زنوزی: باشگاه گسترش فولاد تبریز واگذار می شود/ اولویت اول برای واگذاری  تبریز است

زنوزی: باشگاه گسترش فولاد تبریز واگذار می شود/ اولویت اول برای واگذاری تبریز است

6393
12:27
07 خرداد 1397
مالک باشگاه تراکتور سازی و گسترش فولاد تبریز، گفت: ما یک هلدینگ هستیم که هرکدام از شرکت‌هایمان می‌توانند برای خودشان باشگاه‌داری کنند و با توجه به اینکه من عضو هیأت مدیره هیچ‌کدام از آنها نیستم، مشکلی از این بابت ندارم،

وبسایت رسمی برنامه نود - مالک باشگاه تراکتور سازی و گسترش فولاد تبریز، گفت: ما یک هلدینگ هستیم که هرکدام از شرکت‌هایمان می‌توانند برای خودشان باشگاه‌داری کنند و با توجه به اینکه من عضو هیأت مدیره هیچ‌کدام از آنها نیستم، مشکلی از این بابت ندارم،

به گزارش وبسایت نود، محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتور سازی تبریز در گفت‌وگو با رادیو جوان، اظهار داشت: همه می‌دانند که من خودم را هوادار باشگاه تراکتورسازی می‌دانم، با وجود اینکه تیم داشتم، تیم اول من همیشه تراکتورسازی بوده است، بارها در مصاحبه‌هایم این مسئله را گفته بودم، خواسته مردم و مسئولین را اجابت کردم و برای مالکیت تراکتورسازی پیشقدم  شدم. 

وی در مورد اینکه از زمان تشکیل باشگاه گسترش فولاد، هواداران تراکتورسازی خواستار حضور او در این باشگاه بودند، عنوان کرد: امروز فوتبال را با نگاه صرف فوتبال نمی‌بینم، مدیران اقتصادی در رأس فوتبال هستند و آن را به عنوان صنعت فوتبال اداره می‌کنم، بیشترین تلاشمان را در حوزه صنعت و اقتصاد فوتبال انجام می‌دهیم، هواداران تراکتورسازی استحقاق بهترین‌ها را دارند، تراکتورسازی فصل ضعیفی را پشت سر گذاشت و ما می‌خواهیم تولد دیگری داشته باشیم، در حوزه فوتبال و اقتصاد برنامه‌هایی خوبی داریم، می‌خواهیم تیم را برای قهرمانی ببندیم.

زنوزی، ادامه داد: یک مربی طراز اول اروپایی یا آمریکای جنوبی جذب خواهیم کرد، این مسئله شاید نیازمند گذر زمان باشد، به همین خاطر برای پیشبرد امور و اینکه سریع‌تر تیم را جمع کنیم، در نظر داریم فردی از مربیان داخلی که سابقه فعالیت در لیگ برتر را داشته انتخاب کنیم که او در کادر فنی همان مربی خارجی هم کار کند و تمرینات را شروع کند. ما سه بازیکن خارجی باکیفیت که سابقه فعالیت در فوتبال ایران را همه نداشتند، انتخاب خواهیم کرد. قصد داریم تیمی خاص ببندیم که هواداران از دیدن بازی‌های آن لذت ببرند. 

مالک باشگاه تراکتورسازی در رابطه با اینکه تکلیف گسترش فولاد چه می‌شود، تصریح کرد: ما مشکلی برای حفظ گسترش فولاد نداریم، ما یک هلدینگ هستیم که هرکدام از شرکت‌هایمان می‌توانند برای خودشان باشگاه‌داری کنند و با توجه به اینکه من عضو هیأت مدیره هیچ‌کدام از آنها نیستم، مشکلی از این بابت ندارم، می‌خواهیم قدرت و تمرکزمان را روی تراکتورسازی بگذاریم و به همین خاطر قصد واگذاری گسترش را داریم.

وی، بیان کرد: اولویت اول ما برای واگذاری تیم گسترش فولاد، متقاضی در شهر تبریز است، اولویت دوم ما، واگذاری تیم در آذربایجان غربی و اردبیل است که در هر دو مورد مشتریانی وجود دارند، اولویت سوم ما در بیرون از استان و شهرهای شمال‌غربی است، بر این اساس تقسیم‌بندی کردیم و اقدامات لازم را انجام می‌دهیم، می‌خواهیم حضور قدرتمندی در مسابقات لیگ داشته باشیم. 

زنوزی در مورد مطرح شدن بدهی صد میلیاردی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: اجازه بدهید در این حوزه وارد نشویم،‌این مسائل در قرارداد مشخص شده و طرفین توافق کردند این موضوع سکرت بماند. در دو سه مورد نیاز به صحبت است، شما می‌دانید این انتقال بزرگترین حرکت در امر خصوصی‌سازی در ورزش بود، ما می‌خواهیم این اعتماد را پاس بداریم و باعث شویم این اقدام در دیگر تیم‌ها هم اثر بگذارد، بنیاد تعاون بسیج کار بزرگی انجام داد. 

وی افزود:‌ از سردار نوشادی، سردار تقی‌زاده، سردار خرم و همچنین الیاسی مدیرعامل فعلی باشگاه تشکر می‌کنم. امام جمعه تبریز آل‌هاشم هم حمایت‌های بسیار خوبی از تراکتورسازی داشته است. الهی شکیب و مهندس ابراهیمی هم زحمات زیادی کشیدند و در این راستا خدمت کردند. مردم و هواداران این مسئله را درک می‌کنند و من هم به عنوان یک هوادار پا پیش گذاشتم تا به تراکتورسازی کمک کنم. 

مالک باشگاه تراکتور سازی تبریزدر پایان گفت: می‌خواهیم یک تراکتورسازی جدید داشته باشیم و از هواداران دعوت می‌‌کنیم در این راه ما را کمک کنند و یاری بدهند.

نظرات کاربران
MUSTAFA DENIZLI
بهترین گزینه داخلی برای مربی گری تراکتور: 1. علی دایی 2. فراز کمالوند بهترین گزینه خارجی: مصطفی دنیزلی
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۶:۳۳
پاسخ
26
0
Kpour
امیدواریم گسترش در تبریز بماند، حالا موقع پا پیش گذاشتن آقای احد عظیم زاده است که گسترش رو خریداری کند و یک آبی پرقدرت درتبریز داشته باشیم! یاشاسین زنوزی ، یاشاسین تراکتور
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۶:۵۳
پاسخ
2
22
￵ارش
￵الان تراکتوریا جو گیر میشن میگن میخوان قهرمان انگلیس شن
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۱:۰۲
پاسخ
56
21
مهدی همدانی
گسترش فولاد باید آذربایجان شرقی بمونه نهایت ارومیه یا اردبیل
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۵:۴۲
پاسخ
4
40
مهدی(تراختور کبیر)
پرسپولیسآ منتظر باشین
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۹:۴۷
پاسخ
8
33
فرشاد تراختور
گسترش رو میتونن بدن به مراغه یا بناب.که هم مردم فوتبال دوست و متعصبی دارند هم سرمایه دار اونجا زیاده که تیم رو بخره
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۲:۴۲
پاسخ
12
69
آرمان اورمو
یاشا اقای زنوزی ایشلا موفقیت همیشه برای تیم باشه شما کارتونو خوب بلدید یاشاسین تراکتور
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۸:۰۴
پاسخ
8
69
علیرضا
باشد که سرخابی ها هم واگذار بشن و بالاخره تو اسیا آقایی کنیم. انشالله تراکتور پای بازیکنای خوب خارجی به ایرانو باز میکنه تا پرسپولیس و استقلال خصوصی بشن
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۴:۱۳
پاسخ
6
83
سولدوز تراختور
اقای زنوزی مثل اول همه جوره تیممان رو حمایت خواهیم کرد تا پای جان.در مورد گسترش هم همه هواداران میخوان تیم یا به آذربایجان غربی یا اردبیل یا زنجان واگذار بشه یا اینکه در خود تبریز بمونه این خواست هواداران بزرگ تراختور کبیره.
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۱:۰۸
پاسخ
17
79
پرسپولیسی
این کبیر گفتنت منو کشته .چهارچرخ بیشتر بهش میاد
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۱:۴۶
76
23
بابک
وزارت ورزش ۲ تیم داره وزارت صنعت ۵ تیم وزارت نفت ۳ تیم اونوقت همه قوانین واسه تبریز ه
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۸:۴۸
پاسخ
14
86
Riza
بهترین کار اینه که تبریز بمونه امتیازشو بدن مس سونگون..اگه نشد بدن اورمیه اردبیل یا زنجان
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۲:۲۱
پاسخ
8
87