زنوزی: به خاطر دردانه هایشان سر تیمهای شهرستانی را می برند/تراکتور پنجمین تیم پرهوادار جهان است!

زنوزی: به خاطر دردانه هایشان سر تیمهای شهرستانی را می برند/تراکتور پنجمین تیم پرهوادار جهان است!

17945
21:55
11 آبان 1398
مالک باشگاه تراکتور گفت: بنده، هیأت مدیره و مدیرعامل تراکتور از آقای دنیزلی حمایت می‌کنیم و ایشان تیم خوبی ساخته است، معتقدم شیرینی فوتبال در برد و باخت بوده و بهترین تیم دنیا هم در چند بازی می‌بازد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از سایت تراکتور، محمدرضا زنوزی در برنامه ایستگاه ورزش رادیو جوان اظهار کرد: پیش از همه چیز به هواداران تراکتور به دلیل کسب رتبه پنجم پرهوادرترین تیم جهان تبریک می‌گویم؛ همچنین هواداران ما روز گذشته شخصیت بالایشان را نشان داده و به همه اثبات کردند که تبریز جای هیچ گونه بحث و حرف و حدیث نیست. پرشورها با تشویق بازیکنان پس از بازی، نشان دادند که فرهنگ و شخصیت بالایی دارند.

وی در رابطه با بیانیه‌ای که روز گذشته برای تمجید از هواداران تراکتور صادر کرده بود، افزود: بیانیه را خودم صادر کردم و معتقدم کوچکترین کار در قبال هواداران بود، هواداران ما لیاقت بالایی دارند و بنده خودم نیز یکی از هواداران تراکتور هستم. با اینکه تراکتور پرهوادارترین تیم آسیا، ایران و پنجمین تیم پرهوادار دنیاست؛ اما هوادارانمان واقعاً مظلوم هستند و به راحتی حقشان خورده می‌شود. 

زنوزی ادامه داد: همه‌ی مشکلات از ورزشگاه آزادی شروع می‌شود، هواداران تیم‌های پایتخت در ورزشگاه آزادی یکسری مشکلات برای تیم‌‌های شهرستانی به وجود می‌آورند و هواداران این تیم‌ها را مجبور به واکنش می‌کنند. این هفته به مادری که دو فرزندش در راه کشورمان شهید شده است، بد و بیراه می‌گویند و مسئولان نیز هیچ عکس و العملی نشان نمی‌دهند. سال گذشته در بازی «سایپا – پرسپولیس» به ما فحاشی شد، ولی چرا کمیته انضباطی واکنش نشان نداد؟ همچنین در بازی «سپاهان – پرسپولیس» چرا سر سپاهان را بریدند؟ مقصر آن اتفاقات چه کسانی بودند؟ به خاطر دردانه‌هایشان سر تیم‌های شهرستانی را می‌برند.

وی در خصوص وضعیت مالی باشگاه تراکتور، اظهار کرد: بنده در برنامه ورزش و مردم نیز اعلام کرده بودم که هواداران دو تیم پایتخت باید قبول کنند که فوتبال از دو قطبی خارج شده و چند قطب جدید ایجاد شده است. رسانه‌ها هر تهمتی که می‌خواهند به تیم ما می‌زنند. مشکلات مالی تراکتور شایعه بوده و ما امسال بالای 35 درصد از قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده‌ایم و امکانات بازیکنان نسبت به سال قبل هم افزایش یافته است، نمی‌توانند بپذیرند که قطب جدیدی با تعداد هوادار بیشتر نسبت به تیم‌های تهرانی وجود دارد. 

مالک باشگاه تراکتور خاطرنشان کرد: روزنامه فرهیختگان مسائلی نوشته که واقعیت ندارد، بله من در تاتارستان برای یکسری کارهای اقتصادی جهت پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی ایران حضور دارم و ترمینال صادراتی ایران در روسیه وکشورهای آسیای میانه را ایجاد می‌کنم. به دلیل مشکلات کم آبی در کشورمان، کشت فرا سرزمینی که قانونی است را دنبال می‌کنم. بنده صنعت‌گر بین المللی هستم؛ این رسانه‌ها برای تمامی شهرستان‌های ایران مشکل ایجاد کردند.

وی در خصوص وضعیت باشگاه ماشین سازی نیز اظهار کرد: بنده چندین بار اعلام کرده‌ام که برای فروش ماشین سازی برای کسی که در شأن این تیم هزینه کند، آمادگی دارم. نمی‌خواهم ماشین‌سازی مثل پاس شود.

مالک باشگاه تراکتور با تأکید بر اینکه دو قطبی فوتبال روی خیلی از مسائل تأثیر گذار است، گفت: داورها از اینکه مورد غضب هواداران این دو تیم قرار گیرند، می‌ترسند. یکسری از مسئولان و هواداران جرأت را از داوران گرفته‌اند و ما باید کاری کنیم جرأت به داوران بازگردد و تیم‌های شهرستانی از این جهت، آسیب می‌بینند. دردانه‌ها بیشترین بهره را از اشتباهات داوران می‌برند و اگر خصوصی شوند، خیال همه راحت می‌شود. بنده در برنامه ورزش و مردم هم گفته بودم خصوصی‌ شدن تیم‌های پایتخت به نفع هوادارانش است؛ چرا که این تیم در رقابت با بخش خصوصی جا خواهند ماند.

زنوزی خاطرنشان کرد: ما روز گذشته باختیم، ولی باید بدانید بازیکنی که دقیقه 4 باید اخراج میشد، اخراج نشد. اینکه می‌گویم جرأت از قشر داوران گرفته شده است همین موضوع هست، بازیکن استقلال حتی کارت زرد هم دریافت نکرد! این داور پشت دروازه، کمک داور و داور وسط به همدیگر کمک نمی‌کنند؟ چه زمانی می‌خواهیم حرفه‌ای شویم؟ اینکه دو سه تیم حرفه‌ای شوند و بقیه تیم‌ها آماتور باقی بمانند، انصاف نیست.

4416

نظرات کاربران
سامان
این نوع ادبیات توهین به شعوره ملته ..
۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۱۹:۴۷
پاسخ
43
119
مهدی
جناب زنوزی با اینهمه ثروت و مشاورهای درجه یک هنوز اینو نمیدونه که این جور صحبتها فقط و فقط باعث اتحاد هواداری پرسپولیس واستقلال میشه، حتی اگه این اتحاد به حرف باشه و ظاهری بازم به ضرر تراکتور میشه. ادامه بده آقای زنوزی این مظلوم نمایی رو که خوشبختانه برای شما خیری توش نیست
۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۲:۴۷
پاسخ
35
128
حمید
من میگم شاید پنجمی از نطر رتبه سال قبله که سهمیه نگرفتید مطمئنید براتون اشتباه ترجمه نکردن :))
۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۶:۰۱
پاسخ
33
128
بی طرف
زنده باد آقای زنوزی ، تمام حرفات منطقی و درسته
۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۱:۲۰
پاسخ
587
132
فرهاد
پشتت هستیم تا پای مرگ
۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۸:۱۳
پاسخ
547
108
بیزن
افتخارات تان کو....؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۶:۳۹
پاسخ
112
556
۶
دوسان پرسپولیسی و استقلالی بنظرم مقابل اینا باید سکوت کرد فقط (یا فقط علامت تعجب کامنت کرد)
۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۵:۰۶
پاسخ
90
543
پسابرانکو
وقتی میفرمایی پنجمین تیم پرهوادار دنیائی و از یونتوس و آرسنال و چلسی و اینتر و میلان پرطرفدارترید ،دیگه لازم نیس جواب بدیم !حق با شماس استاااااد
۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۰:۱۵
پاسخ
85
556
پاکرو
باشه اقا شما پر طرفدار ول کنید دیگه نکنه یه جام برای این میخواید؟؟؟
۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۱:۴۹
پاسخ
70
463
بابا بی خیال
خنده دار است آقای زنوزی حرف های شما ،شما تعداد هوادار تبریز و آذری رو چند میلیون حساب کردی،تو کل کشور پرسپولیس و استقلال هوادار داره ،خدایی خودمون رو زدیم به بی سوادی یا بی سواد هستیم ،اون سایت تعداد تماشاچی که رفتن ورزشگاه زده بعد شما جوگیر شدید و ربط دادید به تعداد هواداران کل ایران و جهان !!! بابا مردم میفهمن ،مگه میشه وقتی شمال کشور میریم کلی هوادار شمالی پرسپولیسی داریم و استقلالی یا جنوب کشور یا غرب و همه جا کشور پرسپولیس و استقلال هوادار دارن بعد شما با تعداد هوادار یه شهر و کسانی که آذری هستند و مثلا تبریز نیستند میگید پر هوادار ترین!!
۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۷:۰۵
پاسخ
74
461
استقلالی
شماکه فرق پرطرفدارترین باپرتماشاگرترین نمیدونین دوست هم ندارید بفهمیدآخه آدم به شما چی بگه فقط دوست داریدمظلوم نمایی کنید
۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۵:۰۵
پاسخ
59
459
AZADI
شما که اینقدر هوادار دارید چرا تو بقیه شهرا کسی نیس ازتون حمایت کنه دریغ از یه تراکتوری تو بازیایی که مهمانید...سه کارشناس داوری گفتن فقط کارت زرد داشت جرا اونموقع که پنالتیا استقلالو نگرفتن و کارت زرد اشتباه فرشیدو نبخشیدن هیشکی نیومد بگه استقلال دردانه س؟؟؟با استوک از رو کمر دشتی رد شدن هیشکی صداش در نیومد تو همین بازی جمعه خدا وکیلی چند بار رو فرشید خطا کردن یه گوشه افتاده بود داور کاری نداشت؟؟؟تا دو روز پیش تپه هاشون بود حالا پنجمین تیم اومده جلو...آقای محترم این درصد حضور تماشگرا بود تو بازیای خونگی نه تعداد هوادارا...ادمین لطفا بچاپ مرسی خسته نباشی
۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۱:۰۰
پاسخ
62
316
مهندسان ژاپنی
ما 3 تا متولدین ژاپن با هم داداشیم . با اتحاد و کمک هم میخوایم برای اولین بار در تاریخ ناتوی فوتبالی درست کنیم . . . یعنی در همه بازی های لیگ بجز بازی هایی که مقابل هم داریم برای زدن تنها رقیبمون از منافع هم دفاع میکنیم. اگر موفقیتی حاصل شد که نمیشه، خب خداروشکرررررررر . ولی اگر شکست خوردیم پلن اینه که بازی رو خراب کنیم! چطور ؟ یه مهندسی و وزیر میندازیم وسط و موفقیت رقیبی که یه تنه جلوی همه ما ایستاده رو لس میکنیم. اینطوری میشه که خیلی هوشمندانه از این ادبیات بهره میبرید و وزیر وزیرپرسپولیسی به اسم پرسپولیس میشه اما به کام ژاپنی ها
۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۹:۵۴
پاسخ
182
230
امیر
سه سال جام مفت بهتون دادن با داوری کافی نبود؟
۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۳۱:۵۲
65
56
بی منطق
یکی نیست بگه آدم با سواد تعداد تماشاچی با تعداد هوادار فرق داره ،اون سایت تعداد تماشاچی رو که رفته ورزشگاه زده ،یعنی تعداد هواداران تراکتور از پرسپولیس و استقلال بیشتره ،بیشتر شبیه جوک است و خودشون رو زدن به اون راه،مگه ترک زبان چقدر داریم هر چقدر هم باشن ،پرسپولیس و استقلال تو کل کشور هوادار دارن ،تو شمال جنوب غرب و...
۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۷:۳۱
پاسخ
47
312
م.ح.س.ن
قهرمان تپه ها
۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۵:۴۵
پاسخ
42
334