زمانی: حسنی‌خو سرپرست باشگاه استقلال شد/ سرپرستی او طولانی نیست

زمانی: حسنی‌خو سرپرست باشگاه استقلال شد/ سرپرستی او طولانی نیست

2424
15:58
15 مرداد 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال اعلام کرد که رضا حسنی‌خو به‌صورت موقت به‌عنوان سرپرست این باشگاه مشغول به کار خواهد بود.

وبسایت رسمی برنامه نود -  عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال اعلام کرد که رضا حسنی‌خو به‌صورت موقت به‌عنوان سرپرست این باشگاه مشغول به کار خواهد بود.

به گزارش وبسایت نود ، حسن زمانی در مورد اینکه گفته می‌شود، رضا حسنی‌خو به‌عنوان سرپرست باشگاه استقلال انتخاب شده است نه مدیرعامل، اظهار داشت: پس از پایان جلسه روز چهارشنبه هیئت مدیره اعلام کردیم که آقای حسنی‌خو مدیرعامل باشگاه است، اما قرار شد تا زمانی که اعضای هیئت مدیره نسبت به ایشان شناخت پیدا کرده و شناخت از مجموعه استقلال برای‌شان ایجاد شود، به‌طور موقت سرپرست باشگاه باشد.

وی افزود: این قول را می‌دهیم که سرپرستی حسنی‌خو طولانی نباشد و به‌عنوان مدیرعامل کارش را در باشگاه استقلال ادامه دهد.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در واکنش به این پرسش که گفته می‌شود سرپرستی حسنی‌خو به‌دلیل دوشغله بودن او است، تصریح کرد: این موضوع ربطی به دوشغله بودن آقای حسنی‌خو ندارد.

زمانی در پاسخ به این پرسش که شایعه شده حسنی‌خو تمایلی به مدیرعاملی استقلال نداشته است، گفت: چنین چیزی نیست و صحبت‌های او در جلسه نشان می‌داد که تمایل به حضور در باشگاه استقلال دارد.

 

2020

نظرات کاربران