ریبری: آنچلوتی کمبودها را رفع کرده است؛ همه بازیکنان او را دوست دارند

ریبری: آنچلوتی کمبودها را رفع کرده است؛ همه بازیکنان او را دوست دارند

1145
12:34
18 شهریور 1395
فرانک ریبری از جنبه های مدیریتی پپ گواردیولا انتقاد می کند و در عین حال از رویکردهای کارلو آنچلوتی خوشحال است.

وبسایت رسمی برنامه نود - فرانک ریبری از جنبه های مدیریتی پپ گواردیولا انتقاد می کند و در عین حال از رویکردهای کارلو آنچلوتی خوشحال است.

به گزارش وبسایت نود، فرانک ریبری از کالو آنچلوتی به عنوان یک "یک قهرمان در تمامی جنبه ها" یاد می کند و جو مثبتی که او در بایرن مونیخ ایجاد کرده است را مورد ستایش قرار داد. بایرن مونیخ تاکنون تحت نظر آنچلوتی در دو بازی رسمی به میدان رفته است و موفق شده تیم های کارل زایتس ینا را 5-0 و وردربرمن را 6-0 شکست دهند.

ریبری چندی پیش در مصاحبه با بیلد از گوردیولا انتقاد کرد و او را فاقد تجربه کافی دانسته بود و اشاره کرده بود پپ با بازیکنان بیش از حد حرف می زد. در عین حال ریبری می گوید که آنچلوتی پیوندی قوی بین خود و بازیکنان ایجاد کرده است.

آنچلوتی بسیار خونسرد و قابل دسترسی است. او بازیکنان را دوست دارد، این چیزی است که ما درک می کنیم. او به دنبال ارتباط برقرار کردن است، با ما می خندد، او هر روز جویای حال ما می شود. این رابطه مهم است. ما بازیکنانی باتجربه هستیم و به مربی احترام می گذاریم اما شما به این رابطه با مربی خود نیاز دارید. اینکه با هم خوشحال باشید و لحظات خوبی را سپری کنید مهم است. اگر شما زمان زیادی را با هم سپری کنید تنها درباره فوتبال صحبت نخواهید کرد. آنچلوتی در تمامی جنبه ها فردی مثبت است. من هرگز نشیده ام بازیکنی از او انتقاد کند. برای داشتن یک تیم و یک بازیکن خوب این موارد لازم است. او در تمامی جنبه ها یک قهرمان است. در غیر این صورت ساختن چنین فضای هماهنگی غیر ممکن خواهد بود و این شما را به موفقیت می رساند.


7899

 

نظرات کاربران
آرش
لطفا نظرت رو درباره مربی بعد از پایان قراردادش با بایرن هم بگو
۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۹:۴۱
پاسخ
3
2
ا.ا
روزی که یه مربی میره یا قراره بره همه مصاحبه هاشون انتقادی میشه ... راست می گفتی روز های اول از این حرفها می زدی
۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۱:۱۸
پاسخ
2
7
mokri
کی همه انتقاد کردن؟ ندیدی لام و مولر و روبن از پپ تعریف کردن؟ بالاخره ریبری با گواردیولا در ارتباط بوده و بیشتر از شما میدونه...شاید اون آخرا روابطشون خراب شد
۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۶:۵۰
2
9