رکورد جدید آرسن ونگر و ثبت هزارمین گل خانگی باشگاه آرسنال در لیگ برتر

رکورد جدید آرسن ونگر و ثبت هزارمین گل خانگی باشگاه آرسنال در لیگ برتر

2722
20:30
20 اسفند 1396
آرسن ونگر سرمربی کهنه کار آرسنال توانست پس از پیروزی تیمش مقابل واتفورد رکوردی جالب و فوق العاده ای را ثبت نماید.

وبسایت رسمی برنامه نود - آرسن ونگر سرمربی کهنه کار آرسنال توانست پس از پیروزی تیمش مقابل واتفورد رکوردی جالب و فوق العاده ای را ثبت نماید.

به گزارش وبسایت نود، توپچی ها موفق شدند با حساب 3-0 از سد واتفورد عبور کنند. حال این پیروزی باعث شد تا رکورد های جدیدی در تاریخ این باشگاه به ثبت برسد.

این پیروزی هفتصدمین برد آرسن ونگر در قامت سرمربی آرسنال بود.  ونگر در این فصل به دلیل کسب نتایج ضعیف تحت فشار زیادی قرار دارد. اولین پیروزی ونگر در سال 1996 مقابل بلکبرن رورز با نتیجه 2-0 به دست آمد.

نکته دیگر گلزنی شکودران موستافی و ثبت هزارمین گل تاریخ این باشگاه در مسابقات لیگ برتر و در دیدار های خانگی بود. 

همچنین پتر چک نیز توانست دویستمین کلین شیت خود را در لیگ برتر انگلیس کسب کند و مسوت اوزیل با دادن پنجاهمین پاس گل خود توانست رکورد سریع ترین زمان ممکن برای دست یافتن به این آمار که متعلق به اریک کانتونا بود را بشکند. 

4416

نظرات کاربران
y.m
من از بچگی طرفدار آرسنال بودم همش تقصیر ونگر نیست سیاست کلی باشگاه هم خیلی نقش داره بازیکنای ده پانزده سال پیش رو با الان مقایسه کنیم معلومه که این آرسنال به جایی نمی رسه برکمپ و اورمارس و تونی آدامز آنلکا و تیری هانری کجا بازیکنای الان آرسنال کجا آرسنال شده مرکز کشف و آماده سازی بازیکن واسه تیم های دیگه
۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۴:۰۵
پاسخ
0
4
آبی سنتر
کاش ونگر با گرفتن قهرمانی لیگ اروپا یه پاسخ محکم به منتقدانش بده. کلا ونگر این چند سال یا بدجور می بره پرگل. یا بدجور می بازه. باید یه کم وضعیت تیم رو متحول کنه. هوادارای آرسنال نه طاقت درجا زدن رو دارن و نه می تونن خاطرات و 22 سال بودن یک مربی رو راحت فراموش کنن.
۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۸:۳۰
پاسخ
1
16