رکورد 100 درصد پیروزی برانکو برابر تیمهای اماراتی

رکورد 100 درصد پیروزی برانکو برابر تیمهای اماراتی

2723
12:33
22 اسفند 1396
تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی امروز به مصاف الوصل امارات می رود که این تیم در دوران مربیگری برانکوایوانکوویچ در تمامی تقابلها با تیمهای اماراتی به پیروزی رسیده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی امروز به مصاف الوصل امارات می رود که این تیم در دوران مربیگری برانکوایوانکوویچ در تمامی تقابلها با تیمهای اماراتی به پیروزی رسیده است.

به گزارش وب سایت نود، برانکو با پرسپولیس تا کنون 3 بار مقابل تیم های اماراتی قرار گرفته و هر سه بار موفق به کسب برد، مقابل حریفان شده است.

الوحده امارات3- پرسپولیس 2:

این نخستین تقابل برانکو از زمان حضور در پرسپولیس با یک تیم اماراتی بود. سرخپوشان روز 10 اسفند 1395 در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا در در استادیوم آل نیهان ابوظبی موفق به از پیش رو برداشتن تیم الوحده شدند. وحید امیری یکبار و مهدی طارمی دوبار برای سرخ ها گلزنی کردند.
بازگشت خاطره انگیز; پرسپولیس موفق شد در دیدار خارج از خانه خود برابر نماینده امارات نیمه دوم پر استرسی برای هوادارانش شکل دهد. آنها با یک بازی منطقی در نیمه اول با تک گل امیری به کار خود خاتمه دادند اما دریافت دو گل آنها را در مسیر شکست قرار داده بود. مهدی طارمی که با فرصت سوزی های خود شرایط سختی برای سرخپوشان شکل داده بود توانست در بازگشتی فوق العاده یک برد شیرین به نام پرسپولیس و هواداران این تیم کند.


پرسپولیس چهار-الوحده امارات دو:

دیدار برگشت پرسپولیس مقابل الوحده هم با برد سرخپوشان همراه بود. سرخ ها روز دوشنبه 18 اردیبهشت 1396 در ورزشگاه آزادی، میزبان تیم الوحده بودند و در نهایت با 4 گل این تیم را از پیش رو برداشتند.
برد و صعود; پرسپولیس با 3 گل مهدی طارمی و تک گل سروش رفیعی دیدار دشوار برابر الوحده را به سود خود تمام کرد تا به عنوان اولین تیم ایرانی به دور بعدی لیگ قهرمانان صعود کند.

پرسپولیس دو- الوصل صفر:

برد مقابل الوصل، هت تریک برانکو با پرسپولیس مقابل تیم های اماراتی بود. سرخ ها روز 14 اسفند 1396 در ورزشگاه آزادی میزبان تیم الوصل امارات بودند و در نهایت با دو گل احمدزاده و علیپور این تیم را شکست دادند.
برد و صدرنشینی; شاگردان برانکو ایوانکوویچ توانستند با عبور از شرایط ویژه بعد از شکست در دربی، مقابل الوصل از میزبانی خود سود برده و با دو گل حریف را بدرقه کنند تا با توجه به شکست السد در ازبکستان، صدرنشین گروه C باشند.

برانکو و چهارمین تقابل با تیم های اماراتی

دیدار روز سه شنبه مقابل الوصل امارات، چهارمین دیداری است که برانکو ایوانکوویچ با پرسپولیس مقابل تیم های اماراتی قرار می گیرد. پروفسور سرخ ها در هر سه دیدار گذشته مقابل این تیم ها برنده بوده است و باید دید که برای دیدار روز سه شنبه چه تدابیری اندیشیده تا چهارمین برد خود با پرسپولیس مقابل تیم های اماراتی را رقم بزند و با توجه به اینکه این بازی، آخرین بازی پرسپولیس در سال 1396 است برانکو و سرخپوشان می توانند سال را با برد به پایان برسانند یا خیر.

60610

نظرات کاربران
nasser
یه تیمی هم هست که فقط از یه تیم اماراتی 9 تا گل خورد اونم توی یه سال (سال 96). تورو خدا ازم نخوایید اسم اون تیم رو بگم، چون اندک هواداری که دارن ناراحت میشن.
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۵:۲۸
پاسخ
2
75
علیرضا
تو رو خدا بگو تیم چندم پایتخته؟
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۹:۴۰
2
0
مستاجر خدا
ما قهرمان آسیا میشیم
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۳:۱۲
پاسخ
5
64
Ziba
سارا جان باید نزدیک 60 یا 70 سالت باشه که قهرمانی استقلال در آسیا برات خاطره باشه ببخشید مادر.
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۸:۵۵
3
23
سارا اس اسی
خخخخ آرزوی شما، خاطرات ما
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۳:۳۵
21
4
پیروزی
واقعا یه بازی سخت وهولناک مقابل تیم قوی الوصل داریم که این روزا با امار 5 باخت ودو تساوی خیلی آماده هستند
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۳:۵۱
پاسخ
66
8
saman ebrahimi
نه لابد الهلال بازی هولناکی هست که کوچکترین اثری از الهلالی که ما باهاش بازی کردیم نداره تو لیگ هم داره قهرمانیش رو از دست میده
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۶:۵۸
3
23
دختر پرسپوليسي
پروفسوره ديگه درود به جنتلمن خودمون ديروز قيافه شوفر ديدني بود خخخ
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۰:۱۲
پاسخ
6
66