زلاتکو رقیب جدی منصوریان برای ثبت رکوردهای منفی؛ بدترین شروع سپاهان در تاریخ لیگ برتر

زلاتکو رقیب جدی منصوریان برای ثبت رکوردهای منفی؛ بدترین شروع سپاهان در تاریخ لیگ برتر

2151
01:07
02 مهر 1396
زلاتکو کرانچار سرمربی سپاهان که در اواخر فصل گذشته جانشین عبدالله ویسی شد، در آغاز این فصل نتایج مطلوب و شایسته ای کسب نکرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - زلاتکو کرانچار سرمربی سپاهان که در اواخر فصل گذشته جانشین عبدالله ویسی شد، در آغاز این فصل نتایج مطلوب و شایسته ای کسب نکرده است.

به گزارش وب سایت نود، زلاتکو کرانچار سرمربی کروات سپاهان که همراه با این تیم سابقه قهرمانی در رقابت های لیگ برتر را هم دارد، تا پایان هفته هفتم لیگ برتر تنها به یک برد دست یافته و در چهار بازی هم به نتیجه ای بهتر از تساوی نرسیده است. حاصل عملکرد کرانچار و شاگردانش در تیم سپاهان کسب 7 امتیاز تا پایان هفته هفتم رقابت های لیگ برتر و قرار گرفتن در جایگاه دوازدهم جدول رده بندی است. تا کنون سپاهان در شروع رقابت های لیگ برتر چنین نتایج ضعیفی را کسب نکرده بود و نتایج این تیم در شروع لیگ هفدهم بدترین نتایج این تیم در هفت هفته ابتدایی به شمار می رود.

خط حمله زردپوشان در هفت هفته گذشته تنها 6 گل به ثمر رسانده که این تعداد اصلاً آمار قابل قبولی به حساب نمی آید؛ با این آمار، سپاهان بعد از اولین دوره رقابت های لیگ برتر که در پایان هفته هفتم تنها 3 گل زده داشتند، بدترین عملکرد در تاریخ لیگ برتر را در این فصل ثبت کردند (لازم به ذکر است که سپاهان در اولین دوره لیگ برتر در هفته هفتم 11 امتیاز کسب کرده بود). 

 قهرمان پنج دوره رقابت های لیگ برتر، در 7 بازی گذشته 10 بار مقابل حریفان تسلیم و دروازه این تیم باز شده است. این تعداد گل خورده نیز برای یک تیم مدعی آمار بسیار بدی به حساب می آید. عملکرد این فصل سپاهان به لحاظ دفاعی، بعد از سپاهان لیگ برتر سوم که در همین مقطع 12 گل دریافت کرده بود، بدترین نمایش دفاعی این تیم در تمامی ادوار لیگ برتر به شمار می رود. 

تفاضل گل پرافتخارترین تیم تاریخ لیگ برتر ایران در حال حاضر منفی 4 است که بدترین تفاضل گل این تیم در مقطع مشابه در تمامی ادوار رقابت های لیگ برتر ایران شمرده می شود. پیش از این بدترین تفاضل گل زردپوشان اصفهانی منفی یک بود. 

به این ترتیب، بدترین شروع سپاهان در رقابت های لیگ برتر در فصل جاری رقم خورد و این تیم از 7 بازی فقط 7 امتیاز کسب کرد؛ پیش از این سپاهان، به جز فصل سوم و دهم، در سایر دوره ها تا پایان هفته هفتم حداقل 10 امتیاز کسب کرده بود. سپاهان در فصل های سوم و دهم تا پایان هفته هفتم به 9 امتیاز رسیده بود که بدترین نتایج این تیم محسوب می شد، اما با عملکرد ضعیف زردپوشان اصفهانی در این فصل، آنها رکورد ضعیف تری را به جا گذاشته و بدترین شروع تاریخ لیگ برتر را ثبت کردند.

گفتنی است که بهترین شروع سپاهان در تاریخ رقابت های لیگ برتر به دومین دوره این رقابتها برمی گردد که تا پایان هفته هفتم 19 امتیازی بودند؛ سپاهان در پایان همان سال با هدایت فرهاد کاظمی موفق شد به عنوان اولین تیم شهرستانی در تاریخ رقابت های فوتبال ایران، به مقام قهرمانی دست یابد.

 

 

 

 

2081

نظرات کاربران
امیر
انشاالله به زودی برمیگردیم به روزای خوبمون، تیم خیلی تغییرات داشته و باید صبرکنیم تا هماهنگ بشیم، همونطور که محمود کریمی گفت تغییرات زیاد بی ثباتی میاره، الان خداروشکر مدیرعاملمون عالیه و سرمربی و تیم خوبی داریم و انشاالله بزودی هماهنگ هم میشیم. به امید بازگشت قهرمان به جایگاه اصلی خودش
۰۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۱:۲۴
پاسخ
0
6
سپــاهان
به امید شروع دوباره طــوفــان زرد..
۰۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۷:۰۲
پاسخ
0
19
هتریک قهرمانی
باشه الان میندازیم بیرون شمابیابشین جاش اسم محرم روازکجامیدونی عمو
۰۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۰:۰۷
پاسخ
0
17
لاله
بندازين بيرون اين مربيو ، فقط نويدكيا
۰۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۲۱:۰۱
پاسخ
33
1
علی رضــا
فکر نکنم سپــاهانی باشی..
۰۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۴:۳۳
2
13
Mohammad
این مربی رو نگه میداریم و فقط *سلطان* نویدکیا!!
۰۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۳:۲۷
0
19
Zahra
این نیز بگذرد... سپاهان تیم خوبی بسته سرمربی بادانشی هم داره پس اصلا این نتایج نمیتونه تعیین کننده باشه چون این تیم برای هماهنگی کامل نیاز ب زماااان داره
۰۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۲۰:۰۷
پاسخ
2
33