زمزمه ای در آرژانتین؛ گایاردو در ماه دسامبر سرمربی بارسلونا می‌شود!

زمزمه ای در آرژانتین؛ گایاردو در ماه دسامبر سرمربی بارسلونا می‌شود!

3618
20:41
16 آبان 1398
کلودیو بورگی در برنامه تلویزیونی ادعای عجیبی را مطرح کرده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، فشارها روی ارنستو والورده بعد از شکست برابر لوانته و تساوی بدون گل خانگی برابر اسلاویا پراگ به اوج خود رسیده و اکنون احتمال اخراج او در میانه های فصل نیز قوت گرفته است.

کلودیو بورگی بازیکن سابق تیم ملی آرژانتین (عضوی از تیم قهرمان جام جهانی 1986) و سرمربی سابق بوکا جونیورز که اکنون به عنوان مفسر با شبکه های تلویزیونی همکاری می‌کند، ادعا کرده والورده در هنگام جشن سال نوی میلادی، روی نیمکت بارسلونا حضور ندارد. او در این خصوص گفت:

"(مارسلو) گایاردو در ماه دسامبر سرمربی بارسلونا خواهد شد. رودولفو دی‌اونفوریو (رئیس ریورپلاته) صحبت های دیگری مطرح کرده است اما من این خبر را از منبعی آگاه درون باشگاه شنیده ام."

انزو فرانچسکولی، مدیرورزشی باشگاه ریورپلاته نیز با سخنان دوگانه ای، به حاشیه های موجود دامن زده است:

"ما باید برای هر تصمیمی آماده شویم. این اتفاق چندسال پیش هم برای ما رخ داده بود، زمانی که رامون دیاز اعلام کرد می‌خواهد جدا شود، اما من درباره این موضوع، خیلی فکر نمی‌کنم. فقط شما (رسانه ها) هستید که باعث می‌شوید به این مسائل فکر کنم. نمی‌دانم در چند ماه آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد چرا که این تصمیم من نیست."

گایاردو از سال 2014 تاکنون هدایت ریورپلاته را به عهده دارد و توانسته در این 5 سال، ریور را به 10 جام معتبر، از جمله دو کوپا لیبرتادورس در سال های 2015 و 2018 برساند.

7712

نظرات کاربران
محمد جواد
هر مربی خوبی الزاما نمیتونه توی بارسا خوب باشه . مسلما مورینیو یکی از بهترین مربی های دنیاست ولی توی بارسا نتیجه نمیگیره اگر هم بگیره هوادارها ازش راضی نیستن چون سبکش با بارسا فرق داره . با مثلا کونته شاید خیلی خوب نتیجه بگیره اما توی بارسا دووم نمیاره چون فلسفه اش با فلسفه بارسا فرق داره . یکی باید بیاد که فلسفه بارسلونا رو بلد باشه و بتونه اون رو اجرا کنه . یکی مثل ونگر ، کومان و بهترین و جذاب ترین گزینه اریک تن هاگ هست که قطعا عملکرد خوبی رو به جا میذاره هم سبک بازیش به بارسا میخوره و هم فلسفه آژاکس و بارسا مثل هم دیگه است . بهترین سرمایه هم ژاوی هست اما زوده فعلا براش ژاوی ذخیره میشه تا بارسای رویایی پپ کبیر رو احیا کنه
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۴:۰۳
پاسخ
2
9
مهدی بارسلون
مگه بارسا کشکه هر مربی درجه 3 بیاد تو بارسا مربیگری کنه بهترین گزینه گواردیلا یا ونگر
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۶:۵۵
پاسخ
4
5
Sam
تو بگو چوب!!!!.تو بگو عصا!!!!. هر کی که چه عرض کنم، هر چی جای والورده بگذارند بارسا بهتر نتیجه میگیره. این فقط بره.بقیه اش خودش درست میشه.
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۲:۲۳
پاسخ
0
7
حامد مسی عشق آرژانتین
ایول ایشالا ردیف می‌شه میاد حالشو می‌بریم
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۵:۰۸
پاسخ
2
35
به یاد فتاحی
اگه تو آرژانتین قرار به زمزمه کردن باشه،زمزمه ی اول و آخرشون عمو کالییه ولاغیر
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۶:۱۹
پاسخ
29
8
.
این دیگه کیه؟یعنی قراره بعد از دست دادن تمامی جام ها مدعی سقوط بشیم؟
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۴:۰۳
پاسخ
17
24
عشقممم نیمار
اصا بدرد نمیخوره :-P
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۴:۴۵
پاسخ
28
19