زانتی گل محبوبش را انتخاب کرد

زانتی گل محبوبش را انتخاب کرد

1982
15:05
17 شهریور 1394
کاپیتان پیشین اینتر گل سرنوشت‌ساز خود در مصاف با رقیب اصلی نراتزوری در کورس کسب اسکودتوی فصل ۰۸-۲۰۰۷ را بهترین گل دوران بازیگری‌اش می‌داند.

وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان پیشین اینتر گل سرنوشت‌ساز خود در مصاف با رقیب اصلی نراتزوری در کورس کسب اسکودتوی فصل ۰۸-۲۰۰۷ را بهترین گل دوران بازیگری‌اش می‌داند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، خاویر زانتی، کاپیتان محبوب پیشین اینتری‌ها روز گذشته (دوشنبه) در مراسمی تبلیغاتی برای یکی از اسپانسرهای نراتزوری درباره مسائل مختلفی از دوران بازیگری‌اش صحبت کرد.

او که اکنون به عنوان نایب رئیس باشگاه اینتر فعالیت می‌کند، با یادآوری دوران بازیگری‌اش در این تیم به خصوص سال 2010 که قهرمان اروپا شدند، اظهار داشت: ما آن سال تیمی بسیار قدرتمند بودیم، یک تیم باشخصیت قهرمانی که برای کسب پیروزی نفس می‌کشید. ما آن سال می‌خواستیم به هر قیمتی شده، فینال لیگ قهرمانان را ببریم.

وی سپس به گل محبوب خود در دوران بازیگری‌اش برای اینتر اشاره داشت و گفت: اگر بخواهم گل مورد علاقه‌ام را انتخاب کنم باید بگویم همان گلی که به رم زدم و اسکودتو را برای ما به ارمغان آورد.

زانتی 27 فوریه سال 2008 در بازی خانگی اینتر برابر رم، دو دقیقه مانده به پایان بازی گلزنی کرد تا نگذارد تک گل دقیقه 35 فرانچسکو توتی منجر به شکست نراتزوری در جوزپه مه‌آتزا شود.

زانتی در پاسخ به این سؤال که آیا بازنشسته شدن برای او تصمیم سختی بوده است، تأکید کرد: بازنشسته شدن برای من کار آسانی نبود، اما من فکر می‌کنم که بعد از 23 سال دیگر وقتش شده بود که این کار را انجام دهم. تصمیمم درست بود و من حالا می‌خواهم به شیوه‌ای دیگر برای اینتر مفید باشم.

کاپیتان پیشین اینتر اعتراف کرد که به موفقیت اینتر در این فصل سری A خوش‌بین است. وی عنوان کرد: اینتر تیمی جدیدی ساخته است و ما بازیکنان زیادی را به تازگی جذب کرده‌ایم. فکر می‌کنم که بازیکنان اینتر درک می‌کنند پوشیدن پیراهن این تیم چه ارزشی دارد. من امیدوارم که روند پیروزی‌های اینتر ادامه داشته باشد.

اینتر فصل جاری را با دو پیروزی متوالی آغاز کرده است و جزو بالانشین‌های جدول رده‌بندی سری A است.

1140

نظرات کاربران