زرینچه: هواداران استقلال دل‌شان به جوان‌های تیم قرص باشد/ در برخی از پست‌ها نیاز به بازیکن داریم

زرینچه: هواداران استقلال دل‌شان به جوان‌های تیم قرص باشد/ در برخی از پست‌ها نیاز به بازیکن داریم

4771
10:12
28 تیر 1398
جواد زرینچه، سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: اگر چه جدایی ۱۵ بازیکن جای نگرانی دارد، اما هواداران استقلال دل‌شان به بازیکنان جوان تیم قرص باشد.

به گزارش وب‌سایت نود، جواد زرینچه درباره اردویی که تیم استقلال در ترکیه پشت سر گذاشت، اظهار داشت: وقتی یک تیم می‌خواهد به دل لیگ برود، تمرینات پیش‌فصل خیلی مهم است، به شرطی که تمام نیروهایش را در اختیار داشته باشد. خوشبختانه 80 درصد نفرات‌مان در اردو بودند و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. ما در جایی اسکان داشتیم که همه چیز در اختیارمان بود و صبح و بعدازظهر طبق برنامه استراماچونی پیش رفتیم. دو دیدار تدارکاتی نیز برگزار کردیم.

جوان‌های استقلال حرف‌های زیادی برای گفتن دارند
وی در مورد دغدغه‌های استراماچونی تصریح کرد: هر مربی دنبال داشتن تیم خوب است. استراماچونی طبق رایزنی با علی خطیر (معاون ورزشی باشگاه استقلال) دنبال برطرف کردن نقطه ضعف‌های تیم است تا با خیال راحت وارد مسابقات لیگ شویم. آنها در رابطه با جذب بازیکن صحبت‌هایی را انجام داده‌اند. امسال شرایط سنی تیم پایین آمده و باعث امیدواری است. در تیم ما جوان‌هایی حضور دارند که استقلال را دوست دارند و به عشق این تیم آمده‌اند. با وجود پیشنهادات خوبی که به دست‌ بازیکنان جوان رسیده است، اما عاشق پیراهن استقلال بوده و دنبال این هستند تا با رقابت جدی به ترکیب اصلی راه پیدا کنند. این مسئله خودش نشان از پویایی تیم دارد و مطمئن باشید آنها حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت. در کنار اینها، نیاز به حمایت هواداران داریم. اعتقاد دارم استقلال برای همین جوان‌هاست. باید به بازیکنان جوان در کنار باتجربه‌ها اعتماد کنیم تا تیم دلخواه‌مان را بسازیم.

جدایی 15 بازیکن کار را سخت می‌کند
سرپرست تیم فوتبال استقلال همچنین در واکنش به نگرانی پیشکسوتان و هواداران از جدایی 15 بازیکن این تیم گفت: طبیعی است کار سخت خواهد بود. شرایط فوتبال امروز حرفه‌ای شده است و بازیکنان بنا به دلایلی جدا می‌شوند یا باشگاه توانایی مالی برای حفظ آنها ندارد. این مسئله کار را برای کادر فنی سخت می‌کند. زمانی تیم به اصطلاح «تیم» می‌شود که بازیکنانش چهار پنج سال کنار هم بازی کرده باشند. با این حال، با تمریناتی که بازیکنان زیر نظر کادر فنی انجام داده‌اند، همه سعی می‌کنند با شناخت از یکدیگر کیفیت تیم را بالا ببرند.

هواداران دل‌شان به استقلال امسال قرص باشد
زرینچه در مورد اینکه هواداران و برخی از پیشکسوتان از جدایی بازیکنان‌شان در طول فصول اخیر ناراحت هستند و آن را به جریان خاصی ارتباط می‌دهند، گفت: جدایی بازیکنان جای نگرانی دارد. اگر پیشکسوتان صحبت می‌کنند، به خاطر منافع خودشان نیست، بلکه منافع استقلال برای آنها اهمیت دارد، اما چاره‌ای نبود و نیست. براساس آن چیزی که من از مجموعه فعلی استقلال دیدم، باید بگویم هواداران دل‌شان قرص باشد. ما در استقلال امسال جوان‌های باانگیزه و از همه مهم‌تر علاقه‌مند به استقلال داریم، بازیکنانی که واقعاً قلب‌شان با استقلال است. امیدوارم آنها طوری عمل کنند که تیم خوبی را از استقلال ببینیم و انتظارات هواداران و پیشکسوتان برآورده شود.

در برخی از پست‌ها نیاز به بازیکن داریم
وی در پاسخ به این پرسش که استقلال در چه پست‌هایی نیاز به بازیکن دارد، بیان کرد: در برخی از پست‌ها تنها یک بازیکن داریم. به‌عنوان مثال در دفاع چپ تنها میلاد زکی‌پور را داریم و در مرکز زمین هم مسعود ریگی را. درون دروازه با وجود گلر با انگیزه‌ای چون مهدی نوراللهی نیاز به یک دروازه‌بان باتجربه نزدیک به سیدحسین حسینی داریم. علی خطیر و امیرحسین فتحی در تلاش هستند که شرایط بهتر شود. اگر شیخ دیاباته آماده شود و علی کریمی و فرشید باقری نیز اضافه شوند، تیم‌مان شکل خواهد گرفت.

پرونده پروپیچ تأثیری در تیم نداشت
سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به تأثیر پرونده شکایت پروپیچ روی این تیم گفت: این مسئله هیچ تأثیری نداشته است. شاهد بودم که فتحی و خطیر دنبال این کار بودند و خوشبختانه مشکل برطرف شد.

اگر دستیار ایرانی بود، بهتر می‌شد
زرینچه در پاسخ به این سؤال که آیا موافق حضور دستیار ایرانی در کادر فنی استراماچونی هست یا نه، تصریح کرد: اعتقادم این است که وقتی گروهی خارجی می‌آید، یک عزیز استقلالی که سال‌ها برای تیم زحمت کشیده است، می‌تواند حضور داشته باشد و به دانش خود اضافه کند و یا در جاهایی که سرمربی نیاز داشته باشد، کمک فکری از او بگیرد. با این حال، تصمیم‌گیرنده اول و آخر استراماچونی است و باید به تصمیم او احترام بگذاریم.

تعویق لیگ به سود استقلال است
وی در رابطه با بحث تعویق مسابقات لیگ برتر عنوان کرد: این موضوع به نفع ما می‌شود و فرصت خوبی است که تعداد جلسات تمرین و بازی‌های تدارکاتی بیشتر شود. شیخ دیاباته هنوز آماده نیست و می‌توان از این فرصت استفاده کرد. از طرفی، با توجه به اضافه شدن برخی نفرات، می‌توان از این فرصت استفاده کرد. عقب افتادن لیگ یک جایی به درد ما خورد. اگر چه هنوز چیزی به ما نگفته‌اند. به استراماچونی هم چیزی در این باره گفته نشده است. 

نظرات کاربران
حاج اکبر
بخدا که اگر فقط یه حواد هست اونم جواد زرینچه این تیم تا آقا جواد هست خیلامون راحته دستت درد نکنه آقا جوادددد
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۴:۲۵
پاسخ
6
31
استقلال تاج آسیا
میدونید منظور از مافیای سرخ چیه؟منظور اینه که چطور میشه استقلال از لیگ یک یهویی سقوط میکنه به لیگ سه؟مگه یه دسته پایینتر لیگ دو نیست؟پس چرا استقلال اونجا نبوده؟مافیا یعنی اینکه تیمی که قهرمان آسیا شده سال بعدش یهو میره دسته سوم!!!!!!بعد دوباره سال بعدش از سه میاد لیگ یک!!؟؟؟بعد اون قانون اگر در سال بعد تکرار میشد تیم مافیا میرفت دسته سه که یهویی قانون عوض میشه؟؟!!!!آره این اولین قصه مافیای سرخ بود بقیشم کم کم میگم
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۲:۳۹
پاسخ
17
74
علی
گل گفتی
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۲:۴۸
10
28
Ali73ss
خیالمون که جمع تا ستاره شدن زمین خوردنشون تموم شد میفروشن تیم دیگه.
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۴:۳۰
پاسخ
4
34
Mahsa
زرینچه :تعویق لیگ به سود استقلال است،طرفداران استقلال:به خاطر پرسپولیس لیگ رو به تعویق انداختند!:))))
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۱:۵۷
پاسخ
50
13
پرسپولیسی گرگان
منم فک میکنم استقلال امسال تیم قوی داره
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۷:۳۱
پاسخ
11
43
ققنوس سرخ
چه جالب!!چون من تا الان فکر میکردم که لیگو واسه ی این به تاخیر انداختن که بازیکنانه خیلی هماهنگ پرسپولیس به هماهنگی برسن!!!
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۷:۳۶
پاسخ
36
17
.
علی کریمی چی شد؟اگه نمیاد خب برید سراغ اسدی تا دیر نشده.
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۴:۱۵
پاسخ
5
32
ارتش سرخ
الان مشخص شد لیگ بخاطر کدوم تیم به تعویق افتاده اینم از اسطورتون که خودش گفت به نفع کدوم تیمه که لیگ دیر شروع شه ولی بازم شیشتقلالیا میان هوچیگری میکنن
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۱:۱۳
پاسخ
34
19
محسن قرمز
تعویق لیگ به نفع شماست!ولی نظرطرفدارانتون چیزدیگه ایه
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۸:۲۷
پاسخ
28
17
Hichkasssss
فعلا که تعویق لیگ بیشتر به نفع یک تیم شده تا۱۵تیم بعدی فعلا یه مهاجم کم دارن بزارید اونم بگیرند بعد تازه قرعه کشی انجام میشه
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۲:۱۷
پاسخ
13
23
داود
کلا هر سال باید بازیکنان سال پیش برن و جدیدا بیان تا تیم نتیجه نگیره.مدیر عربه که کل تیمش رو حفظ کرد و چند ملیپوش هم گرفت.فتحی و بقیه باید برن
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۶:۱۶
پاسخ
4
23
دوستاره اسیا حسرت پرسپولیسیا
امیدوارم توی این فرصت باقی مانده نقل و انتقالات دو سه تا بازیکن بزرگ اضاف کنن تا بتونیم امسال هم سهمیه اسیا بگیریم چون کار واس قهرمانی تقریبا غیر ممکنه چون ی لحظه ب لیست بازیکنای پرسپولیس سپاهان و تراکتور نگاش کنیم معلومه میشه ک کار واس قهرمانی استقلال با این بازیکنای جوان غیرممکنه
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۰:۰۲
پاسخ
13
23
علی بیرو
درود بر جواد عزیز شما از تجربه فنی ات کمکش کنه البته طوری که فکر نکنه تو کارش دخالت میکنی.
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۲:۲۱
پاسخ
0
22
Abedi
منم به این تیم امیدوارم حتی میتونم بگم اگه وزیر ورزش نبود این تیم پتانسیل قهرمانی هم داره امیدوارم زودتر ضعف استقلال حل بشه که بزرگترینش دفاع چپه امیدوارم یه دفاع چپ و یه هافبک بازیساز عالی جذب بشه تا با قدرت بریم برای جنگیدن به خاطر ستاره سوم تا 1400 ایشالا هماهنگ میشیم بعد اون بیایید کری بخونید ما با کسایی که جام اسنپی میگیرن کری نداریم
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۶:۳۹
پاسخ
3
26
روح الله باقری جانشین مجیدی
عابدی خوبه میگی کری نداریم باسرورت ولی داری کری میخونی قهرمانی بشه رنگ چشات معلومه خیلی سوختی خخخخخ
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۸:۲۶
10
2