زمانی: شفر باید در جریان قرار می‌گرفت که هیئت مدیره کمک می‌کند

زمانی: شفر باید در جریان قرار می‌گرفت که هیئت مدیره کمک می‌کند

4367
11:27
26 اردیبهشت 1397
عضو هیئت مدیره استقلال گفت که تمام مصوبات و قراردادها زیر نظر هیئت مدیره انجام می‌شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیئت مدیره استقلال گفت که تمام مصوبات و قراردادها زیر نظر هیئت مدیره انجام می‌شود.

به گزارش وب سایت نود، حسن زمانی درباره برتری سه بر یک استقلال مقابل ذوب‌آهن اصفهان و راهیابی به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: همانطور که پیش بینی می‌کردیم از این مرحله بالا آمدیم و در حال رفتن به سمت کسب ستاره سوم قهرمانی آسیا هستیم.

وی در مورد اظهارات امیر قلعه‌نویی علیه استقلال پس از پایان بازی گفت: برای قلعه‌نویی احترام خاصی قائلیم و حرف‌هایش به این دلیل بود که انتظار صعود تیمش را داشت و موفق نشد. او تیم خوبی ساخته و از مربیان با دانش فوتبال ما است. توصیه می‌کنم شیرینی برد مقابل ذوب‌آهن را با پرداختن به این مسائل به کام هواداران تلخ نکنید.

عضو هیئت مدیره استقلال در واکنش به صحبت‌های وینفرد شفر مبنی بر اینکه هیئت مدیره باید به مدیرعامل از نظر مالی کمک کند، اظهار داشت: تمام کمک‌ها را هیئت مدیره می‌کند. ایشان باید در جریان این موضوع قرار بگیرند. مصوبات و قراردادها با نظر هیئت مدیره انجام می‌شود.

زمانی در مورد ممنوع الخروج بودن شفر و دیگر خارجی‌های استقلال گفت: ممنوع الخروج نیستند. مشکلی وجود دارد که باشگاه آن را حل خواهد کرد.

 

2051

نظرات کاربران
علی
یکی به ما بگه دکمه ی سایلنت این آقا کجاس... :/ از رو هم نمیرن دوستان عشق مصاحبه :)
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۱:۳۶
پاسخ
2
13
Abedi
آقای زمانی جریمه رو پرداختی کردی که باز میکروفون به دست داری مصاحبه میکنی ؟؟؟؟ بشین سرجات کارتو بکن چه اصراریه مصاحبه کنی
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۹:۲۳
پاسخ
3
36
کینگ شفر
میشه ساکت یجا بشینی؟ اصلا بورو
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۶:۵۵
پاسخ
6
48