زرینچه: تمایل داشتیم دیدارمان با نساجی یک روز به تعویق بیفتد

زرینچه: تمایل داشتیم دیدارمان با نساجی یک روز به تعویق بیفتد

2156
12:34
27 آبان 1398
جواد زرینچه، سرپرست تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که دوست داشتند دیدار با نساجی مازندران در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال یک روز به تعویق بیفتد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، جواد زرینچه درباره اینکه ظاهراً درخواست تعویق یک روزه بازی با نساجی مازندران در هفته یازدهم لیگ برتر را داده بودند، اظهار داشت: تمایل داشتیم این بازی یک روز عقب بیفتد، چون روز یکشنبه پروازی برای سفر به مازندران وجود ندارد و به همین دلیل با اتوبوس به قائمشهر رفته و با اتوبوس هم به تهران برمی‌گردیم. دوست داشتیم برای دیدار با سپاهان یک روز بیشتر فرصت استراحت داشته باشیم، اما مسئولان سازمان لیگ نپذیرفتند و طبق برنامه باید دوشنبه با نساجی بازی کنیم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود از جیبش برای استقلال هزینه کرده است، گفت: گاهی اوقات چنین مسائلی پیش می‌آید. عاشقی است دیگر. البته مدیریت باشگاه قول داده است، مشکلات مالی حل شود.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره شکست 2 بر یک تیم ملی فوتبال ایران برابر عراق در مرحله انتخابی مسابقات جام جهانی 2022 قطر، گفت: ما خیلی بد بودیم، اما با بازیکنانی که داریم، می‌توانیم از این مرحله عبور کنیم. باید از تیم ملی و مارک ویلموتس حمایت شود. از طرفی، باید مشاوره‌های صحیح به ویلموتس برای شناخت بازیکنان داده شود.

زرینچه در واکنش به اینکه برخی کارشناسان اعتقاد دارند که وریا غفوری و فرشید اسماعیلی می‌توانند در ترکیب اصلی تیم ملی بازی کنند، گفت: وقتی تیم می‌بازد، بحث‌هایی مطرح می‌شود. قطعاً این دو بازیکن لیاقت داشتند که برای تیم ملی بازی کرده یا دعوت شوند. قطعاً اگر بازیکنان نامبرده شده با این آمادگی ادامه دهند، از وجودشان در تیم ملی استفاده خواهد شد.

2051

نظرات کاربران
Hojat
دوستان استقلالی یادتونه پارسال بهتون گفتم بجای حمایت از اسطوره های پولکی از زرینچه حمایت کنید تابیاد تو کادر فنیتون حالا به حرفم رسیدین؟ دلیل موفقیت این چندسال پرسپولیسم حضور اسطوره واقعی کریم باقری هست
۲۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۱:۳۴
پاسخ
6
10
پرسپولیسیم
ای بابا، چرا تا حالا نگفتین؟ مگه میشه کاریو برنامه ای رو بدون نظر وزارتقلال و تیم تحت پوشش وزارت انجام داد؟ اگه خسته میشین درخواست تغییر برنامه رو هم بچه های وزارت بنویسن..... متشکرم
۲۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۳:۲۷
پاسخ
78
4
پسر آبی
کری با این حرفایی که میزنی فرق داره‌.قصد توهین ندارم ولی این القاب ششتقلال و چهارپولیس و ازین دست چرت و پرتا فقط واسه رنج سنی زیر شونزده ساله تابلو نکنید خودتونو
۲۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۰:۰۱
2
69
رضا عشق فوتبال
پرسپولیسیم، کلا تو فقط اینجا هستی که حرفای نامرتبط و تمسخر آمیز بزنی؟ من هر روز کامنتای تو رو میبینم، میخونم ولی همش شده تمسخر استقلال. ینی چی این کار؟
۲۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۷:۲۱
3
54