زنوزی: وابستگان و نزدیکانم اجازه دخالت در امور باشگاه را ندارند

زنوزی: وابستگان و نزدیکانم اجازه دخالت در امور باشگاه را ندارند

2808
13:31
10 آبان 1397
مالک باشگاه تراکتورسازی گفت: آرامش تراکتورسازی خط قرمز من است و در این رابطه حتی برای نزدیک‌ترین افراد و اعضای خانواده‌ام هم استثناء قائل نیستم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مالک باشگاه تراکتورسازی گفت: آرامش تراکتورسازی خط قرمز من است و در این رابطه حتی برای نزدیک‌ترین افراد و اعضای خانواده‌ام هم استثناء قائل نیستم.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی، محمدرضازنوزی با بیان اینکه مسئولیت امور اجرایی باشگاه برعهده مدیرعامل است، اظهار داشت: تمرکز و سعی ما از بدو در اختیار گرفتن باشگاه تراکتورسازی ایجاد ثبات و جاری کردن اصول حرفه‌ای در این مجموعه بوده و چارت به وجود آمده نیز تاکنون در همین راستا تعیین شده است.

مالک باشگاه تراکتورسازی با بیان اینکه مسئولیت امور اجرایی باشگاه به‌عهده شخص مدیرعامل است، عنوان کرد: بنده و هیات مدیره در امر هدف‌گذاری و تبیین چشم انداز در کنار آقای اسدی هستیم و او در امور اجرایی دارای اختیار کامل است.

زنوزی همچنین با اشاره به اعلام موضع و انتشار برخی مطالب از سوی نزدیکانش در محافل مختلف، تصریح کرد: باشگاه تراکتورسازی یک زنوزی دارد و بقیه افراد نزدیک و منتسب به بنده هیچ سمت و دخالتی در باشگاه ندارند و تریبون اصلی و رسمی خود بنده هم وب‌سایت رسمی باشگاه است.

مالک باشگاه تراکتورسازی در ادامه خاطرنشان کرد: آرامش تراکتورسازی خط قرمز من است و در این رابطه حتی برای نزدیک‌ترین افراد و اعضای خانواده‌ام هم استثناء قائل نیستم و حتی به مسئولان باشگاه دستور داده‌ام که از حضور وابستگان من در اطراف باشگاه و کنار تیم جلوگیری کنند.

زنوزی در پایان اظهاراتش با تاکید بر اینکه هیچ فردی اجازه سوءاستفاده از ارتباط با بنده در رابطه با باشگاه تراکتورسازی را ندارد، عنوان کرد: باشگاه تراکتورسازی متعلق به میلیون‌ها مردم عاشقی است که با این تیم زندگی می‌کنند و صیانت و حفاظت از آن مسئولیت بزرگی است که بر عهده ما قرار گرفته لذا با تمامی توانم در این راه تلاش خواهم کرد.لازم به ذکر است تنها رسانه های رسمی باشگاه وب سایت رسمی است و تنها مطالب منتشره در این رسانه ها مورد تایید شخص اینجانب است.

 

1004

 

نظرات کاربران
همدانی
درود بر مهندس زنوزی عزیز
۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۲:۵۷
پاسخ
5
71
حبیب تراختوری از مازندران
سمعاً و طاعتا حاج زنوزیِ عزیز! ولی یه چیز رو همون رسانه رسمی باشگاه برای یکبار اعلام کنه که هوادار منتظر مربی جدید باشه یا با آقای تقوی ادامه خواهیم داد.فکر نکنم شفاف سازی و صراحت در بیان این یک مورد کار سختی باشه...فلذا اونوقت هوادار ذهنش درگیر این مسئله و وعده های هفتگی نخواهد شد!ممنون حاج زنوزی
۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۵:۳۲
پاسخ
7
72
آراز
حاجی یدونه ای.
۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۳:۲۵
پاسخ
7
77