زلاتان به میلان بازگشت

زلاتان به میلان بازگشت

819
10:32
23 اردیبهشت 1399
ستاره سوئدی روسونری سرانجام به میلان بازگشت.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، همانطور که انتظار می‌رفت زلاتان ابراهیموویچ به منظور از سرگیری تمرینات با تیم فوتبال میلان به ایتالیا بازگشت و حالا باید طبق پروتکل‌های بهداشتی دو هفته در قرنطینه خانگی باشد و پس از آن می‌تواند به هم‌تیمی‌هایش در میلان برای شرکت در تمرینات ملحق شود.

مهاجم سوئدی روسونری در پی به تعلیق در آمدن بازی‌های سری A در نتیجه شیوع ویروس کرونا به زادگاهش بازگشته بود. او اخیراً به منظور حفظ آمادگی‌اش با تیم هاماربی سوئد در شهر استکهلم تمرینات خود را از سرگرفته بود، باشگاهی که سال گذشته 23.5 درصد از سهامش را خرید و مالک مشترک این باشگاه سوئدی شد.

زلاتان 38 ساله پس از پایان دوره 14 روزه قرنطینه باید تست‌های پزشکی مربوطه را بدهد و در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشد، ابتدا به تمرین اتفرادی خواهد پرداخت، اگرچه تا آن موقع میلان ممکن است تمرینات گروهی‌اش را از سربگیرد.

ایبرا پس از دو فصل بازی برای لس‌آنجلس گلکسی در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی اخیر با قراردادی 6 ماهه به میلان بازگشت و تا به اینجای کار در 10 بازی از رقابت‌های مختلف، آمار 4 گل‌زده و یک پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

1870

نظرات کاربران