل به رکورد 300 بازی لالیگایی رسیده بود، اما او اکنون فرصت آن را دارد تا برابر وایادولید به رکورد 300 بازی لالیگایی با پیراهن بارسلونا دست یابد.

این دستاورد در حالی رقم می‌خورد که پیکه هم اکنون از فرم مناسبی برخوردار است. او در بازی های اخیر در کنار مارک آندره تراشتگن نمایش های قابل قبولی داشته تا بارسا بیش از این دچار مشکل نشود.

در 299 بازی قبلی برای بارسا، پیکه در 130 بازی به بسته ماندن دروازه تیمش کمک کرده است. او در این بازی ها با دریافت 6 کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شده و در 226 بازی به پیروزی رسیده است. پیکه در 11 سال اخیر، به همراه بارسلونا 7 بار قهرمان لالیگا شده است.

جایگاه او در باشگاه بارسلونا تضمین شده و به نظر می‌رسد حتی با پایان روزهای حضور در مستطیل سبز، حضور او در بدنه باشگاه به پایان نخواهد رسید. او بارها از اشتیاق خود به حضور در کادر مدیریتی بارسا سخت گفته و قصد دارد بعد از بازنشستگی، شانس های خود را برای پست ریاست امتحان کند؛ جایگاهی که به نظر هم توانایی و هم مقبولیت مورد نیاز برای تصاحب آن را دارد.

7712

نظرات کاربران
hadi
اصلاپنالتی نبوداگه لیگ مابودحداقل ده دیقه باداوربحث میکردن چقدحرفه این اینا
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۷:۵۴
پاسخ
3
2