زولا: هازارد لیاقت پوشیدن پیراهن رئال مادرید را دارد

زولا: هازارد لیاقت پوشیدن پیراهن رئال مادرید را دارد

1707
11:20
07 تیر 1398
جیانفرانکو زولا اسطوره و مربی باشگاه چلسی معتقد است که ادن هازارد شایسته بازی کردن در برنابئو بود و می تواند از این فرصت به نحو احسن استفاده کند.

به گزارش وب‌سایت نود، در ابتدای ماه ژوئن ادن هازارد با مبلغ 88 میلیون یورو به اضافه 40 میلیون یورو پاداش از چلسی به رئال مادرید پیوست. هازارد همیشه در مصاحبه‌هایش از علاقه و رویای بازی کردنش در پیراهن سفید مادرید سخن می گفت.

به نقل از سایت گل، جیانفرانکو زولا در خصوص وینگر بلژیکی به AS گفت: "مادرید یک بازیکن بی نظیر را جذب کرد. در این فصل او فوق العاده عمل کرد و شخصیت خوبی هم دارد. چلسی بازیکن کلیدی را از دست داد و رئال مادرید او را جذب کرد. برای او بهترین ها را آرزومندم و امیدوارم شرایطش در رئال مادرید همانند چلسی به خوبی پیش برود. او لایق چنین چیزی است."

4416

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
من ک‌ میگم نیمکت نشین میشه و‌بازیش ب شدت افت میکنه و‌ب سرنوشت گرت بیل ..کاکا...بکهام..اون ..اوزیل دچار میشه:-)
۰۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۷:۵۲
پاسخ
32
8
فقط یوونتوس
هازارد نمیتونه جای اژده ها کریستیانورو پر کنه حتی کیلومترها فاصله داره با کریس (((( هازارد یه بازیکن معمولی در حد آسنسیو یا مسی یا نیماره
۰۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۱:۰۰
پاسخ
32
10
طرفدار
شمایی که رئالی بودی الان شدی یووه ای رونالدو حتی از مسی و آسنسیو و نیمار کمتر بود که رئال بزرگش کرد الان شده سلطون شما ، هازارد هم همین که اومد رئال توپ طلاهای فصل های آینده براش تضمین شده چون همینطور که پرز رونالدو رو بزرگ کرد حالا هازارد رو بزرگ میکنه و توپ هارو براش میخره اگه رونالدو بره چین شما طرفدار تیم چینی میشی؟؟؟
۰۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۵:۰۶
3
10
محمود
ای جان دستات نلرزید وقتی اسم مسی رو مینوشتی
۰۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۲:۵۰
6
14
مهدی عشق چلسی
اون قسمتی که گفتی مسی و نیمار بازیکن معمولی هستن رو حال کردم
۰۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۵:۴۵
1
18