رکوردهایی که در دقایق مختلف بازی با تراکتورسازی برای استقلال به دست می آید

رکوردهایی که در دقایق مختلف بازی با تراکتورسازی برای استقلال به دست می آید

59480
15:59
13 دی 1396
استقلال تهران در هفته هجدهم لیگ برتر به مصاف تراکتورسازی می رود که این دیدار از حساسیت بالایی برای هر دو تیم برخوردار خواهد بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - استقلال تهران در هفته هجدهم لیگ برتر به مصاف تراکتورسازی می رود که این دیدار از حساسیت بالایی برای هر دو تیم برخوردار خواهد بود.

به گزارش وب سایت نود، حساس ترین دیدار هفته هجدهم لیگ برتر در تبریز برگزار خواهد شد؛ دیداری که همواره جذابیت و حساسیت های خاص خود را داشته و البته بدون حاشیه هم نبوده است. اتفاقاتی که ممکن است در بیستمین تقابل لیگ برتری استقلال تهران و تراکتورسازی رخ دهد، سبب می شود که خیلی از هواداران، حتی طرفداران پرسپولیس، نیز چشم به این بازی داشته و حوادث آن را دنبال کنند.

استقلال تهران در دیدار برابر تراکتورسازی در هفته هجدهم فرصت جابجایی چندین رکورد تیمی و انفرادی را خواهد داشت. استقلال و حسین حسینی این هفته می توانند رکورد بیشترین دقایق بسته نگه داشتن دروازه در تاریخ لیگ برتر را ارتقا دهند و آن را به نام خود ثبت کنند؛ رکوردی که پس از 16 فصل، حدود 10 روز پیش توسط پرسپولیس و بیرانوند شکسته شد و حالا استقلالی ها می خواهند در کمتر از 16 روز آن را از چنگ رقیب دیرینه در بیاورند. از لحاظ آماری و رکوردشکنی، اتفاقاتی در دقایق مختلف بازی استقلال و تراکتورسازی رخ خواهد داد؛ در ادامه نگاهی به دقایق مختلف این بازی خواهیم داشت تا مشخص شود که در دقایق ذکر شده، چه رکوردی برای شفر و بازیکنانش به ثبت خواهد رسید.

 

در حال حاضر، بهترین رکورد استقلال در لیگ هفدهم از نظر گل نخوردن برای این تیم به دست آمده است؛ بنابراین، از اولین دقیقه این دیدار، با گذشت هر دقیقه از بازی که دروازه این تیم همچنان بسته بماند، این رکورد در هر دقیقه برای استقلال بهبود یافته و دقایق گل نخوردن این تیم افزایش می یابد.

حسین حسینی سنگربان جوان استقلال از رکورد آرمناک پطروسیان دروازه بان سابق سپاهان عبور کرده و در رده دوم برترین دروازه بانان تاریخ لیگ برتر قرار خواهد گرفت. همچنین، استقلال از رکورد تیمی سپاهان در لیگ برتر اول عبور خواهد کرد و در رده سوم تیم های دارای بیشترین زمان گل نخوردن قرار خواهد گرفت.

 

در این دقیقه بازیکنان شفر می توانند به رکورد دومین تیم برتر این رده بندی رسیده و در واقع به بهترین رکورد تیمی خود در تاریخ لیگ برتر دست یابند. در حال حاضر، استقلال لیگ پنجم با 717 دقیقه، بهترین آمار این تیم در تمامی ادوار لیگ برتر به حساب می آید که بعید نیست این آمار تا چند روز دیگر جابجا شود.

اگر شرایط بازی بر وفق مراد آبی پوشان باشد و دروازه این تیم تهدید نشود، در این دقیقه از بازی مرد شماره یک این روزهای استقلال، به اولین رکورد مهم در این بازی دست می یابد و حسین حسینی با پشت سر گذاشتن دروازه بان شماره یک تیم ملی و پرسپولیس، به عنوان برترین دروازه بان تاریخ لیگ برتر شناخته می شود؛ در این صورت، حسین حسینی با (حداقل) 720 دقیقه بسته نگه داشتن دروازه اش، در رده اول قرار گرفته و بیرانوند در رده دوم جای خواهد گرفت.

 

اگر بازیکنان خط دفاعی و دروازه بان استقلال بتوانند همانند چند بازی گذشته عملکرد موفقی داشته و تا دقیقه 78 دروازه خود را بسته نگه دارند، رکورد بیشترین دقایق بسته نگه داشتن دروازه در تاریخ لیگ برتر به نام آنها ثبت شده و دومین رکورد مهم در این بازی برای استقلال به دست خواهد آمد. از این به بعد، با گذشت هر دقیقه از بازی که دروازه شاگردان شفر بسته بماند، می توانند رکورد خودشان را بهبود ببخشند.

با پایان بازی و گل نخوردن آبی پوشان، رکورد این تیم در بسته نگه داشتن دروازه اش به 788 دقیقه خواهد رسید. همچنین، حسین حسینی به عنوان رکورددار جدید در ادوار مختلف لیگ برتر به بیستمین کلین شیت خود در این رقابتها دست یافته و استقلال هم یازدهمین کلین شیت در فصل جاری را ثبت می کند. در حال حاضر، آبی پوشان تهرانی در کنار پرسپولیس با 10 کلین شیت بهترین آمار در لیگ برتر هفدهم را در اختیار دارند. در صورتی که در دیگر دیدار این هفته، نفت تهران موفق به باز کردن دروازه پرسپولیس شود و قفل دروازه استقلال نیز همچنان بسته بماند، آبی پوشان به تنهایی رکورد بیشترین کلین شیت در لیگ برتر هفدهم را به خود اختصاص می دهند. 

 

 

 

 

 

 

2081

نظرات کاربران
حبیب کاظمی
استقلال رکوردار بوده همیشه از همه تیمها شش تا میخوره از العین از پرسپولیس خلاصه به هیچ تیمی نه نمیگه تازه کدام تیم را دیدین که برود دسته سه دوباره برگرده لیگ برتر
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۳:۰۸
پاسخ
13
2
تیم اول ایران واسیا اس اس
هه همه رکوردا واس پر3پولیس وای ب روز دربی بسم اله اگر حریف ماییییییی برانکو جلوی کدوم بازیکن استقلالو میخواد بگیره مگه اینکه خودشم لباس ورزشی بپوشه با کادر فنی و تماشاگراشون بیان جلو سرورشون بازی کنن هه
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۶:۳۳
پاسخ
0
15
محمدپارسا
دخی پس پسی ستاره ما قلابیه ک ای اف سی میزنه ولی مال شمارو حساب نمیکنه؟ پرافتخار ترین تیم ایران تو لیگ برتر سپاهانه ولی ستاره نداره میدونی چرا؟چون کلا 5.6تا قهرمانی داره ولیگ برتر 17 دورس برگزار شده ولی شما ادعای 10 قهرمانی دارین و ستاره زدین و ای اف سی هنگ کرده از ستاره قلابیتون خخخخخخ اون دوتا ستاره ای ک ما اوردیم خودتون تو مسابقاتش بودین و حذف شدین اگه تیم ها ضعیف بودن پس شما چقد ضعیفین ک از محمدان بنگلادش حذف شدین خخخخخخخ ادمین مرسی
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۰:۲۶
پاسخ
1
14
محمد استقلالی
ماشاء الله به سیدمون و ماشاء الله به استقلال
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۳:۲۲
پاسخ
2
31
reza666666
پرسپولیس همین الانشم یازده کلین شیت داره. تیم دوم پایتختم حتی اگه جلو تراکتور گل نخوره بازم تازه با پرسپولیس برابر میشه...
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۳:۱۵
پاسخ
31
4
پرسپولیس سرور شیشتایی ها
آره بابا...مطمئن باشید با اشتباهات داوری به این رکورد میرسید...هر جا نتونستین داوری ب دادتون رسیده...به زور که ميخوان قهرمان جام حذفی تون بکنن... همه تبعیضا و اتفاقهای فوتبالی که همیشه ب نفع شما بوده... اصن چرا همیشه ب نفع شماست؟
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۲:۱۸
پاسخ
37
5
مهدي
يكي يه توضيح به من بده كه چطوري ركورد استقلال ٧١٧ دقيقس ولي ركورد طالبلو ٦٦٠ تنها در صورتي ٦٦٠ درسته كه بازي سپاهان طالب لو دروازه بان نبوده باشه كه در اين صورت سه تا بازي قبل سپاهانم به ركورد طالب لو اضافه ميشه يعني ٩٨٧ دقيقه
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۴:۳۴
پاسخ
1
20
Hamid
استقلال آخرین گل رو از چه تیمی خورد؟؟!!! :))))))))
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۳:۱۰
پاسخ
25
6
diataji
ركورد؟؟؟ اينم مال ما؟؟؟ بابا خسته شديم چقدر ركورد بزنيم آخه (بيشترين برد كمترين بأخت پر امتياز ترين بهترين گلزن عنايتى بهترين سرمريى أمير قلعه نويى بهترين تفاضل) خدايا شكرت كه تاجيم (پرافتخار ترين حذفى پر افتخار ترين تيم آسيايى ايران سومين تيم پرافتخار رنكينگ قرن آسيا و.....)
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۹:۲۲
پاسخ
4
36
mohammad
ایول به عقاب جوان بخدا حقش تیم ملی هست
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۲:۱۱
پاسخ
3
31
زینب موسوی
انشاءالله به یاری وبه خواست خدا در دیدار با تراکتورسازی هم گل نخوریم وانشاالله با یه نتیجه پرگل ببریم
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۸:۴۹
پاسخ
12
50
مهدی
بگو انشا الله
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۳:۱۳
2
36
فهیمه تاجی
به نظرم فقط برد استقلال اهمیت داره...رکوردها در ازای برد تیم میتونه دیده بشه...استقلال فقط باید ببره...به امید پیروزی
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۲:۲۴
پاسخ
5
50
6 تایی ها
نایب قهرمانی برازنده همچین تیمی بوده و هست تبریکات فراوان مارا پذیرا باشید
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۱:۳۰
پاسخ
60
18
مهدی
الو 125
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۲:۴۱
7
32
Amir
تاج آشیانه عقاب هاست
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۸:۱۳
پاسخ
6
51
rma_rza
به امید ثبت این رکورد توسط بهترین دروازه بان لیگ ایران واقعا حیفه این رکورد دست گلری بمونه که یک سیو هم نداشته
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۵:۲۶
پاسخ
9
56