زرینچه: از نتایج استقلال ناراحتیم ولی باید شرایط را عوض کنیم/ناچاریم تصمیمات داوری را قبول کنیم

زرینچه: از نتایج استقلال ناراحتیم ولی باید شرایط را عوض کنیم/ناچاریم تصمیمات داوری را قبول کنیم

3892
11:07
25 شهریور 1398
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: درست است ما در این سه بازی خوب کار نکردیم و امتیازاتی که باید می‌گرفتیم به دست نیاوردیم ولی خودمان از همه ناراحت‌تر هستیم و احتیاج داریم هواداران ما را حمایت کنند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، جواد زرینچه، در خصوص اتفاقاتی که شب گذشته بعد از پایان بازی مقابل رختکن تیم استقلال رخ داد و درگیری‌هایی در آن محوطه به وجود آمد، گفت: ماجرا از این قرار است که یکی از لیدرهای معروف نفت مسجدسلیمان دختر کوچکش را به داخل استادیوم آورده بود و می‌خواست با بازیکنان استقلال عکس بگیرد. در این بین آقامدد جباری خطاب به وی گفت که دختر شما هم مثل ناموس ما می‌ماند ولی شرایط در رختکن مساعد نیست و بازیکنان ما مشغول تعویض لباس‌هایشان هستند. وقتی این صحبت به این لیدر عزیز منتقل شد او اشتباها تصور کرد که آقامدد در حال فحش دادن به وی است. و به همین دلیل درگیری به وجود آمد. این شخص لیدر شناخته شده نفت مسجدسلیمان است و بچه بدی هم نیست اما یک سوء تفاهم باعث ایجاد درگیری شد.

وی در خصوص اینکه بعد از پایان مسابقه شیشه‌های اتوبوس استقلالی‌ها هم شکسته شده است،‌ گفت: این کار بی‌انصافی بود. اتوبوس برای همشهری‌های خودشان بود و نباید این کار را انجام می‌دادند.متاسفانه با آجر شیشه‌های اتوبوس را شکستند اما در طول بازی هواداران‌شان کوجکترین فحاشی نکردند و اصلا با تیم استقلال کاری نداشتند. شیشه جلوی اتوبوس شکست و شرایط بازیکنان ما در آن لحظات اصلا خوب نبود.

سرپرست تیم استقلال در خصوص داوری مسابقه نیز گفت: متاسفانه در چند صحنه ما مستقیما از داوری ضرر کردیم. خود کارشناسان داوری هم گفتن خطا روی دیاباته پنالتی بوده و حتی بازیکن حریف می‌توانست کارت زرد بگیرد و ممکن بود در ادامه بازی با کارت زرد دوم مواجه می‌شد. همچنین اخطاری به فرشید اسماعیلی داده شد درست نبود و حرکت اسماعیلی حرکت خطرناکی نبود که داور به او کارت زرد دوم را بدهد. متاسفانه همیشه این مشکلات هست و ما ناچاریم این تصمیمات را قبول کنیم. امیدوارم روزی مشکلات برطرف شود. 

وی در خصوص آخرین شرایط قائدی و دیاباته گفت:کادر پزشکی استقلال در تلاش است که هم قائدی و هم اسماعیلی را به بازی برساند. ما باید تیم را جمع و جور و خود را آماده بازی کنیم.

زرینچه در خصوص اینکه آبی‌پوشان در سه هفته اخیر خوب نتیجه نگرفتند، گفت: من اعتقادم این است با غصه؛ ناراحتی و افسوس خوردن نمی‌شود کاری کرد. ما باید تلاش کنیم و زحمت بکشیم و خودمان باید این شرایط را عوض کنیم. باشگاه تلاش خود را انجام داده و چیزی کم نگذاشته است. کادر فنی هم به دنبال این است که شرایط را بهتر کند تا در بازی با پرسپولیس با تیم خوبی به مصاف حریف برویم.

وی تاکید کرد: ناامیدی اصل چیز خوبی نیست، درست است ما در این سه بازی خوب کار نکردیم و امتیازاتی که باید می‌گرفتیم به دست نیاوردیم ولی خودمان از همه ناراحت‌تر هستیم و احتیاج داریم هواداران ما را حمایت کنند. 

2051

نظرات کاربران
مهریار
من میگم تا وقتی که همه چه استقلالی چه پرسپولیسی چه طرفدارهای تیمهای دیگه از کارهای غلط بازیکنان و طرفداران تیم خودشون حمایت وتقصیرها رو طرف تیمهای دیگه بندازن همین آش و همین کاسه است.وقتی میشه امیدواردبودکه وضعیت بهتر بشه که همه از کار ناشایست اعلان انزجار و از کار خوب حمایت کنیم.وقتی کسی به اتوبوس یک تیم حمله کنه خیلی راحت میشه تشخیص دادکه کار کیه و باید جلوی این کارها گرفته بشه
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۹:۱۶
پاسخ
0
13
دنیا بی وفا
از همین الا معلوم چقد دعا میکنید بازی با پرسپولیس نبازین.به فکر هتریکم هستین اونی که هتریک میکنه اسمش پرسپولیس نه استقلال.یکم منطقی نظر بدیم...
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۴:۳۱
پاسخ
7
7
یوهان کرایوف
واقعا متاسفم که سرپرست تیم اینقدر محافظه کار هست. الان توی هر 3 بازی بر اساس نظر کارشناسان حق استقلال داره خورده میشه ولی هیچ کس کاری نمی کنه. نمیدونم شاید بر اساس نظریه درماندگی آموخته شده سلیگمن به این نتیجه رسیدین که تلاشتون برای احقاق حق نتیجه نمیده و تصمیم گرفتین کاری نکنین. ولی مطمئن باشین ما طرفداران مثل شما نیستیم. ما با استقلال دلی قرارداد بستیم و قهرمان نشدن این تیم شاید باعث بشه دلسرد بشیم ولی هیچ وقت امیدمون رو از دست نمیدیم حتی اگه چند سال دیگه هم قهرمان نشیم.
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۴:۴۳
پاسخ
15
10
ماندگار
سرپرست تیم اعتراف میکنه که هواداران نفت مسجد سلیمان در طول بازی فحاشی نکردن اونوقت چطور هواداران هتل شیشتقلال میگن فحاشی شده؟!!!باز دروغ؟باز هوچیگری؟ به حمدالله با این کارهای شما هواداران شیشتقلالی، از تعداد هوادارنتون داره کم میکنه، جدا" خجالت نمکشید به یک شهر محترم و هواداراش تهمت فحاشی میزنین؟
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۱:۳۶
پاسخ
9
5
قشقایی کبیر
جعل پولیسیا نظر ندهند ... کاسه داغ تر از آش شدین
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۳:۴۰
7
2
دوست
من به عنوان هودار پرسپولیس حمایتتون میکنم، دربی 3 به هیچ می بازین،خخخخخخ
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۴:۳۴
پاسخ
50
7
استقلال کبیر
تا 1400 همین آش و همین کاسه تا این وزیر هست و این دولت همین بساطه
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۷:۰۲
پاسخ
8
81
عدالت سرخ
حمایت تا سقوط به لیگ آزادگان
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۱:۰۰
پاسخ
71
7
دوست
بی خیال بابا، اینا دست سه رو هم خراب میکنن، دوباره جعل، دوباره هوچیگری، این تیم های دسته سه دیگخ نمیان اگر بفهمن هتل شیشتقلال دسته سه اومده
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۸:۰۳
35
5
م.احمدی
نظر من بعنوان یک بیطرف ،این تیم استرس داره، یک رهبر در خط دفاع نداره، بین خطوط ناهماهنگی وجود داره و از نظر بدنی مشکل داره.
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۳:۲۱
پاسخ
9
38
مهدی فتح آبادی
به نظرم استراماچونی کاری که مربیان قبلی استقلال سعی داشتند انجام بدن ولی موفق نشدند رو به خوبی می تونه به سرانجام برسونه !یعنی میتونه استقلال رو به لیگ آزادگان هدایت نماید.
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۹:۰۳
پاسخ
75
6
آبی
اون ماموریت کالدرونه عزیز...
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۱:۳۸
5
38
hb
از نظر شما داور کلا به ضرر شماست همون قائدی زد رباط بنده خدا رو پاره کرد داور یه خطا معمولی نگرفت در حالیکه باید اخراج میشد انصاف داشته باش اگه میگی به ضررر شما کار کرده جاهایی رو هم که به نفع شما گرفته رو هم بگو
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۹:۱۳
پاسخ
62
5
استقلال
واسه دربی باید رضا آذری سجاد آقایی بازی کنن عارف غلامی باید دفاع باشه. سجاد آقایی هتریک میکنه باید به جوان ها میدان داد . قول می دم دربی رو می بریم . استقلال با محروم هاش باز هم از پرسپولیس قوی تره . با منطق برانکو پیش بریم تراکتور پرسپولیس رو برد . از اون طرف تراکتور با نفت مسجد سلیمان مساوی کرد در نتیجه مسجد سلیمان از پرسپولیس قوی تر است
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۰:۵۴
پاسخ
4
54
Jon snow
اون ایمون زاید بود که ۱۰ دیقه ای هت تریک میکرد اون طارمی بود که دبل میکرد و پاس میداد تا مسلمان شمارو ۴تایی کنه اون کلانی بود که پوکر میکرد شما اسطورتون با ۴نشون دادن شد اسطوره حرف از هتریک میزنی! شجاع رو نشناختی یا سیدجلال یا بیرانوند ؟؟ اینایی که میگی از احمدمون هم رد نمیشن که بخوان برسن به شجاع (:
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۵:۴۰
30
5
ستارگان سرخ ایران
خیلی خنده داره برانکویی که تو سه بازی لاقل ۴امتیاز گرفت و اخراج شد رو میگن مربی نیست اونوقت استراشاه که تو سه تا بازی۲امتیاز رو گرفته میگن مربیه
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۴:۵۳
پاسخ
85
62
حامد
کسی ادعا نکرده استراماچونی بهترین مربی بوده که توی ایران کار کرده. برو دوغتو بنوش
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۵:۲۴
3
27
sami
یعنی آدم میخواد سرشو بکوبه ب سقف شما از داوری حرف میزنی! همون نیمه اول باید ۱۰ نفره میشدین! قائدی زده طرف یکسال خونه نشین شده حتی کارت هم نکرفت!!! به والله هرجای دنیا بود چندبازی هم محروم میشد با شانس مساوی کردین گلتونم که همه دیدن چقدر تاکتیکی بود
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۴:۴۸
51
5
اول خدا بعد داور
میدونی چرا میگن برانکو مربی نیست؟؟؟چون با اخراجش ثابت شد عملا که اینجا هواشو داشتن...مخصوصا داورا...اما استرا تازه سه تا بازی کرده و تو همین سه تا بازی کلی داوری علیش بوده...یعنی دقیقا برعکس برانکو...
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱:۵۲
5
58
پسر آبی پوش
90 دقیقه مسجد سلیمانی ها فحاشی کردن چطور نشنیدین؟ تو همون سهم خواه سه ماه پیش نیستی؟به سهمت رسیدی حالا مجبوری بخاطر سهمت یه سری چیزارو نشنوی؟
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۵:۲۵
3
47
MOHSEN
شما به سهمتون رسیدین بدبخت هوادار...
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۳:۲۸
4
25
سرزمین سرخ
این از محبوبیت بیش از حد تیم دوم پایتخته ایشالا که امسال با وجود شما استقلال به جایی که بهش تعلق داره برسه یعنی دسته سه
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۳:۳۵
پاسخ
103
38
امیر
اگه استقلال تیم دوم بود اینطور دنبال اخبارش نبودی. میگن ادما از چیزایی که ندارن زیاد حرف میزنن. شما هم اصالت و قدمت استقلال ارزوتونه .
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۰:۲۲
2
54
میثم مقدم مشهد سیدی
نه داداش کار طرفداران استقلال بود این اتفاقات چون جنبه ندارند یک مساوی کردند شیشه اتوبوس و شکستند و بازی قبلی هم سر بازیکن خودشون و شکستند دربی رو هم که ببازند قلب استراشونو می شکنند خخخخ
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۴:۲۰
84
3
پرستو
باشه حالا تو عصبی نشو تا بیشتر از این نسوزی و کامنت های مضحک نذاری..
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷:۳۲
2
44
تکه زمین سرخ
یعنی پرسپولیس به عنوان تیم دوم واقعا محبوبیت هم داره؟؟؟
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۹:۵۰
25
60
آبی ترین پسر آذربایجان
قابل توجه همه پیشکسوتا و مربیای وطنی: پای استرا میمونیم فکر حضور در نیمکت رو از سرشون بندازن بیرون
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۳:۰۷
پاسخ
33
64
عشقم پرسپولیس
خبرنداری عزیز ...محمد تقوی تون توشهر لندن آماده باشه
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۸:۳۸
13
21
آبی
بسیار حرفه ایی اما از پروژه زمین زدن استقلال غافل نشیم...
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰:۰۷
2
29
arya
حتما بمونین ما پرسپولیسیا هم از استرا حمایت میکنیم
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۵:۲۰
29
2
شازده سرخپوش
صدای پای شیر فرهاد میاد. میگی ن بشین ببین؟ چه شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۴:۱۸
32
1