زمانی: شفر به مسائل حاشیه‌ای توجه نکند، برخی‌ها به او حسادت می‌کنند

زمانی: شفر به مسائل حاشیه‌ای توجه نکند، برخی‌ها به او حسادت می‌کنند

2975
09:21
28 فروردین 1397
عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال از سرمربی آلمانی آبی‌پوشان خواست که به مسائل حاشیه‌ای توجهی نداشته باشد.

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال از سرمربی آلمانی آبی‌پوشان خواست که به مسائل حاشیه‌ای توجهی نداشته باشد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، حسن زمانی درباره پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل الهلال عربستان در هفته پایانی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: هر چقدر از تیم تعریف کنیم، کم است. بازی خوب و حساب شده‌ای از استقلال در سطح بالای آسیا شاهد بودیم و آنچه را که می‌خواستیم به حریف تحمیل کردیم. وقتی گروه استقلال مشخص شد، همه از آن به‌عنوان گروه مرگ یاد کردند، اما ما گفتیم گروه «زندگی» است و قطعاً صعود خواهیم کرد. با توجه به اینکه سه تیم قهرمان (قهرمانان اخیر آسیا) در این گروه حضور داشتند، جالب بود که استقلال با قاطعیت و بدون شکست صعود کرد.

وی در مورد اظهارات وینفرد شفر مبنی بر اینکه برخی‌ها در تهران نمی‌خواستند استقلال برنده شود، اما دهان‌شان بسته شد، گفت: شاید برخی‌ها از روی حسادت نتوانند ببینند که استقلال موفق جلو می‌رود. شفر مربی زحمتکشی است و کارش را بلد است. او نباید به این مسائل توجه کند. در فوتبال ما از این مسائل زیاد است و متأسفانه برخی‌ها نمی‌توانند موفقیت رقیب را ببینند، آن هم موفقیت کسی که به استقلال آمده و کار بزرگی کرده است. ما تیم بزرگی هستیم و در کنار تیم بزرگ مسائل مختلفی هم وجود دارد. باید سعی کنیم وارد مسائل حاشیه‌ای نشویم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه به نظر می‌رسد بازیکنان از عدم دریافت مطالبات خود و همچنین پاداش‌ها ناراحت هستند، تصریح کرد: بازیکن استقلال می‌داند کجا بازی می‌کند. موقعی که 30 میلیون هوادار پشت بازیکن است، خودش باعث دلگرمی او می‌شود. باشگاه تمام حق و حقوق بازیکنان را داده و پاداش‌های بازی‌های قبلی را هم پرداخت کرده است. بابت بازی با الهلال و جام حذفی نیز هیئت مدیره از طریق مدیرعامل پاداشی را خواهد داد.

زمانی ادامه داد: با پرداختی بعدی که به‌زودی انجام خواهد شد، پرداختی‌های ما به بازیکنان به 80 درصد می‌رسد که در استقلال سابقه نداشته است. این مسئله با توجه به وضعیت خوب مالی باشگاه بوده است که توانسته این مبلغ را تأمین کند.

وی در مورد اینکه شفر باز هم عنوان کرده که هنوز مشخص نیست در استقلال می‌ماند یا نه، خاطرنشان کرد: شفر به استقلال عشق می‌ورزد و قطعاً در تیم ما می‌ماند. او آدم مادی نیست و مطمئناً مشکلی خاصی برای تمدید قراردادش وجود ندارد.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد مبلغ قرارداد دستیاران شفر نیز گفت: در رابطه با دستیاران شفر، نقطه نظرات او را اعمال خواهیم کرد.

زمانی در پاسخ به این سؤال که دوست دارد حریف استقلال در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا چه تیمی باشد، تصریح کرد: دوست داریم ذوب‌آهن از گروهش صعود کند تا امتیاز تیم‌های ایرانی در آسیا بالا برود. در صورتی که به استقلال بخورد، اجباری است که باید با آنها بازی کنیم.

وی در پایان عنوان کرد: موفقیت پرسپولیس در آسیا را به هیئت مدیره، مدیرعامل و اعضای این تیم تبریک می‌گویم و در ادامه برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

2051

نظرات کاربران
e
زمانی تو اس اس نقش پیروانی تو پیروزی رو داره اجرا میکنه بابا کمتر مصاحبه کنین جفتتون
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۷:۲۴
پاسخ
2
16
Abedi
زنده باد استقلال بزرگ آسیا ایشالا تو بازی های حذفی با بازگشت چند بازیکن کلیدی میتونیم خیلی راحت تر بازی کنیم
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۳:۰۶
پاسخ
4
29
قرمز تاج سر 6تقلالیا
باشه بهش میگم .... چه جوگیر شدین شما دو ماهه خخخخ
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۲:۱۵
28
7
ابی به رنگ اسمان
اقای زمانی جنابعالی هر وقت مصاجبه کردی همش از حاشیه حرف زدی مصاحبه هاتم حاشیه ایه خواهشا اگه حرفی حدیثی درمورد استقلال نداری حداقل راجع به مسایل حاشیه ای حرف نزن یا میگی این دوس نداره استقلال پیشرفت کنه یامیگی اون سنگ اندازی میکنه یا میگی مربی قبلی فلان بود من بهمان کردم
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۵:۱۸
پاسخ
4
22
ابی جان
ذوب آهن و لوکوموتیو برای ما فرقی نداره شک نکنید هر کدوم به استقلال بخوره رفت و برگشت دستکم چهار گل میخوره. ما که دوست داریم ذوب آهن باشه تا یه تسویه حساب کوچولو هم بهشون بکنیم بابت مساوی و ناداوري بازی رفت لیگ و شانسی که بازی برگشت آوردند .شک نکنید ذوب را اول له میکنیم بعد ذوب.اگرچه برای بالا آمدن در ازبکستان کار مشکلی دارند.
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۰:۵۵
پاسخ
9
37
میلانی اصیل
دیزم توی لیگ چطوری 4تا به قلعه نوعی زدین!دیدم که میگم!
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۲:۱۸
18
7
میلانی اصیل
اولا اگه منظور شفر نا پرسپولیسی ها بردیم که باید بگم خیلی بی ادبانه حرف زده!دوما برانکو ازوقتی پرسپولیسه یبار بی احترامی نکرد به استقلالیها و اگه هم کری خونده با لبخند و شوخی حرف زده!حالا ایشرن از راه نرسیده انواع اقسام حرف رو از دهنش خارج میکنه!
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۷:۵۲
پاسخ
39
16
تاج اسیا
شفر واقعا بی دانشه به عنوان یه استقلالی اصلا از بازی کردن سردرگم تیمم راضی نیستم
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۱:۱۲
پاسخ
59
8
m
حواقل یه شکلی ضد استقلال حرف بزنین که ضایه نباشه
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۰:۱۱
3
7
keivan
4پلیسی پلفسول شما با دانش
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۷:۲۸
5
25
...
عشق مصاحبه.روزی که مصاحبه نکنه پکر و دپرسه
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۹:۳۳
پاسخ
3
36
کینک شفر
اقای زمانی یه شماره حساب بده هوادارا برات پول بفرستن ولی دیگه مصاحبه نکن. حرف های بچه گانه و کری های مسخره. کری مال منه هوادار هست نه اعضای تیم فهمیدنش سخت نیست بخدا
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۳:۳۰
پاسخ
4
52
hp
عالی گفتی عکس و کری خوندنش میره رو جلد روزنامه اصلا جالب نیست. آقا بعضی از هوادارا هم اینطوری برای هم کری نمیخونن!
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۴:۱۲
2
20