زلاتان، پردرآمدترین بازیکن لیگ آمریکا

زلاتان، پردرآمدترین بازیکن لیگ آمریکا

3729
10:51
23 خرداد 1398
ستاره سوئدی در آمریکا پول پارو می‌کند.

به گزلرش سایت نود، زلاتان ابراهیموویچ در دومین سال حضورش در لیگ MLS آمریکا دستمزدی دریافت می‌کند که رکورد بیشترین دستمزد پرداخت شده در تاریخ این لیگ را خواهد شکست.

اودر سال 2019 در دومین سال حضورش در لیگ MLS آمریکا دستمزدی 7.2 میلیون دلاری دریافت خواهد کرد و این رکورد جدیدی برای لیگ MLS خواهد بود چرا که پیش از این رکورد پرداخت بیشترین دستمزد به بازیکنان حاضر در این لیگ متعلق به سباستین جیووینکو در  سال‌های 2017 و 2018 بود. زلاتان ابراهیموویچ، ستاره سوئدی 37ساله سال گذشته از منچستریونایتد به باشگاه لس‌آنجلس گلکسی پیوست. در اولین سال حضور زلاتان در آمریکا دستمزد او چیزی در حدود 1.5 میلیون دلار در سال بود اما این مبلغ در سال آینده به 7.2 میلیون دلار افزایش خواهد یافت تا او به صدر جدول پردرآمدترین بازیکنان لیگ MLS راه یابد.البته افزایش بسیار زیاد دستمزد زلاتان با توجه به عملکرد او در سال گذشته چندان عجیب نیست. ابراهیموویچ در سال گذشته میلادی برای لس‌آنجلس گلکسی عملکرد بسیار درخشانی داشت و در 39 بازی 33 گل برای لس‌آنجلسی‌ها به ثمر رساند. نکته جالب اینجا است که در فهرست پردرآمدترین بازیکنان لیگ MLS رتبه دوم به هم‌تیمی سابق زلاتان در لس‌آنجلس گلکسی، جیووانی دوس سانتوس تعلق دارد. دوس سانتوس تا ماه مارس با زلاتان در گلکسی همبازی بود اما  این تیم را ترک کرد.. دوس سانتوس به دلیل اخراج شدنش از گلکسی از این باشگاه 6.5 میلیون دلار غرامت دریافت خواهد کرد که او را به دومین فوتبالیست پردرآمد لیگ MLS تبدیل کرده است.

1977

 

نظرات کاربران
بابک
به نظرم یکی از کاملترین بازیکنی بود که دیدم هم تکنیک داشت هم قدرت سرزنی و هم قدرت بدنی حیف که تیم ملی سوئد زود کنار گذاشتش یه غروری هم داشت که بنظرم بهش میومد.
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۲:۴۴
پاسخ
1
14
کینگ مسی
نوش جونت
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۶:۲۷
پاسخ
1
4
کاتالان
یک و نیم میلیون دلار و یا هفت نیم میلیون دلار شاید در نگاه اول میلغ هنگفتی برای زلاتان نباشه و این موضوع که چرا تیم های عربی یا آسیای شرقی چنین بازیکنی رو جذب تمیکنن ولی اگه بخوایم درآمد سالیانه زلاتان از تبلیغات و زندگی در امریکا رو در نظر بگیریم میفهمیم تصمیمش درست بود.
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۶:۲۰
پاسخ
3
17
نساجی کبیر
اینخیلی خوبه چون زلاتان با بازی های فوق العاده خودش ارزش گرفتن همچین دستمزد هایی رو هم داشت...
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۵:۵۲
پاسخ
2
21