رکوردها و طلسم‌های لیگ نوزدهم؛ از تیم‌های بدون پیروزی تا تیمی با بهترین خط حمله و بدترین خط دفاع

رکوردها و طلسم‌های لیگ نوزدهم؛ از تیم‌های بدون پیروزی تا تیمی با بهترین خط حمله و بدترین خط دفاع

9203
13:04
26 شهریور 1398
هشت تیم تا پایان هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر هنوز بردی بدست نیاورده‌اند.

به گزارش وبسایت نود، شب گذشته با برتری پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر به پایان رسید. با پایان این هفته از رقابت‌های لیگ چند تیم هستند که هنوز نتوانسته‌اند بردی بدست بیاورند و دو تیم هم آمار 100 درصد کلین شیت دارند. در این گزارش عملکرد مثبت و منفی تیم‌ها تا پایان هفته سوم را بررسی کرده‌ایم.

 

بیشترین برد برای شاگردان یحیی

شهرخودرو که فصل گذشته هم نتایج قابل قبولی با یحیی گل‌محمدی گرفته بود در لیگ نوزدهم هم توانست روند خوب خود را حفظ کند و حالا با کسب 3 پیروزی از 3 بازی خود و 9 امتیاز صدرنشین جدول رده بندی است. شهرخودرو تنها تیمی است که این فصل آمار 100 درصد پیروزی در بازی‌های خود دارد. 

هشت تیم اما هستند که هنوز نتوانسته‌اند در لیگ نوزدهم بردی بدست آورند. نفت مسجد سلیمان با مهدی تارتار، گل گهر سیرجان با وینکو بگوویچ، استقلال تهران با آندره‌آ استراماچونی ایتالیایی، ذوب‌آهن با علیرضا منصوریان، پارس جنوبی جم با فراز کمالوند، فولاد خوزستان با جواد نکونام، پیکان با حسین فرکی و شاهین شهرداری بوشهر با عبدالله ویسی در کسب پیروزی تا پایان هفته سوم ناکام بوده‌اند. 

 

6 تیم بدون باخت

شهرخودرو با توجه به آمار 100 درصد پیروزی‌ای که در بازی‌های خود دارد، طبیعتا باختی در این فصل نداشته. علاوه بر شاگردان یحیی گل‌محمدی، سپاهان با امیر قلعه‌نویی، سایپا با ابراهیم صادقی، تراکتور با مصطفی دنیزلی، نفت مسجد سلیمان با مهدی تارتار و گل گهر سیرجان با وینکو بگوویچ تیم‌های بدون باخت در لیگ نوزدهم هستند. 

ماشین سازی تبریز با رسول خطیبی، پیکان با حسین فرکی و شاهین شهرداری بوشهر با عبدالله ویسی با دو باخت بیشترین باخت را در بین تیم‌های حاضر در لیگ برتر داشته‌‌اند. 

 

100 درصد مساوی برای وینکو و تارتار

گل گهر سیرجان در این فصل اولین حضور خود در لیگ برتر را تجربه می‌کند. شاگردان وینکو بگوویچ در تیم گل گهر همراه با شاگردان مهدی تارتار در تیم نفت مسجد سلیمان آمار 100 درصد تساوی در این فصل را دارند.

شهرخودرو با یحیی گل‌محمدی، پرسپولیس با گابریل کالدرون و ماشین سازی با رسول خطیبی تیم‌هایی هستند که در این فصل هنوز تساوی‌ای بدست نیاورده‌اند. 

 

بهترین خط حمله و بدترین خط دفاع برای شاگردان مهاجری

نساجی این فصل رضا مهاجری را روی نیمکت خود می‌بیند. قائمشهری‌ها تا پایان هفته‌ی سوم بهترین خط حمله لیگ را با زدن 8 گل در اختیار دارند. بدترین خط حمله لیگ هم در اختیار تیم‌های تراکتور، ماشین سازی، پارس جنوبی و فولاد خوزستان است که این فصل فقط یک گل زده‌اند. 

سپاهان و تراکتور تیم‌هایی هستند که هنوز در لیگ نوزدهم گلی نخورده‌اند و بهترین خط دفاعی لیگ را در اختیار دارند. نساجی که بهترین خط حمله را تا پایان هفته‌ی سوم داشته، با 8 گل خورده بدترین خط دفاعی لیگ را هم از آن خود کرده است.

شهرخودرو و سپاهان با تفاضل گل 4+ بهترین تفاضل گل را تا پایان هفته سوم داشته‌اند. تیم قعرنشین شاهین شهرداری بوشهر هم با تفاضل 4- بدترین تفاضل گل را تا پایان هفته سوم دارد.

 

فقط دو تیم

شهرخودرو مشهد و نساجی مازندران دو تیمی هستند که موفق شده‌اند در هر 3 بازی خود گل بزنند. حاصل گلزنی در هر سه بازی برای شهرخودرو صدرنشینی در لیگ برتر و برای نساجی هم بهترین خط حمله‌ی رقابت‌ها را داشتن، شده است. 

سپاهان و تراکتور هم تیم‌هایی هستند که در این فصل، آمار 100 درصد کلین‌شیت در بازی‌های خود دارند.   

1870
 

نظرات کاربران
سعید
استقلال بد شروع نکرد بلکه 2 امتیاز رو در بازی فولاد و دو امتیاز رو در بازی با نفت مسجد سلیمان ازش گرفتن و الان باید 6 امتیازی بود
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۶:۵۴
پاسخ
69
8
محسن
آمار صفر درصد کلین شیت رو هم بنویسید
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۰:۵۸
پاسخ
6
110
اس اسی
داور پنالتی صددرصد ماشین رو میگرفت پدیده الان ۷ امتیازی بود
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۱:۵۱
پاسخ
141
57
سرخ
اتفاقاً ناداوری باعث شد نفت مسجدسلیمان یک امتیاز را هم بگیرد ... پنالتی روی شیخ محرز بود ...
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۶:۳۰
13
5
زانیار
داور اگه قائدی رو اخراج میکرد و خطای پشت محوطه نفت مسجد سلیمان رو میگرفت ...
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۱:۲۰
16
52
حسن قوژد
ماشالا پدیده با یحیی خوب نتیجه گرفته ولی الان نمیشه گفت مدعی هستش چون هنوز باتیمای گردن کلفت لیگ بازی نکرده
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۱:۴۷
پاسخ
11
127
شازده آبی
به نظر من "استرا" بهترین مربی‎ه...... "استقلال" به معنای واقعی فوتبال بازی میکنه .... بازی روی زمین با حرکت‎های ترکیبی و تعریف شده و با برنامه ...... شما با فوتبال دیروز تیم پیروزی مقایسه کنین که از هر نقطه از زمین "سانتر" می کردن روی دروازه .... که نتیجه هم نداد و آخرسر با یک گل شانسی بردن ....... درحالی که پنالتی برای ص نفت هم گرفته نشد :( ...... من خودم بازی زیبا برام از نتیجه مهم‎تره ..... مچکرم
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۶:۰۳
پاسخ
133
94
امیر۶
استقلال قشنگ بازی میکنه؟داری به خودتون تیکه میندازی؟شوخی قشنگی بود
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۹:۰۳
45
22
سرخ ویرانگر
بشین تا با بازی زیبا بهتون 3 امتیاز بدن
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۷:۵۲
36
61
شیش تایی ها
مطمئنی لیگ ایران رو نگاه می کنی ؟؟ استقلال ؟؟ حرکت ترکیبی؟؟
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۳:۰۶
33
63
yaser
فکر کنم خواب میدیدی ..پرسپولیس فقط چهار تا تک به تک با پاس های توی عمق به دست اورد .آمار گردش توپ در نواحی زمین را ببین .. پرسپولیس کلی پشت دروازه حریف مالک بوده یعنی توپ را به گردش در می آوردن ..حالا همین ها را با آمار استقلال مقایسه کن ....سواد که داری . پس برو آمار بازی ها را نگاه کن
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۵:۱۴
13
91
Amir
امار هر بازی رو برو نیگا کن پسرم بعد دروغ تحویل بقیه بده!!! استقلال هر بازی نزدیک به 20 سانتر میکنه که این تو لیگ ایران هم نادره!! تا پارسال شفر بهترین بود، قبلش منصوریان، قبلش مظلومی و...! دقیقا سال بعدش همشون بد شدن! دست بردارین از این تعصبات کور رنگی!
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۳:۳۷
12
104
حسن قوژد
بازی زیبا اونوقت استقلال زیبا بازی کرد!وپرسپولیس با اون همه موقعیت ؛خدا تورو شفا بده
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۵:۰۰
56
85
TT فراتر از باشگاه ✔
ماشین وضعیت نگران کننده ای داره اصلا توان حمله ندارن، ماشین باید سبک بازی شبیه پدیده داشته باشه دونده و ضد حمله سریع
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۳:۳۳
پاسخ
22
94