رکورد جالب توجه پیکه در لالیگا؛ بدون لحظه ای غیبت!

رکورد جالب توجه پیکه در لالیگا؛ بدون لحظه ای غیبت!

2656
13:36
20 بهمن 1397
جرارد پیکه روزهای خوبی را سپری می‌کند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از اسپورت، همان طور که در ال کلاسیکوی کوپا دل‌ری هم مشهود بود، جرارد پیکه روزهای خوبی را سپری می‌کند. اما پیکه در لالیگا در حال ثبت رکوردهای ویژه ای است.

تا پایان رقابت های هفته بیست و دوم لالیگا و بدون در نظر گرفتن تک بازی انجام شده از هفته بیست و سوم (جمعه شب) جرارد پیکه در تمامی 22 بازی تیمش در لالیگا به میدان رفته و حتی لحظه ای از این 1980 دقیقه را از دست نداده است. او نقش مهمی در صدرنشینی مقتدرانه بارسا تا پایان هفته بیست و دوم و ایجاد فاصله 6 امتیازی با اتلتیکو مادرید داشته است.

نکته مهم دیگر آن است که در بین تمامی بازیکنان آتفیلد (غیر دروازه بان) لالیگا، تنها یک بازیکن دیگر توانسته همانند پیکه در تمامی دقایق این 22 هفته حاضر باشد؛ فرناندو کالرو، مدافع میانی باشگاه رئال وایادولید.

به غیر از این دو بازیکن، 7 بازیکن دیگر توانسته اند در تمام این 1980 دقیقه در میدان حضور یابند که تمامی آن ها دروازه بانان هستند؛ مارک آندره تراشتگن (بارسلونا)، جوردی ماسیپ (رئال وایادولید)، سرخیو آسنخو (ویارئال)، دیگو لوپز (اسپانیول)، توماس واچلیک (سویا)، یان اوبلاک (اتلتیکومادرید) و داوید سوریا (ختافه)

7712

نظرات کاربران
لاماسیای فراموش شده
پیکه ی روست داشتنی ستون دفاعی بارسلوناست.
۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۲:۲۴
پاسخ
9
24
رضا
نه داداش اشتباه زدی لاییکه تونل دفاعی بارسلونا هستش نه ستون دفاع
۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۳:۳۴
12
1