زلاتان: خرید ماتیچ و لوکاکو، کیفیت تیم را بسیار افزایش می‌دهد

زلاتان: خرید ماتیچ و لوکاکو، کیفیت تیم را بسیار افزایش می‌دهد

3164
22:01
02 شهریور 1396
زلاتان درباره خریدهای جدید منچستریونایتد صحبت کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - زلاتان درباره خریدهای جدید منچستریونایتد صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، زلاتان ابراهیموویچ مهاجم سوئدی که فصل قبل در ۴۶ بازی، ۲۸ گل برای منچستریونایتد به ثمر رساند، بار دیگر قرارداد یک ساله ای با شیاطین سرخ امضا کرد. قرارداد قبلی زلاتان تا پایان فصل اعتبار داشت، ولی او در ماه آپریل در بازی با اندرلخت مصدوم شد و قراردادش در پایان فصل قبل تمدید نشد، اما حالا با طی روند درمانی و پیشرفت خوب در ریکاوری، یونایتد دوباره با وی قرارداد امضا کرده است. ایبرا در حالی به یونایتد ملحق شده که شیاطین سرخ لوکاکو را هم جذب کرده اند و حالا زلاتان کار سخت تری برای حضور در ترکیب دارد، ولی ابراهیموویچ معتقد است یونایتد با خریدهایش، قوی تر شده است:

فکر می کنم خرید ماتیچ، حیاتی بود، او بازیکنی است که ثبات را به تیم می آورد، عنصری که فصل پیش فقدانش در تیم احساس می شد. البته لوکاکو هم خرید مهم و با کیفیتی است ولی تصور من این است که مهم ترین خرید، جذب ماتیچ بود. او به تیم ثبات می آورد و این دقیقاً آن چیزی است که یونایتد نیاز دارد. ماتیچ بازیکنی کلاس جهانی است که عملکرد باثباتی دارد.

تصورم این است که این فصل، فصلِ مخیتاریان خواهد بود. او فصل را خوب شروع کرده، فکر می کنم مردم تا حدی او را دست کم می گیرند چرا که نامی بزرگ مثل مشاهیر دنیای فوتبال ندارد. اما او در این فصل، خودش را نشان می دهد. پوگبا هم می تواند بدرخشد، فصل قبل فشار زیادی بابت مبلغ انتقالش روی او بود. ولی حالا او نشان داده که بازیکنی در سطح کلاس جهانی است.

1878

نظرات کاربران
امیرمحمد
ابراهیموویچ عشقه منه . عاشقشم. خداییش از مسی و رونالدو بهتره . گل قیچی برگردونی رو که به انگلیس زد نه رونالدو می تونه بزنه و نه مسی.. خیلی دوست داشتم که دوباره به منچستر یونایتد برگرده که خداروشکر برگشت.
۰۳ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۲۹:۳۵
پاسخ
4
39