زنوزی: دلالی در تراکتور بی معنی است/همه تصمیمات در تیم با نظر دنیزلی است

زنوزی: دلالی در تراکتور بی معنی است/همه تصمیمات در تیم با نظر دنیزلی است

3868
23:29
29 خرداد 1398
مالک باشگاه تراکتور گفت: دلالی در تراکتورسازی که به صورت خصوصی اداره می‌شود، بی معنی است.

به گزارش وب‌سایت نود، زنوزی در گفت و گو با روابط عمومی باشگاه تراکتور گفت: از روزی که ما باشگاه پرافتخار تراکتور را تحویل گرفته‌ایم با دلالی و رفتارهای سوء برخورد شده است و تیم مدیریتی جدید نیز در راستای این هدف انتخاب و فعالیت می‌کنند.

وی افزود: تمامی دغدغه من تشکیل تیم پرقدرت و بی حاشیه است تا تیمی در خور نام بزرگ تراکتور و شان بالای هواداران راهی لیگ نوزدهم کنیم و به حول قوه الهی نتایج غرورآفرینی را رقم بزنیم و به این خاطر خواسته هواداران را لبیک گفته و آقای مصطفی دنیزلی سرمربی نامدار ترکیه ای را آوردیم.

وی ادامه داد: تراکتور یک باشگاه حرفه ای است که رفته رفته به پختگی کامل و مورد دلخواه هواداران می رسد و انتخاب یک مربی نامدار در کلاس جهانی نویدبخش این موضوع است.

زنوزی مطلق با قدردانی از حساسیت هواداران، گفت: کلیه تصمیماتی که توسط مدیرعامل باشگاه گرفته می شود در راستای نظم بخشی و مقابله با برخی سوء استفاده گری های احتمالی است. ممکن نیست اجازه دهم کسی از جیب من برای دلالان کیسه بدوزد.

وی افزود: بحث دلالی در تراکتور بخش خصوصی اصلا بی معنی است؛ شایعات جهت دار را عده ای برای ایجاد حاشیه پردازش می کنند و حتی با تبلیغ هواپیمایی آتا و کولاک شرق  سعی در نزدیک نشان دادن خودشان به اینجانب را دارند که بنده به شدت این اقدام را محکوم کرده و اعلام می‌کنم بنده هیچ ارتباطی با هیچ کانال و سایتی ندارم.

مالک باشگاه تراکتورسازی اضافه کرد: از هواداران واقعی و دلسوز انتظار داریم که خود نسبت به برخورد و خارج شدن از این کانال‌ها اقدام نمایند، ضمن اینکه در صورت ادامه این فریب کاری ها توسط آقایان، مدارک باج خواهی از بازیکنان و کادر باشگاه را به هواداران محترم ارایه می‌کنیم زیرا ما باید انتقاد سازنده را از تخریب جدا کنیم .این افراد به خاطر منافع خود به دنبال تخریب تیم هستند و سعی دارند به هواداران القا کنند که انتخاب و یا رد کادر و بازیکنان بدون اطلاع سرمربی و حتی اینجانب می باشد، لذا همه عزیزان مطمئن باشند که همه تصمیمات در حوزه تیم با نظر خود آقای دنیزلی می باشد و همه قبول دارند که ایشان با کسی رودربایستی نداشته و دیسیپلین خاص خودشان را دارند. لذا بعضی از این افراد و سایت ها امر برایشان مشتبه گردیده و فکر می کنند نظر خودشان نظر کل عضوهای آنهاست در صورتی که خیلی از عضوهای آنها حتی با مطالب کانالیزه شده آنها مخالف هستند.

ضمنا مدیرعامل باشگاه تصمیم گرفته است فردا از کانال فوق از طریق قضائی اقدام به شکایت نموده و پی گیر مسائل حاشیه‌ای و جرایم و تخلفات ایشان باشد.

وی در پایان گفت: از همه هواداران می خواهم تا با صبر و اعتمادی که به مدیریت باشگاه دارند منتظر اخبار خوب و در ادامه نتایج طلایی برای تیم محبوبشان باشند.

زنوزی مطلق افزود: اگر هواداران بنده حقیر را به عنوان فرزند ایران و آذربایجان ودلسوز تراکتور قبول دارند به تصمیمات و اقدامات نیز اعتماد کنند تا بتوانیم با غلبه بر حواشی با تیم یکدست و قوی پای به میدان بگذاریم.

4416

نظرات کاربران
پرسپولیسی ام و مهمتر ایرانی ام
ای بابا دنیزلی سرخدل قرار بود یک کار خیلی مهمی برای طرفدارهای تراکتور بکنه، ولی انگار قرار نیست، نکنه دنیزلی و برخی طرفدارهای تراکتور هم پرسپولیسی هستند و نمی‌خوان تراکتور یک بار تو زندگی اش موفق باشه؟!
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۸:۰۸
پاسخ
639
27
امیر تراختورچی
ما پشتت ایستاده ایم امپراطور...
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۷:۳۳
پاسخ
28
831
توهم سرخ
شما راه درست رو اول یاد بگیر.. اول هوادارارو درست کن بعد با دلالها کار نکن بعدش یه مربی جوون بیار در آخر بازیکنای جوون و به درد بخور بخر.. البته بعد همه اینها همتون باید یاد بگیرین فوتبال چیست و برد و باخت داره تا باختهاتونو گردن اینو اون نندازید...
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۰:۴۷
پاسخ
841
30
صدرجدولم ارزوست
پرافتخار؟؟؟
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۲:۵۴
پاسخ
341
61
شادوماد
کنتور که نمیندازه هرچی دلت میخاد دروغ بگو...همه بازیکنای امسالو قبل از دنیزلی خریدن الان میگه با نظر دنیزلی خریدیم... امسال تراکتور و سپاهان با قیمتهایی که به بازیکنا دادن نقل و انتقالات رو خراب کردن.
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۲:۳۶
پاسخ
506
66
مهدی
هر چی برانکو بگه !!!
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۳:۴۲
41
1013
مجتبی ازکردکوی
جان!!!!!باشگاه پرافتخارررر!!!!!! احتمالاماایران نبودیم افتخارات شماروندیدیم حالاشماافتخارتشوبگوهمه بدونن...
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۹:۳۸
پاسخ
1404
103
مسوت
ای جاااان. دیسلایک‌ها رو
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۲:۴۷
33
436
M.a
یاشاسین حاجی زنوزی با قدرت کنارتیم یاشاسین تراختور
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۴:۵۷
پاسخ
43
437
اردبیل عشق تراکتور
حرف شما متین ، ولی این آقای ساکت الهامی بدرد تراکتور نمیخوره
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۴:۲۷
پاسخ
32
301
امیر تراختورچی
دنیزلی بهتر میداند..ضمنا شیخ لاری هم هست..پشت تیم بایستید
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۹:۳۷
14
903
حمید
اون که بعله همچی قطعا با نظر مربیه فقط جهت یاداوری میگم از همین الان چند نفر مامور پیدا کردن جانشین مربی کن که بعد اخراجش وقت از دست ندین
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۱:۵۰
پاسخ
155
30
Hossein
تمام اتفاق هایی که در استادیوم ها میوفته از جنگ و خونریزی چاقو کشی پرتاب سنگ و غیره همش عاملش کانال های فیک هواداری هستن باید یه فکری به حالشون کرد البته علت اصلی به وجود آمدون این کانال ها خود باشگاها هستن باشگاه ها اون تعامل لازم رو با هوادار ندارن الان میتونین صفحه ی اصلی باشگاه خارجی رو ببینین که موبه مو همه چیز رو توضیح میده تو ایران آخرین پست باشگاه مال یک ماه پیشه در خوشبینانه ترین حالات
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۸:۴۷
پاسخ
6
298
عشقممم نیمار
تراکتور تیمی پرافتخار ؟؟ :-\ تا اونجایی ک من میدونم تراکتور فقط یه بار قهرمان جام حذفی شده :-) البته ..۱۰دیقه قهرمانی و حضور هوادارا در تپه های اطراف ورزشگاه هم جز افتخار میدونید ..اینه من نمیگم دیگران میگن :-)
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۳:۰۳
پاسخ
324
49
حامد تبریزلی
فرزند برومند آذربایجان مهندس زنوزی که حسن نیت و تلاشهاتون اثبات شده هست برای همه تراکتوریها.ما همه ی هوادای پرشمار تراکتور کبیر تا پای جان پشت شما و تیممان هستیم.❤
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۲:۴۸
پاسخ
31
303
سکه لای گز
بپا نخوری زمین. تا پای جان؟؟! مگه میخوای بری جنگ؟!
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۸:۱۹
1515
26
هادی
تراکتور بیشترین ضربه ها رو از این کانال معلوم الحال میخوره که سعی داره نظر خودش رو به طرفدارا تحمیل کنه ...
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۲:۰۶
پاسخ
14
265
شادوماد
دقیقا... مثلا اونبازی که نتونستین ببرین توی تبریز... یکی از این کانالای معلوم الحال پرید وسط زمین یه چک زد توی گوش کاپیتان تیم ملی... یا اون یکی کانال اومدن توی تهران همه صندلیای استادیوم آزادی رو شکوندن ریختن وسط زمین،.. این کانالا باید جمع بشن وگرنه هوادارا که همشون بافرهنگن... اصیلن...
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۳:۴۱
49
1370
رضا
تا جلوی اون کانال تلگرامی که به اصطلاح هوادار تراکتوره ولی عملا داره حاشیه سازی میکنه جلوش گرفته نشه این حاشیه ها ادامه داره.
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۹:۵۵
پاسخ
9
254
TT تهران
جوووووونم زنوزی
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۸:۳۴
پاسخ
15
256