زرینچه: درگیری مجیدی و عزیزی صحت ندارد

زرینچه: درگیری مجیدی و عزیزی صحت ندارد

5350
13:17
07 شهریور 1394
بازیکن تیم ستارگان ایران تاکید کرد که بین فرهاد مجیدی و خداداد عزیزی درگیری لفظی بوجود نیامده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم ستارگان ایران تاکید کرد که بین فرهاد مجیدی و خداداد عزیزی درگیری لفظی بوجود نیامده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم،  جواد زرینچه، درباره دیدار روز گذشته ستارگان ایران و ستارگان جهان که با برتری 3 بر صفر ستارگان جهان به پایان رسید، اظهار داشت: مهمترین موضوع این دیدار مسئله معنوی آن بود که به نفع بیماران ام‌ اس برگزار شد. بازیکنان بزرگ دنیا آمده بودند و در مجموع در روزی که 50 هزار نفر به ورزشگاه آمده بودند، بازی خوبی را شاهد بودیم.

وی افزود: تنها تفاوت ستارگان ایران با ستارگان جهان مسئله بدنی بود. آنها نشان دادند که پس از بازنشستگی هم حرفه‌ای زندگی می‌کنند و اضافه وزن ندارند. ستارگان جهان بازیکنان باهوشی بودند، اما در نیمه دوم توپی روی دروازه ما نیامد و اگر کمی تمرین می‌کردیم، عملکردمان بهتر از روز گذشته بود.

بازیکن تیم ستارگان ایران در مورد احساس خودش هم گفت: باتوجه به اینکه به یکباره دور هم جمع می‌شویم تا بازی کنیم، کمی اذیت می‌شوم. ضمن اینکه عدم هماهنگی و اضافه وزن بازیکنان باعث شد که نتوانیم انتظارات را برآورده کنیم. باید تشکیلات این مسئله بهتر باشد تا بازیکنان به لحاظ بدنی آماده مسابقه باشند.

زرینچه در خصوص درگیری لفظی فرهاد مجیدی و خداداد عزیزی تصریح کرد: اصلاً چنین چیزی صحت ندارد. فرهاد بین دو نیمه کنار من نشسته بود و حرفی پیش نیامد. خداداد مثالی در جمع زد، ولی مسئله خاصی نبود. مجیدی و عزیزی با هم صحبتی نکردند که این حرف‌ها مطرح شده است.

وی درباره اینکه علیرضا منصوریان، مجید نامجو مطلق و فرهاد مجیدی با شماره هفت به میدان رفته بودند، گفت: این مسئله عیبی ندارد و مهم این است همه دور هم باشند.

بازیکن تیم ستارگان در مورد اینکه گفته می‌شود منصوریان، مجیدی و نوازی با هم قهر بودند، عنوان کرد: چرا باید با هم قهر باشند؟ نمی‌دانم به چه دلیلی این صحبت‌ها مطرح می‌شود.

 

 

2051

نظرات کاربران
فقط پرسپولیس
این مسئله که سه نفر با یک شماره به زمین بیایند عیبی ندارد فقط خنده دارد....!
۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۵۵:۲۷
پاسخ
29
23
کیهان
طرز فکر اونا که تفاوت بازی رسمی و خیریه رو نمی فهمن خنده دار تره
۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۵۸:۰۷
3
28