زرینچه:حقم نبود فحش بخورم/به زودی علیه مقصران مصاحبه تندی می کنم

زرینچه:حقم نبود فحش بخورم/به زودی علیه مقصران مصاحبه تندی می کنم

2061
21:05
18 آذر 1398
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: برخی‌ها که قبلاً در باشگاه استقلال سمت داشتند حالا برای برگشتن هر کاری می‌کنند.

به گزارش وب‌سایت نود، جواد زرینچه پس از تساوی 2 بر 2 استقلال مقابل پیکان در جمع خبرنگاران حضور پیدا کرد و در مورد این مسابقه اظهار داشت: برخی‌ها که قبلاً در باشگاه استقلال سمت داشتند حالا برای برگشتن هر کاری می‌کنند. من نمی خواهم از کسی نام ببرم، اما اگر آقایان عاشق استقلال بودند در این شرایط کمک می‌کردند. امروز 90 دقیقه با روحیه خراب مقابل پیکان قرار گرفتیم.

وی ادامه داد: امروز همه ناراحت بوده و همه شوکه شده بودند اما نمی‌توانستیم به عقب برگردیم. باید بازی امروز را برگزار می‌کردیم. من توقع داشتم عاشقان استقلال به این تیم کمک کنند. اسم‌های بزرگی به این تیم آمده و رفته‌اند، اما پرچم استقلال همیشه بالا است. در چنین شرایطی که برای نخستین بار هم نیست در آن قرار می‌گیریم باید یاد بگیریم که حامی تیم باشیم.  برخی‌ها شعارهایی سردادند و اسم‌هایی را عنوان کردند که نشان می‌دهد خطی عمل می‌کنند، آنها دشمن استقلال هستند. 

سرپرست تیم فوتبال استقلال عنوان کرد: من از جزئیات قرارداد استراماچونی اطلاع ندارم. مشکلاتی همچون تحریم‌ها وجود دارد، اما باید برای این موضوع برنامه‌ریزی می‌شد. اتفاقی که رخ داده برای من هم قابل قبول نیست، چه برسد به هواداران؛ استراماچونی مثل من و قلعه‌نویی و... ایرانی نیست که بتوانند با قول و وعده کارشان را پیش ببرند. او با ما فرق می‌کند. فکر می کنم مدیریت باشگاه در این خصوص عملکرد ضعیفی داشت، اما شنیده‌ام که دنبال بازگشت استراماچونی هستند و او هم گفته که اگر مشکلات حل شود بازخواهد گشت.

زرینچه در پاسخ به این سوال که آیا خبر دارید که باشگاه با مجیدی مذاکره کرده است یا خیر، تصریح کرد: در این خصوص خبری ندارم؛ اما به نظرم گزینه یک، دو و سه باید استراماچونی باشد. من هم اگر امروز آمدم فقط بخاطر عشقم یعنی استقلال بود، اما حقم نبود که اینگونه علیه من شعار دهند و فحش بخورم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود شما به ناصر حجازی خیانت کرده‌اید، گفت: دقیقه 65-70 بازی با سایپا بود که حاجیلو به من گفت ناصر حجازی می گوید من بروم و در دفاع آخر قرار بگیرم. من در آن لحظه اعلام کردم که خسته شده‌ام و نمی‌توانم به بازی ادامه دهم. آیا اسم این کار خیانت است؟ فردوسی‌پور برنامه‌ای ساخت و بابت آن از او گله دارم. واقعیت این است که بعد از بازی هم حجازی را برکنار کردند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: بعد از بازی از باشگاه استقلال نظری‌جویباری، منزوی، فتح‌الله و ... با من تماس گرفتند و خواستند که آخر شب به باشگاه بروم. آنها در باشگاه به من گفتند که می‌خواهند حجازی را برکنار کنند که من هم به آنها پاسخ دادم مگر برای انتخاب حجازی با من مشورت کردید که حالا برای برکناری‌اش از من نظر می‌خواهید؟ من بازیکن هستم و در این مسائل دخالتی نمی‌کنم. قبل از بازی‌های آسیایی من تنها حامی حجازی بودم و حتی به او اعلام کردم نگران مشکلات نباشد، چراکه ما ماشین‌های خود را خواهیم فروخت و اوضاع تیم را درست می‌کنیم که البته مدتی بعد مشکلات حل شد.

زرینچه ادامه داد: به حجازی گفتم که مسئولان باشگاه می‌خواهند شما را برکنار کنند که ناصرخان در جواب به من گفت که شما بروید و کارتان را با قدرت ادامه دهید، چون استقلال برای امثال ما است. من از ناصرخان رخصت گرفتم و اولین تمرین را بعد از آن اتفاق در زمین پیکان برگزار کردیم. در آن جلسه تمرینی به بازیکنان گفتم که کسی حق ندارد در مورد حجازی صحبت کند. در آن زمان 5 بازی باقی مانده بود که ما 4 بازی را برده و یک بازی را مساوی کردیم. روز و شب‌های خوبی را با ناصرخان گذراندم. من و حجازی عاشق استقلال بودیم، اما امروز برخی‌ شعارهایی دادند که حقم نبود.

وی که با مرور این اتفاقات بغضش هم ترکیده بود، گفت: به عشق استقلال به کارم ادامه می‌دهم. می‌دانم مقصر اتفاقاتی که رخ می‌دهد هم چه کسانی هستند. به زودی در خصوص آقایان صحبت‌های تندی را مطرح می‌کنم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد صحنه‌ای که غفوری مانع ورود فرشید باقری به زمین مسابقه شد، اظهار داشت: ووریا گفت میلیچ مصدوم است و نمی‌تواند به بازی ادامه دهد که میلیچ گفت می‌تواند تا آخر در زمین بماند. به همین دلیل ما رضاوند را از زمین مسابقه خارج کردیم. همه امروز همکاری کردند. زمانی که همه تیم را تخریب می‌کردند من حامی بازیکنان بودم. باشگاه هم باید بیشتر به این بازیکنان بها بدهد. فقط برای کمک کردن می‌آمدم و به کارم ادامه خواهم داد.

4416

نظرات کاربران
سلیم یان
جواد خان عزیز شما برای فوتبال ایران خیلی زحمت کشیدید ولی چند اشکال دارید. قاطع نیستید . محافظه کار هستید .(هوادار ناراحته ).چرا همه وریا رو دوست دارند .( حتی تیم رقیب) چون غیرت داره چون رک حرف میزنه چون حرف هوادراها را میزنه .قبول کن که پسر خوبی هستی ولی ابهت نداری . هیچکس حق بی احترامی به شما را نداره.
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۴:۴۳
پاسخ
3
8
حسینی
جناب زرینچه امثال تو اگر زرینچه شدید بخاطر این هواداران هستش لطفا به شعور هواداران توهین نکنید باهزار ویک بدبختی توی زندگی فقط عشقشان استقلال است لطفا به همراه فتحی تشریف ببرید عزت مستدام
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۱:۴۰
پاسخ
38
18
ماندگار
بره که آدم هایی مثل تو فتل جوون بیان که باز استقلال نابود شه؟!اونم با کلی بدهی بیشتر!
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۴:۴۱
2
7
یک قدم جلو
ناصر خان حجازی روحت شاد. استراما یکجورایی ما رو یاد شما مینداخت..... آقای زرینچه اگر حرفی است، همین الان باید زد. فردایی شاید نباشد برای زدن آن حرف
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۲:۰۶
پاسخ
15
30
عشقممم نیمار
مصاحبه تندتونم معلومه ک اسم فتحی و‌ وزیر ورزش اصا توش نمیاری ..چون ب لطف اونا اومدی سرپرست عشق_تقلال شدی :-P در عجبم چرا اقای حسن روشن..پیشکسوت محبوبمون ..در این شرایط بحرانی ..هیچ‌مصاحبه ای نمیکنه :-)
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۸:۴۵
پاسخ
36
25