زرینچه: بهتر است نجف‌نژاد از استقلال برود

زرینچه: بهتر است نجف‌نژاد از استقلال برود

10376
12:09
12 خرداد 1395
پیشکسوت استقلال می‌گوید سرمربی این تیم انتخاب شده و تا ساعاتی دیگر به صورت رسمی اعلام می‌شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت استقلال می‌گوید سرمربی این تیم انتخاب شده و تا ساعاتی دیگر به صورت رسمی اعلام می‌شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، جواد زرینچه که از گزینه‌های سرمربی‌گری استقلال است امروز در ساختمان وزارت ورزش و جوانان حاضر شد و هنگام خروج از این ساختمان در واکنش به سوالات خبرنگاران گفت: من برای دادن برنامه به اینجا نیامده بودم و می‌خواستم با آقای حسنی‌خو صحبت کنم. سال‌ها بود که ایشان را ندیده بودم و برای یک سری کار پیش ایشان آمده بودم. من برنامه را پارسال داده بودم و باید خدمت شما بگویم که سرمربی استقلال انتخاب شده و باید همه به او کمک کنیم.

 او ادامه داد: سرمربی استقلال هر کس که هست باید کمکش کنیم تا در مسیر موفقیت قرار بگیرد. اجازه دهید نامش را نگویم چرا که تا ساعت 15 یا 16 رسما اعلام می‌شود. به نظر من بهتر است که مسئولان استقلال باتجربه‌تر عمل کنند چرا که شرایط استقلال با بقیه تیم‌ها فرق دارد.

 پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال که آیا در صورت سرمربی شدن منصوریان و ناکامی او این گزینه نمی‌سوزد گفت: صحبت من هم همین است. ما اگر کسی را انتخاب کنیم ولی کمکش نکنیم چیزی درست نمی‌شود. مثلا منصوریان اگر سرمربی شود ولی او را اذیت کنیم و به او حسادت بورزیم، هم او ضرر می‌کند و هم ما. این استقلال نیاز به تحول در بخش بازیکنان دارد و درباره مدیریت باشگاه هم باید بگویم که وزیر ورزش در این زمینه نظر می‌دهد.

 وی ادامه داد: ما یک خانواده هستیم و حرف اول و آخر را پدر خانواده باید بزند. اگر منصوریان انتخاب شود باید همه به او کمک کنیم تا مسیر را به خوبی طی کنیم.

 زرینچه در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا به نظر او در هیات مدیره استقلال باید تغییر و تحولی صورت بگیرد گفت: من افشارزاده را فردی صاف و صادق دیدم اما به نظرم می‌توان به جای فردی مثل نجف‌نژاد یک فرد استقلالی‌تر انتخاب شود.

 

2051

نظرات کاربران
uu
نجف نژاد همیشه تو هیئت مدیره هست کی پشت این اقا هست که هیچکی نمیتونه تکونش بده؟؟؟؟ لطفا چاپ کن
۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۶:۳۶
پاسخ
4
112