زرینچه: مظلومی و قلعه‌نویی به‌دنبال بازی شرافتمندانه هستند

زرینچه: مظلومی و قلعه‌نویی به‌دنبال بازی شرافتمندانه هستند

3028
12:14
13 اردیبهشت 1395
بازیکن و مربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: نه امیر قلعه‌نویی دیدار با استقلال را ساده می‌گیرد نه استقلال و پرویز مظلومی چنین تصوری خواهند داشت.

وبسایت رسمی برنامه نود -  بازیکن و مربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: نه امیر قلعه‌نویی دیدار با استقلال را ساده می‌گیرد نه استقلال و پرویز مظلومی چنین تصوری خواهند داشت. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، جواد زرینچه درباره شانس قهرمانی استقلال در پانزدهمین دوره لیگ برتر اظهار داشت: قهرمانی استقلال دست خودش است. وقتی چیزی دست خود آدم باشد، باید به آن برسد. استقلال می‌تواند قهرمان شود و امیدوارم در سه بازی آینده در لیگ برتر و جام حذفی به پیروزی برسد و هوادارانش را خوشحال کند.

وی افزود: استقلال بازی‌های سختی در پیش دارد که یکی از آنها مصاف با یکی از تیم‌های خوب نیم‌فصل دوم یعنی تراکتورسازی خواهد بود. درست است که تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد، اما آنها به‌دنبال کسب سهمیه هستند. روی کاغذ، دیدارهای استقلال خوزستان و پرسپولیس به نسبت استقلال آسان‌تر است، اما امیدوارم حوادث خوب فوتبالی برای استقلال رقم بخورد. نباید حوادث سال 81 اتفاق بیفتد، جایی که استقلال روز آخر مسابقات در بازی ملوان پیروز نشد تا قهرمانی از دست برود.

مربی پیشین استقلال در خصوص اینکه تقابل استقلال با امیر قلعه‌نویی چقدر به جذابیت‌های بازی اضافه می‌کند، تصریح کرد: خیلی زیاد. یکشنبه یکی از بازی‌های خوب لیگ را شاهد خواهیم بود، چون هم تراکتورسازی تیم خوبی دارد و هم استقلال. حضور قلعه‌نویی روی نیمکت تراکتورسازی بازی را گرم‌تر خواهد کرد. البته فکر نکنم حواشی زیادی ایجاد شود، چون این یک بازی فوتبال است. شاید برخی‌ها انتظار داشته باشند که تراکتورسازی بازی را ساده بگیرد، اما نه قلعه‌نویی این کاره است نه استقلال و پرویز مظلومی چنین فکری می‌کنند. قطعاً هردوی آنها دنبال بازی شرافتمندانه هستند و امیدوارم استقلال در این دیدار ضرر نکند.

زرینچه در واکنش به این موضوع که شاید قلعه‌نویی راه قهرمانی استقلال را ناهموار کند، گفت: قهرمانی استقلال از اول فصل دست خودش بود و اکنون نیز در این دو دیدار پیش‌رو، خودش باید سرنوشتش را رقم بزند. استقلال این پتانسیل و شانس را دارد که این اتفاق برایش بیفتد و قهرمان شود. تراکتورسازی مسافرت بالاجباری به عمان برای دیدار با الهلال عربستان دارد و خستگی بازیکنان این تیم به سود استقلال خواهد بود.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود داوری‌ها به سود استقلال بوده است، گفت: چنین چیزی نیست. اشتباهات ناخواسته داوری در همه جا وجود دارد اما فکر نکنم به این شکلی باشد که مطرح می‌کنند. باید نظارت بیشتری باشد تا خدای ناکرده تیمی با اشتباهات داوری سقوط نکرده و تیمی هم قهرمانی را از دست ندهد. امیدوارم یکشنبه هفته آینده اتفاقات خوب برای استقلال و هواداران بیفتد و به سمت قهرمانی برویم.

 

2051

نظرات کاربران
اس اس
بعضیا چطور به خودشون اجازه میدن واسه بازی انجام نشده میگن تراکتورو میبازونن چرا دارین به تیم تراکتور توهین میکنین بزارین بعد بازی بگین
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۶:۴۹
پاسخ
0
4
سعید تا ابد تاجی از مشهد
متاسفم واسه این پرسپولیسیا.فضای مجازی رو هم به گند کشیدن با این نظراتشون.....داش جواد زرینچه دوست داریم .نماد تعصب و غیرت و اخلاقی .جات خیلی خالیه......
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۱:۲۳
پاسخ
5
5
راشا
آقا جواد احتمالا متظورتون از"حوادث خوب فوتبالی" حوادثی مثل بازی استقلال سایپا و پرسپولیس نقت که نیس!
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۵:۱۱
پاسخ
8
8
اهرلی تراختور عشقی
ما فوتبلو خوب میفهمیم یه زره تیم کم کاری کنه و شل بگیرن بهتره تبریز برنگردن
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۹:۱۲
پاسخ
7
25
GERMANY
به مردم شریف ازربایجان که همیشه در همه امتحانات سربلند بودند اصلا" شکی نیست ولی همانطور که همه میدانیم امیر قلعه نوعی واسه خود شیرینی پیشه هواداران استقلال حاظر به انجام هر کاری از جمله کم کاری و چینش نادرست یا تمرینات سنگین و بی مورد قبل از بازی می باشد. من از مردم فهیم ازربایجان می خواهم که به اقای قلعه نوعی هشدار بدهند که ابروی مردم ازربایجان قابل معامله و بازی نیست و همه این بازی را با دقت مشاهده خواهند کرد.
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۸:۵۸
11
11
ایدا سادات16قیطریه
️به نظر شما این هفته چه چیزی باعث برد ششتقلال خواهدشد؟ 1.داور 2.کمیته داوران 3سازمان لیگ 4.بختیار 5.اخباری 6.خودشون این آخری مثل اینکه بگی مجیدی آقای گل سال اروپاست
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۴:۵۳
پاسخ
18
21
ایدا سادات16قیطریه
خخخخخخخخخخخ امسال کنکور دارم 666666666
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۹:۰۶
2
3
ایدا سادات16قیطریه
اقای گل دربی صفر ایرانپاکه متاسفم 66666666666666
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۷:۴۱
3
3
امیر
توکه انقدروی این چیزافکرمیکنی بروفکرتوبذاررو درست دوسال دیگه کنکورداری!
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۵:۲۳
2
5
تراکتورری
مطمئنن اخباریو بختیارهمچین کاری نمیکنن
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۱:۱۵
3
8
مهرزاد
مجیدی اقای گل دربیه خخخخخخ 4444
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۴:۱۳
8
9
تراختور
هیچکدام برد برای ماست.
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۲:۱۶
12
20
esmail
آقای زرینجه امسال از داورها تاااااا تیم ها دس به دس هم دادن تا ششتقلال رو قهرمان کنند پ مطمئن باشید قعله نویی هم استقلالی و کارشو بلده چطور تیم وا بده جلو ششتقلال...کل قهرمانیاتون با همین دستای تو کارو داوری ها بوده...
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۴:۳۹
پاسخ
14
19
GERMANY
ششتقلالی ها چه نونی دارن به هم قرض میدن!!! اقایون از الان دارن خستگیه بازیکنان تراکتورو به خاطر سفر به عمان بهونه می کنند تا اقای قلعه نوعی تیم تراکتورو راحتتر قربانی صدر نشینی تیم سابقش ششتقلال کند!
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۳:۱۸
پاسخ
15
23
امیر
قهرمانی دست خودمونه ایشالاجلوصدهزارتماشاگرتراکتورومی بریم
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۰:۵۶
پاسخ
22
22
امیر
چیوبیاریم ؟منکه اصن بیاریم نگفتم خخخخخ
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۶:۴۹
3
9
تراکتورری
بشین تابیاریم
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۰:۲۷
8
7
امین رحیمی
چندین و چند دست تو کاره استقلال جام بیاره!!!!!
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۹:۳۲
پاسخ
20
20
امین رحیمی
من یکی که فکر میکنم استقلال علاوه بر داوری با قلعه نوعی هم میبنده!!! قهرمانی به سبک تبانی!!!!!!
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۸:۵۳
پاسخ
27
20
محمد
آقا جواد این چیزا که عیانه و حاجتی به بیانش نیست، خدای نکرده ما پرسپولیسی که نیستیم
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۵:۱۷
پاسخ
20
14
ز مثل زاید
قیافه پورحیدری وقتی که مارفتیم یادگار امام دیدن داره :))
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۱:۵۲
10
14