زلاتان: حالا با ساخت مجسمه من دنیای جای خطرناک‌تری شده است!

زلاتان: حالا با ساخت مجسمه من دنیای جای خطرناک‌تری شده است!

6989
02:02
17 مهر 1398
ستاره سوئدی به اظهارات عجیب و غریبش ادامه داد.

 به گزارش سایت نود، زلاتان ابراهیموویچ، اسطوره فوتبال سوئد در حاشیه مراسم رونمایی از مجسمه‌اش در ورودی ورزشگاه مالمو از وضعیت بد میلان ابراز تاسف کرد.

 او  او ابتدا در مورد ساخته شدن تندیس خود در ورودی ورزشگاه مالمو گفت:بسیار خوشحال و مفتخر هستم زیرا این اتفاق نشان می‌دهد تاثیر خود را گذاشته‌ام. اکنون با وجود 2 ابراهیموویچ، جهان جای بهتر و خطرناک‌تری است! یک ایبرای اصلی  است و دیگری در قالب مجسمه  برای همیشه وجود خواهد داشت. برخی بازیکنان فقط جام‌ها را فتح می‌کنند و گروهی هم مجسمه‌شان ساخته می‌شود اما من هم جام برده‌ام و هم تندیسم ساخته شده است! 

از این بازیکن 38 ساله پرسیده شد آیا تمایل و آمادگی برگشت به فوتبال ایتالیا را دارد یا نه که او اظهار داشت:  هنوز می‌توانم در ایتالیا و کشورهای دیگر تفاوت ایجاد کنم. هیچ مشکلی برای بازی در ایتالیا نمی‌بینم و از بازیکنانی که در حال حاضر آنجا هستند بهتر می‌توانم کار کنم! قرارداد من در ماه دسامبر پایان می‌یابد و نمی‌دانم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. 

ابراهیموویچ سپس در مورد وضعیت نامطلوب میلان و همچنین وضعیت فعلی سری A صحبت کرد و افزود: واقعا ناراحت هستم که میلان را در این وضعیت می‌بینم زیرا میلان در نتایج،  سرمایه‌گذاری و داشتن بهترین بازیکنان  باید همیشه  در زمره بهترین باشگاه‌ها باشد اما در حال حاضر این طور نیست. آنها نیاز دارند سرمایه‌گذاری کنند در غیر این صورت به جایی نخواهند رسید. به طور رایگان نمی‌شود به کیفیت رسید. یوونتوس نیز به خوبی در حال انجام کار خودش است و  به دلیل ترکیبی که دارد، نماد فوتبال ایتالیاست. بقیه تیم‌ها در تلاش هستند اما در سطح پایین‌تری نسبت به یوونتوس قرار دارند. البته معتقدم اینتر کمی نسبت به بقیه جلوتر است اما آنها هم هنوز کمی با یووه اختلاف دارند. اینتریک مربی عالی به نام کونته دارد. 

و در بخش پایانی این مصاحبه، ابراهیموویچ در مورد کارلو آنچلوتی سرمربی سابق خود در پاری‌سن‌ژرمن  این‌گونه به اظهار نظر پرداخت: با آنچلوتی رابطه خوبی دارم. او هم یک مربی عالی و هم یک شخصیت عالی است. خوش شانس بودم که ابتدا این مرد را شناختم و سپس با او کار کردم. می‌خواستم  بیشتر با آنچلوتی کار کنم و  متاسفم که حضورم تحت نظر این مربی فقط یک سال به طول انجامید زیرا دوره فوق‌العاده‌ای در حرفه ام را در کنار او بودم و اعتقاد دارم برای او هم چنین بوده است! 

1977

نظرات کاربران
TT فراتر از باشگاه ✔
اعتماد به سقف
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۲:۱۷
پاسخ
29
38
ایران تبریز
سلطانه سلطانه
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۷:۲۰
پاسخ
15
57
مسعود گل باشی
یکم بیش ازحد خودشیفتس ولی باحال و فانه خوشم میاد ازش مخصوصا فهمیدم رگو ریشه ایرانیم داره اگه اشتباه نکنم مادرش ایرانی بوده البته خانواده مادرش
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۰:۰۵
پاسخ
13
45
تاجی
سلطان خودتی
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۷:۰۶
پاسخ
8
42
محمدرضا
وقتی گراهام بل تلفونو اختراع کرد میگن سه تا مبس کال از طرف زلاتان ابراهیموویچ داشته
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۸:۲۷
پاسخ
0
66