زنگ خطر برای علی قربانی؛ تیام در ترکیب فیکس استقلال؟

زنگ خطر برای علی قربانی؛ تیام در ترکیب فیکس استقلال؟

39202
14:56
22 بهمن 1396
تعویض تیام، زنگ خطر را برای علی قربانی به صدا درآورد. به خصوص در تیم شفر که شش بازیکن به همین روند فیکس شدند.

وبسایت رسمی برنامه نود - تعویض تیام، زنگ خطر را برای علی قربانی به صدا درآورد. به خصوص در تیم شفر که شش بازیکن به همین روند فیکس شدند.

به گزارش وبسایت نود، در بازی با سپیدرود بالاخره طلسم شکست و استقلال از مهاجم خارجی استفاده کرد. آبی‌ها که مدت‌ها بود دنبال مهاجم خارجی می‌گشتند بالاخره توانستند با مامه تیام به توافق برسند و از او بازی بگیرند. شفر هم نشان داد که منتظر چنین توافقی بود تا رقیبی برای علی قربانی پیدا کند. ماته در همان اولین بازی به زمین آمد تا زنگ خطر برای قربانی به صدا در بیاید. شفر در این مدت نشان داده که پشت تعویض‌هایش حتما برنامه‌ای نهفته است. معمولا یکی از تعویضی‌های شفر در بازی بعد، فیکس بازی خواهد کرد. این اتفاق برای پژمان منتظری، مهدی قائدی، علی قربانی، سرور جپاروف، جابر انصاری و بهنام برزای هم رخ داده بود و بعد از حضوری کوتاه به عنوان تعویضی، به سرعت در ترکیب اصلی استقلال جای گرفتند. حالا هم شاید شفر روی تجربه بین‌المللی تیام حساب باز کرده که به این سرعت او را به زمین فرستاد تا در بازی لیگ قهرمانان این هفته از او بازی بگیرد. 

6 بازیکن استقلال که در دوره شفر بعد از تعویض، بلافاصله فیکس شدند

پژمان منتظری

پژمان تا دقیقه 65 هفته هفدهم اصلا در تیم شفر بازی نکرده بود. تا اینکه بالاخره در 25 دقیقه پایانی مسابقه با استقلال‌خوزستان پژمان وارد ترکیب شد. منتظری در بازی بعدی که مقابل تراکتور بود، در ترکیب فیکس قرار گرفت.

علی قربانی

شماره 9 استقلال در اولین بازی شفر روی نیمکت نشست. قربانی در اواخر مسابقه به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد. در بازی بعد آن که دربی بود، قربانی فیکس بازی کرد.

 سرور جپاروف

جپاروف تا قبل از بازی هفته یازدهم مقابل نفت تهران، اصلا در ترکیب فیکس شفر قرار نگرفته بود. در دربی که هفته دهم برگزار شد به عنوان بازیکن تعویضی بازی کرد و در مسابقه بعد از آن که بازی با نفت بود، بالاخره فیکس شد.

مهدی قائدی

شفر نزدیک به نیم ساعت در بازی‌های مختلف قائدی را امتحان کرده بود. تا این که بالاخره در بازی با سپاهان به او اعتماد کرد و مهدی قائدی در ترکیب فیکس قرار گرفت.

جابر انصاری

دربی اولین مسابقه‌ای بود که جابر برای شفر بازی کرد. انصاری نیم‌ساعت آخر بازی با پرسپولیس را به عنوان تعویضی وارد زمین شد. سپس در هفته بعد از آن که مسابقه با نفت تهران بود، جابر در ترکیب فیکس قرار گرفت.

 بهنام برزای

برزای که در نیم‌فصل دوم به ترکیب استقلال اضافه شد، در اولین بازی 9 دقیقه به جای قربانی بازی کرد. در هفته‌های 17،18،19 اصلا بازی نکرد. تا اینکه بالاخره در هفته بیستم، 20 دقیقه به عنوان تعویضی بازی کرد. در مسابقه بعدی که بازی با پارس‌جنوبی بود برزای در ترکیب فیکس قرار داشت.

 

علیرضا خطیبی

 

14001

نظرات کاربران
آبی ترین تیم دنیا
وقتی زمان نقل و انتقالات زمستانی تموم شد تیام رو به خدمت گرفتیم دلیلم این هست که دژاگه تو آخرین روز نقل و انتقالات رفت انگلیس نقل و انتقالات ایران که تازه زودتر تموم شد در کل این قضیه کمی مشکوک هست امیدوارم تیم بزرگ استقلال به خاطر استفاده از تیام مجازات نشه و بقیه تیم ها از استقلال شکایت نکنند اما با این همه امیدوارم من اشتباه کرده باشم ادمین جان دمت گرم
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۷:۳۵
پاسخ
131
30
آرش
کجایی؟؟؟؟ از کدوم مشکل حرف میزنی؟؟؟؟ قطعا اشتباه میکنی؟؟!!!!! استقلال از سهمیه آزادش استفاده کرده و چون تیام بازیکن آزاده هیچ مشکلی پیش نمیآد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۱:۱۸
8
105
Abedi
خوب شد گفتی اشتباه میکنی وگرنه فکر میکردم خودتو مسخره میکنی عزیز دلم بازیکن آزاد الان هم میشه جذب کرد هر تیمی میتونه از بازیکن آزادی که سهمیه داره استفاده کنه مگه همین پارسال نبود که استقلال از نقل و انتقالات محروم بود و بازیکنهاش آزاد بودن به بقیه تیم ها رفتن
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۰:۲۱
8
101
mehrab
طبق گفته های تیام در ترکیب ثابت هست و امیدوارم بتونه در بازی با الریان بدرخشه خوبیش اینه حداقل 4 جلسه همراه تیم تمرین کرده البته که کافی نیست این چند جلسه تمرین ولی بازیکن بزرگ میتونه خودش رو نشون بده ..
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۹:۲۸
پاسخ
21
146
محسن (استقلال دوستاره غرور پارسیان)
امیدواریم خیلی زود جا بیوفته... مهاجم خوبیه تا حالا بازیکن خارجی با چنین سابقه ای به ایران نیومده.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۹:۱۸
پاسخ
44
246
حمید
کدوم سابقه؟
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۰:۲۸
138
41
مهدی
مربی بی دانش همینه همه که پروفسور نیستن باید اول بازیکنو خوب بشناسی بعد بازی بهش بدی نه اینکه این بازیکن جدیده کیه اسمش هشت ماه بازی نکرده بعد بیای فیکس بازیش بدی طارمی دوهفته رفت ترکیه با تیم تمرین نکرد بعد که اومد برانکو تا هفته پنجم فیکس بازیش نمیداد مقایسه کنید
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۵:۱۵
پاسخ
407
111
علیرضا
پورفوسور این کامنت و ببینه خودش میگه بابا من شاگرد شفرم بعد تو میخوای بگی برانکو از شفر بادانش تره ؟؟مربی اروپای شرقی رو داری با مربی که تو بوندسلیگا و لیگ قهرمانان اروپا کار کرده مقایسه میکنی ؟؟ تیم های ملی رو هم که اصلا بهش ورود نمیکنم چون کارنامه ی هردو روشنه ...فصل بعد خیلی چیزا مشخص میشه ...
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۷:۴۷
46
204
قاقالی لی
خطاب به مهدی شما بسوزززززز و تو اخبار سرورت دخالت نکن.... فینال اسیا ندیده ها
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۲:۳۳
53
221
دو ستاره خار چشم خیلیا
کسی که تو بهترین تیمی که بازی کرده الغرافه بوده رو با بازیکن سابق اینتر و یوونتوس و امپولی مقایسه میکنی ؟ بازیکنی مثل تیم فرصت زیادی نمیخاد که به شرایط ایده آل برسه، و خیلی زود خودشو نشون میده
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۹:۵۹
53
243
رها استقلالی
به کسی ربطی نداره سرمربی مون چه کار میکنه
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۸:۵۲
80
302
solo
نه په تو دانش داری تو پروفسوری اصلا برانکو پروفسوره که ۳تا بهترین هافبک هاشو نوراللهی رسن مسلمان رو بیرون میزاره بعد ماهینی که دفاع میزاره هافبک
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۸:۵۲
62
292