زرینچه: باشگاه استقلال به داور بازی با سپاهان اعتراض کرد اما کو گوش شنوا؟/ داور چهارم گفت وقت تلف‌شده ۵ دقیقه است

زرینچه: باشگاه استقلال به داور بازی با سپاهان اعتراض کرد اما کو گوش شنوا؟/ داور چهارم گفت وقت تلف‌شده ۵ دقیقه است

1131
19:20
09 آذر 1398
جواد زرینچه، سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: باشگاه استقلال به انتخاب محمدحسین زاهدی‌فرد اعتراض کرده بود، اما چرا گوش شنوایی نبود.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از تسنیم، درباره تساوی 2 - 2 استقلال مقابل سپاهان در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بازی خوب و گرمی بود. با وجود اینکه یک نیمه را واگذار کردیم، اما بازی در اختیار ما بود. در نیمه دوم دو گل زدیم و جبران کردیم، اما متأسفانه صحنه‌ای که همه دیدند، داور ندید. اگر قانون اجرا می‌شد، بازیکن سپاهان باید اخراج می‌شد که در آن صورت ورق برمی‌گشت.

وی درباره عصبانیتش در کنار خط تصریح کرد: وقتی چنین اتفاقی می‌افتد، همه عصبانی می‌شوند. یک زمانی هست که توپ به دست بازیکن می‌خورد، اما اینجا بازیکن توپ را با دست زده است. مگر می‌شود هیچ‌کدام از داوران صحنه را ندیده باشند؟ ضمن اینکه دقیقه نود بازی از داور چهارم پرسیدم داور وسط چند دقیقه وقت تلف‌شده اعلام کرده است که پاسخ داد پنج دقیقه. وقتی مسئله را به استراماچونی گفتم و سرم را برگرداندم، متوجه شدم که تابلوی شش دقیقه وقت تلف‌شده، بالا رفته است! ما هم در دقیقه ششم وقت‌های تلف شده گل خوردیم. من نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که داور تصمیمش را عوض کرد!

سرپرست تیم فوتبال استقلال در رابطه با بیانیه این باشگاه قبل از بازی برابر سپاهان برای اعتراض به قضاوت محمدحسین زاهدی‌فرد گفت: نه اینکه بحث خاصی باشد، اما باشگاه اعتراض کرده بود که این داور نباشد، اما کو گوش شنوا؟ امروز همه صحنه پنالتی را دیدند، اما داور ندید.

زرینچه در واکنش به اظهارات امیر قلعه‌نویی که از رفتار برخی بازیکنان استقلال و نیمکت‌نشینان انتقاد کرده بود، گفت: این‌طور نیست. بروید فیلم بازی را ببینید که سپاهانی‌ها جلوی خط می‌رفتند یا ما، قضاوت با مردم. ما با کسی مشکلی نداریم. رفتار و شادی‌های ما برای توهین به حریف نبود. خوشحالی لب خط و اعتراض‌هایی که داشتیم، برای جریان بازی و داوری بود.

وی ادامه داد: داوری امروز خیلی اشتباه داشت که تنها مختص به صحنه پنالتی نبود. در یک صحنه عارف غلامی خطایی انجام نداد، اما داور خطای او را گرفت. متأسفانه صبح و بعدازظهر تمرین می‌کنیم که نتیجه بگیریم، اما به راحتی فرصت‌ها را از استقلال می‌گیرند. امیدوارم در بازی بعدی نتیجه بگیریم و به صدر جدول برویم. از عملکرد بازیکنان استقلال راضی هستیم، آنها امروز خیلی خوب ظاهر شدند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره عدم بخشش محمد دانشگر، مدافع استقلال توسط استراماچونی گفت: دانشگر کار اشتباهی کرده است. هیچ‌کس با معذرت‌خواهی کوچک نمی‌شود. وقتی این اتفاق می‌افتد، تیم ضربه می‌خورد. اگر دانشگر امروز همراه تیم بود، می‌توانست به جای سیاوش یزدانی مصدوم بازی کند.

زرینچه در پایان گفت: از میزبانی باشگاه سپاهان و هیئت فوتبال و نیروهای یگان ویژه به خاطر تلاش‌شان در بازی تشکر می‌کنیم.

4416

نظرات کاربران
ضد هوچیگر
شیشتقلالی ها مثل اینکه گل 100000 درصد درست بازی جلوی پارس جنوبی جم رو یادتون رفته که اینقدر شلوغ بازی در میارید، چرا اون موقع اعتراض نکردید به داوری که این چه داوری که به نفع ما میگیرید، خوشم میاد هوچیگری لایقتون فراموشکارها، خخخ
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۶:۳۴
پاسخ
23
9
پرسپولیسی
عارف غلامی محرومیت تعلیقی داشته ببینیم کمیته انضباطی احضارش می کنه یا فقط پرسپولیسی ها محروم میشن. همین حرکت رو فرشاد احمد زاده انجام داده بود دست کم سه جلسه محروم میشد.
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۲۱:۳۸
پاسخ
19
8
سیروس
شک نکن بازی برگشت باز هم زاهدی را داور میکنن!!
۰۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۷:۲۶
پاسخ
13
37
جعفرجعفرپور
من بهتره سکوت کنم فقط بگم حال کردم پدیده باخت بازی ایناهم بامساوی تموم شد
۰۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۲:۲۱
پاسخ
45
12
فاطمه
شما با همین حست خوش باش ماام با بازیای قشنگ تیممون:)
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۱:۲۹
10
16
بی طرف
امروز دو تیم یک پنالتی هدر رفته داشتند والی قائدی قشنگ بود دبل لایی نورافکن هم قشنگ بود سپاهان دو بازیکن اصلی نداشت منصوری و حسینی که زود مصدوم شد نبود اینها خط حمله سپاهان را ضعیف کرد و همین باعث شد مهاجمان سپاهان امروز کم فروغ باشند استقلال سطح واقعا بالایی داشت کار تیمی منظم و قشنگ نبود دانشگر زیاد احساس نشد قائدی امروز عالی بود در نهایت یکی از جذابترین دیدارهای لیگ رو دیدیم
۰۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۹:۱۵
پاسخ
11
27