زرینچه: لغو تمرین امروز استقلال با درخواست استراماچونی بود/بازی فردا لغو شود در سالن تمرین می‌کنیم

زرینچه: لغو تمرین امروز استقلال با درخواست استراماچونی بود/بازی فردا لغو شود در سالن تمرین می‌کنیم

5560
19:21
25 آبان 1398
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: شرایط جوی، وضعیت زمین تمرین و درخواست استراماچونی دلیل اصلی لغو تمرین امروز بود.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس، جواد زرینچه در خصوص لغو تمرین امروز استقلال اظهار داشت: همانطور که می‌دانید شرایط جوی امروز همه شهر را تحت تاثیر قرار داده بود و زمین تمرین هم برفی بود.

وی افزود: از طرفی در ورزشگاه امام رضا (ع) هم اگر می‌خواستیم تمرین کنیم نمی‌توانستیم چون تیم نوجوانان ما در آنجا بازی داشت. ضمن آنکه ترافیک شدید در شمال تهران باعث شده بود تا راننده مربیان استقلال دچار مشکل شوند و وقتی چنین وضعیتی به وجود آمد خود سرمربی تیم تصمیم گرفت تمرین امروز برگزار نشود.

سرپرست تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: وقتی شرایط جوی به این شکل است طبیعی است آسیب دیدگی بازیکنان محتمل تر شود به همین علت با خواست کادر فنی تیم تمرین امروز برگزار نشد. در هر صورت فردا ما در زمین چمن مصنوعی غدیر بازی دوستانه‌ای خواهیم داشت اما اگر به هر دلیل بارش باران ادامه داشته باشد برنامه را تغییر می‌دهیم.

زرینچه ادامه داد: اگر فردا بارش برف ادامه داشته باشد و امکان برگزاری دیدار دوستانه نباشد تیم در سالن هندبال مجموعه انقلاب تمرین خواهد کرد و برنامه ریزی برای این موضوع صورت گرفته است.

4416

نظرات کاربران
حسام
این درست شد.چون بازی بعدی تو قایمشهر زمین چمن مصنوعی تمرین و بازی تدارکاتی تو زمین چمن مصنوعی.ان شالله که لغو نمیشه.حالا اگر شرایط جوی خوب نبود و احتمال مصدومیت و...تو سالن تمرین کنید.خوبه که هماهنگیشو از قبل کردی.انتظار ما هم همیشه همینه.این مسایل را پیش بینی کنید جلوتر.
۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۹:۱۹
پاسخ
1
49
شادوماد
واقعا عجیبه که قبل هر بازی استقلال باید این مشکلات رو داشته باشه..!!
۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۱:۰۰
پاسخ
2
59
جلیل
چقدر مظلومید شما خدا به دادتون برسه در آسمان شما برف میباره ولی وزیر پرسپولیسی نمیذاره برف از آسمان تمرین پرسپولیس بباره
۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۷:۳۳
پاسخ
114
4
نه به مافیای آبی
قضیه اینه که مربی ما با پارو آب از کف زمین جمع میکنه مربی شما تمرین را تعطیل میکنه چون بالاخره عنصر تیپ است و هزینه برایش زیاد شده است و در شانش نییست پارو بدست بگیرد تصاویرش موجود است
۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۵:۳۱
21
4
A
الان مثلا مسخره کردی؟ اگه دولت پرسپولیسی نبود زمین تمرین استقلال این نبود. چرا افشارزاده (منصوب وزیر) زمین بدتر رو گرفت و زمین بهتر رو داد پرسپولیس؟ اگه این حرفمو قبول نداری مصاحبه دروازه بانتون رو در مورد زمین بشنوید.
۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۹:۴۸
4
100