زمان بلیت فروشی بازی پرسپولیس و پارس اعلام شد/ 12 هزار بلیت فروخته می‌شود

زمان بلیت فروشی بازی پرسپولیس و پارس اعلام شد/ 12 هزار بلیت فروخته می‌شود

2604
11:52
03 آذر 1396
زمان بلیت فروشی و باز شدن درهای ورزشگاه تختی جم برای دیدار پرسپولیس و پارس در هفته سیزدهم لیگ برتر اعلام شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - زمان بلیت فروشی و باز شدن درهای ورزشگاه تختی جم برای دیدار پرسپولیس و پارس در هفته سیزدهم لیگ برتر اعلام شد.

به گزارش وب سایت نود، قیمت بلیت‌ دیدار تیم فوتبال پارس جنوبی جم و پرسپولیس در هفته سیزدهم لیگ برتر از سوی این باشگاه اعلام شد.بر همین اساس برای این دیدار ١٢ هزار بلیت با طرح جدید فروخته خواهد شد و بلیت بازی‌های قبل، باطل و غیر قابل استفاده است.قیمت هر بلیت ۵۰۰۰ هزار تومان است و هر فرد تنها مجاز به خرید ۳ بلیت است.

آغاز بلیت فروشی ساعت ۱۱ شنبه است و از ساعت 11:30 در‌های ورزشگاه تختی جم باز خواهد شد.

 

2051

نظرات کاربران
Ali
من یه سوال دارم.کانون هواداران پارس جنوبی جم در وبسایتش اعلام کرد که بلیت ها رو پیش خرید کنید و در سایت اینکارو انجام بدین تا مشخص بشه هر شهر استان چند تا بلیت نیاز داره تا بلیت ها رو بفرستیم به شهرتون و اونجا کسانی که بلیت رو از سایت پیش خرید کردن در اولویت هستن.البته این کار خوبی بود چون ما که بوشهر هستیم دیگه نیازی نبود از یک روز قبل بریم به شهر جم.وازدحام ایجاد نمیشد.ما رفتیم ثبت نام کردیم.ولی الان در خبر شما اومده که ساعت ۱۱ بلیت فروشی میشه و ۱۱:۳۰ درها باز میشه .ما چطور باید خودمون رو به جم برسونیم؟ فاصله ۳-۴ ساعته رو چطور نیم ساعته بریم؟ اصلا بلیت بوشهر میاد؟
۰۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۵:۳۳
پاسخ
0
9