رکورد عجیب الوصل مقابل پرسپولیس؛ در حسرت محوطه!

رکورد عجیب الوصل مقابل پرسپولیس؛ در حسرت محوطه!

11333
17:22
15 اسفند 1396
الوصل در 90دقیقه بازی مقابل پرسپولیس فقط یک لمس توپ در محوطه جریمه پرسپولیس داشت

وبسایت رسمی برنامه نود - الوصل حریف دست و پا بسته‌ای برای شاگردان برانکو بود و توانست اعتماد به نفس از دست رفته این تیم را تا حدود زیادی برگرداند. 

به گزارش وب‌سایت نود، الوصل دقیقا همان حریفی بود که پرسپولیس به آن نیاز داشت. شاگردان برانکو بعد از باخت مقابل السد و مغلوب شدن در دربی پایتخت به حریفی نیاز داشتند که اعتماد به نفس از دست رفته را به همه بازیکنان برگرداند. چه بازیکنانی که در خط حمله در این دو بازی در باز کرده دروازه حریفان ناکام بودند و چه بازیکنان دفاعی که انتقادات زیادی از آنها مطرح شده بود. الوصل هم دقیقا همان حریف مورد نظر بود. تیمی که منبع اعتماد به نفس برای تمام بازیکنان پرسپولیس بود.

بازیکنان پرسپولیس دو گل به این تیم زدند و در فاز دفاعی هم عملکرد بسیار خوبی را ثبت کردند. الوصل در 90دقیقه بازی مقابل پرسپولیس فقط یک لمس توپ در محوطه جریمه پرسپولیس داشت!  لمس توپی که در دقیقه 89 روی تنها کرنر ارسالی الوصلی‌ها در همین دقیقه انجام شد. همچنین بازیکنان این تیم در طول بازی فقط یک شوت داشتند که از پشت محوطه جریمه زده شد و داخل چارچوب بود و با واکنش بیرانوند به بیرون رفت. همانطور که در عکس زیر هم مشخص است لمس توپ بازیکنان السد حتی در پشت محوطه جریمه هم از سه بیشتر نشده و آنها با حضور خط دفاع پرقدرت پرسپولیس حتی نتوانستند به دروازه پرسپولیس نزدیک شوند.

در هیچ کدام از بازی‌های قبلی پرسپولیس در آسیا که در آنها برنده یا بازنده شده بازی تا این‌حد یک‌طرفه نبوده است. مثلا در بازی با نسف قارشی که پرسپولیس با سه گل برنده شد بازیکنان حریف 13 لمس توپ در محوطه جریمه پرسپولیس داشتند. در بازی با السد که پرسپولیس سه گل دریافت کرد شاگردان برانکو بیش از 20 لمس توپ در محوطه جریمه حریف‌شان داشتند. این آمار الوصل در آسیا هم منحصر به فرد بوده است و یک رکورد محسوب می‌شود.

 

30388

نظرات کاربران
استقلال،،لردگان،،،
داور اصلا گذاشت بنده های خدا بیان تو محوطه جریمه،حالا خطای داخل محوطه بماند،،،
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۰:۲۰
پاسخ
89
17
آبی سنتر
آره دیگه برای اولین بار در تاریخ لیگ قهرمانان آسیا یک تیم(الوصل) با تیم نونهالان خود پا به زمین مسابقه گذاست. الان 4 پولیسیا میان میگن ممنون برانکو. هر چی برانکو بگه. غافل از اینکه الوصل ضعیفترین تیم امسال لیگ قهرمانان آسیاست چه برسه به اینکه 7 بازیکنش هم نباشه. خخخخخ
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۷:۲۳
پاسخ
97
15
ترانه
رکورد منحصر ب فرد آسیا ک دست استقلاله با شیش گل خورده در ۴۵دقیقه
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۹:۳۴
پاسخ
15
135
مسعود گل باشی
خخخ چه تیم قوی و خفنی. بعد میان خوشحالیم میکنن البته طبق گفته کارشناسا گل اول پس پس افساید بود یه پنالتی اخراجم برای الوصل نگرفتن که بیرانوند باید اخراج میشد
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۹:۰۷
پاسخ
127
19
آروین قلب آبی
اره پنالتی و اخراج بیرانوند.گل افساید و ناداوری و تیم ضعیفی که ۷تا بازیکنشم نداشت.انقد تعریف وتمجید نداره...هه
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۶:۱۳
پاسخ
148
22
دختر پرسپوليسي
جوووونم قهرمان ايران
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۵:۴۰
پاسخ
13
135
احسان
اصلا این تیم در حد لیگ قهرمانان آسیا نبود
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۳:۰۱
پاسخ
150
25
سرخ
بنده خداها نصف بیشتر تیم شان را نداشتند تازه پنالتی شان هم اعلام نشد بماند که گل ما هم افساید بود..
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۲:۵۸
پاسخ
174
23
masoud ahmadi
پنالتی شون نگرفت..! پرسپولیسم با افساید رسید به محوطه
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۱:۳۹
پاسخ
176
24