زرینچه: سیاوش یزدانی با استقلال به ترکیه می‌آید

زرینچه: سیاوش یزدانی با استقلال به ترکیه می‌آید

4504
11:30
17 تیر 1398
سرپرست باشگاه استقلال می‌گوید هنوز درباره دعوت مدافع این تیم به اردوی تیم‌ملی چیزی اعلام نشده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا،  مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال برای دیدار ۲۴ تیرماه مقابل تیم امید، ۲۳ بازیکن شاغل در لیگ ایران را به اردو دعوت کرد تا از شنبه، ۲۲ تیر اردوی کوتاه سه روزه داشته باشند. در بین بازیکنان دعوت شده به تیم ملی سیاوش یزدانی، مدافع استقلال حضور دارد که امروز (دوشنبه) تهران را به مقصد استانبول ترک می‌کند و در اردوی تیمش در ترکیه حضور داشته باشد.

جواد زرینچه، سرپرست باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که با توجه به دعوت یزدانی به اردوی تیم ملی فوتبال، وضعیت حضور این بازیکن در اردوی ترکیه چه خواهد شد؟ اظهار کرد: تاکنون در مورد دعوت سیاوش یزدانی به اردوی تیم ملی چیزی به ما اعلام نشده است و ما بی‌خبریم. در نتیجه با ما به ترکیه می‌آید.

او هم‌چنین درباره وضعیت محسن کریمی برای حضور در اردوی ترکیه توضیح داد: محسن کریمی درگیر امتحانات دانشگاهش است و به همین خاطر نمی‌تواند ما را در اردوی ترکیه همراهی کند.

2051

نظرات کاربران
Abedi
امیدوارم استقلال نه به تیم ملی بزرگسال و نه تیم امید بازیکن نده چه لزومی داره تو فصل بدنسازی تیمو از هم بپاشونن
۱۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۴:۲۳
پاسخ
4
0
قرمز بی افتخار
اقا زرینچه شما که اومدی ما هوادارا پشت شما هستیم که تعصبت رو تو زمین دیدیم و میدونیم محبوبیت رو داری دنبال اسم رو رسم نیستی به خطر اینکه زحمت کشیدی بازی کردی بدست اوردیش الان شما حکم ما هوادارا رو داری تو تیم بهشون بفهمون که اینجا فرق میکنه با جاهایه دیگه باید تو زمین اینقدر تلاش کنن تا وقتی سوت پایان رو زدن نا نداشته باشن بلند بشن هرکی هم حاشیه درست کرد رو جوری بندازین بیرون که صداش همه جا بپیچه ما تیم برامون مهمه نه بازیکن خاص البته وقتی خوب باشه و بدون حاشیه همه پشتشون هستیم اما اگر بخواد خارج از تیم حرف بزنه میندازیم بیرون با قدرت.اینقدر بازیکن جوان هست که میتونه خودش رو با تلاش به ترکیب برسونه و بزرگ بشه. با بی انظباطی برخورد شدید کنید ما هم پشت شما هستیم و میدونیم شما برایه این اومدی تو تیم.مرسی اقا زرینچه بزرگ.
۱۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۸:۱۲
پاسخ
5
2
غــرش طــوفــان زرد
سیاوش هم از اون دسته بازیکنانی بود که به ندای قلبیش گوش کرد و با یکی دو میلیارد بیشتر از پیشنهاد سپــاهان به آبــی هــای پایتخت پیوست!
۱۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۸:۵۳
پاسخ
15
11
یاسوج
خخخخ هر وقت اسم‌ سیاوش یزدانی میاد الکی خندم میگیره خخ
۱۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۲:۵۲
پاسخ
30
28
عشقممم نیمار
با ترکیب نصفه نیمه رفتن ترکیه چ فایده ؟؟:-\ بازیکنای جدید بیان ..چن ماه طول میشه تا ب اما کی بازیکنای فعلی برسن :-P هوادارای بازی میدید و وعده توخالی میدید ک‌ایندفع قهرمان میشیم ولی هیچ :-P
۱۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۳:۵۵
پاسخ
24
24
علیرضا
اقای زرینچه خواهشن سفت برخورد کن با بازیکن ها.بهشون بفهمون اینجا استقلاله.این رخوت و بی انظباطی و ... که چندساله تو تیم رشد کرد از ریشه بکن.اون اقا رفته ولی هنوز باندش تو استقلال هستن.باج نده به بازیکن ما استقلالیها بازیکن برامون مهم نیست تیم مهمه.پشتتن هستیم هم شما هم مدیریت هم کادر فنی.این بازیکن ها دیگه شورش دراوردن.بازیکنی که اخراج رو به تمسخر میگیره و ساعت 3 صبح تو اینستا پست میزاره و جاشیه سازی میکنه بدرد تیم نمیخوره.پاکسازی شروع کردید تا اخرش برید ما پشت شما هستیم حمایت میکنیم
۱۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۲:۲۲
پاسخ
4
32