زادمهر: پرسپولیس شایسته قهرمانی در آسیاست

زادمهر: پرسپولیس شایسته قهرمانی در آسیاست

7406
10:48
22 شهریور 1396
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه پرسپولیس مقابل الاهلی ۱۲۰ دقیقه بازی کرد، گفت: حتی اگر یک بازیکن دیگر هم اخراج می‌شد، در این مسابقه به پیروزی می رسیدیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه پرسپولیس مقابل الاهلی ۱۲۰ دقیقه بازی کرد، گفت: حتی اگر یک بازیکن دیگر هم اخراج می‌شد، در این مسابقه به پیروزی می رسیدیم.

به گزارش وب سایت نود، محمد زادمهر با اشاره به پیروزی پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و صعود به مرحله نیمه نهایی، گفت: این برد را خدمت تمام مردم ایران تبریک می گویم. با توجه به حساسیت هایی که بین ایران و عربستان وجود دارد، همه مردم یکدل شده بودند که پرسپولیس در این بازی به پیروزی برسد. در واقع اگر این مسابقه در ایران برگزار می شد، استادیوم آزادی هم برایش کوچک بود.

وی افزود: نکته قابل توجه در بازی روز گذشته، فعل خواستن بازیکنان بود. شاگردان برانکو به این باور رسیده بودند که می توانند برنده باشند. به نظرم حتی اگر پرسپولیس ۹ نفره می شد، بازهم در این مسابقه پیروز از زمین خارج می شد چون بازیکنان با تمام وجود دنبال برد بودند.

عضو پیشین هیات مدیره پرسپولیس خاطرنشان کرد: فکر می کنم پرسپولیس برابر الاهلی یک فوتبال ۱۲۰ دقیقه‌ای را بازی کرد. در واقع پرسپولیس از دقیقه ۶۰ بازی رفت با الاهلی به خودش آمد و با این ۹۰ دقیقه بازی برگشت، کار را تمام کرد. اگر پرسپولیس همین روند را ادامه بدهد، هیچ تیمی حریفش نخواهد شد.

زادمهر ادامه داد: پرسپولیس یک بازی درگیرانه با فشار زیاد روی تیم حریف را انجام می دهد و از تمام فضاها استفاده می کند. برانکو ایوانکوویچ قبل از شروع فصل یک بدنسازی خوب را انجام داده و حالا نتیجه اش را در این مسابقات می بیند. در کنار این رقابت سالم بین بازیکنان، کادر فنی بادانش، مدیریتی که آرامش را تزریق کرده و همچنین حمایت هواداران و رسانه ها باعث موفقیت پرسپولیس شده است.

«قهرمانی در آسیا شایسته تیم پرسپولیس است.» زادمهر با بیان این مطلب گفت: باید در مرحله نیمه نهایی به مصاف الهلال برویم. با الهلال در مرحله گروهی بازی کردیم و باوجود شایستگی برابر این تیم به تساوی رسیدیم. الان برانکو شناخت خوبی از الهلال دارد و الان فرصت خوبی است که ثابت کنیم از این تیم برای حضور در فینال شایسته تر هستیم.

وی همچنین با اشاره به دستاوردهای برانکو برای پرسپولیس یادآور شد: برانکو جوری بدنسازی کرده است که تیم های ایرانی و آسیایی برابر پرسپولیس از دقیقه ۶۰ به بعد کم می آورند. از این مهمتر، تعویض های طلایی است که برانکو انجام می دهد. او سه تعویض انجام داد که در واقع ۳۳ درصد تیم را عوض می کرد. تزریق بازیکنان جدید به تیم خیلی به موقع بود.

عضو پیشین هیات مدیره پرسپولیس در پایان درباره تداخل بازی برگشت پرسپولیس و الهلال با اردوی تیم ملی در روسیه، گفت: بازیکنان پرسپولیس باید در خدمت این باشگاه باشند چون بازی با الهلال حیثیتی است و چیزی کمتر از بازی های ملی ندارد. باید بین باشگاه و تیم ملی یک تعامل خوب صورت بگیرد تا هیچ کدام از دو طرف لطمه نخورند.

 

2051

نظرات کاربران
کیروش-مورینیو-فرگوسن
شانگهایSIPGبا هالک واسکار و....خیلی قدرتمند تر از این حرفاست پیشکسوت های پرسپولیس اطلاعات فوتبالی خوبی ندارن ولی علی دایی فرق میکنه ایشون فقط گفتن پرسپولیس به فینال صعود میکنه که به نظرم درسته
۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۴:۴۲
پاسخ
14
1
رائول
هر تیمی باید از منشا، علی پور، طارمی، رسن بترسه
۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۳:۱۲
پاسخ
2
10
پوریا
به عنوان یه پرسپولیسی خیلی خوب و منطقی حرف زده.کلا تو پیش کسوتان پرسپولیس یکی دکتر خوبه یکی آقای کاشانی و آقای ذوالفقار نسب آدم میخود طرفدار یه تیم باشه خوبه که با وقار باشه.
۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۳:۱۴
پاسخ
2
26
الناز
به امید خدا و تلاش بچه ها،صد درصد قهرمانیم
۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۳:۱۶
پاسخ
7
39
رامین پرسپولیسی
از آقای طاهری مدیریت باشگاه و دکتر زادمهر،خواهشمندیم بازی برگشت پرسپولیس مقابل الهلال را در همین ورزشگاه ابوظبی برگزار کنند ! هم زمین خوبی داره و هم ایرانی های بیشتری در ابوظبی هستند.
۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۷:۰۲
پاسخ
6
46
بهاررر...
آقای زادمهر همه ی مردم که یکدل نشده بودن! بلاخره همیشه تیم هایه عربی طرفداران خاص خودشونو دارن تو ایران!! دیشب هزاران ایرانی خواستار حذف تیمه کشورشون بودن!!!!
۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۲:۴۲
پاسخ
11
57
Mohammad 6+4=ss
انشاالله همینجور هم میشه، آقای دکتر .... چون تنها گذینه برای همچین تیم پر قدرتی، فقط قهرمانی هست و بس.....
۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۹:۰۹
پاسخ
2
61
خاطرات العین
کیروش خودش باید این درک رو داشته باشه که بازیکنهای ملی پوش پرسپولیس رو برای این بازی خیلی مهم به تیم ملی دعوت نکنه که با ارامش خاطر برای پرسپولیس بازی کنن، وجود هر گونه تنشی صد در صد به ضرر پرسپولیس تمام میشه امیدوارم کیروش این قضیه رو درک کنه!
۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۸:۰۸
پاسخ
6
54
محمد پرسپولیسی
بچه ها واقعا شایستگی دارن به شرط اینکه مسئولین هم بیشتر به فکرشون باشن الان اولویت فدارسیون بایستی پرسپولیس باشه چون آبروی فوتبال ایرانه
۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۷:۴۳
پاسخ
6
130
پرسپولیس
قهرمانی اسیا یک قدمی پرسپولیس....
۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۶:۰۸
پاسخ
6
126
matin
ما سالها از بی تدبیری و تصمیمات اشتباه و مدیریت غلط ضرر کردیم. شروع اوج گیری پرسپولیس با آقای نژاد فلاح بود که سرپرست موقت شد. فرصت و اختیاراتش فوق العاده محدود بود . اما غیر از جذب هوادارا به بازیای سه سال پیش آسیا، یه کار مهمتر کرد. قبل از پایان فصل قید ادامه اون فصل آسیا رو زد. درخشان رو کنار گذاشت و برانکو رو آورد. برانکو با دقت تیمشو گلچین کرد. بازیکن گرفت و پرسپولیس رو به اینجا رسوند اما همه اون آقا رو فراموش کردن. آقای نژادفلاح عزیز! آشتی پرسپولیسیا با استادیوم بعد از چندین سال و چیدن مقدمات بهترین تیم تاریخ ایران رو مدیون شما هستیم. هر جا هستی بهترین هارو آرزو میکنیم برات.
۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۷:۵۹
پاسخ
6
163
Meysam
و همینطور دکتر طاهری
۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۸:۲۱
0
28
درجستجوى عدالت
به امیدخداوتوسل به اهل بیت
۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۷:۵۴
پاسخ
21
126
علی عسکری / حامی سرخ
در انتظار جامند،چهل میلیون هوادار - جز پرسپولیس چه تیمی باشد چنین سزاوار هم تکنیک و هم تاکتیک،فوتبال ناب و آنتیک - در صدر جدول لیگ، با قدرت و اقتدار علی عسکری/حامی سرخ
۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۲:۳۸
پاسخ
6
167