زکی پور: با تغییر پستم مشکلی ندارم

زکی پور: با تغییر پستم مشکلی ندارم

5309
23:25
19 مرداد 1397
مدافع تیم فوتبال استقلال تهران گفت: با تغییر پستم در استقلال مشکلی ندارم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم فوتبال استقلال تهران گفت: با تغییر پستم در استقلال مشکلی ندارم.

به گزارش وبسایت نود، میلاد زکی‌پور پس از پیروزی سه بر صفر برابر تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه آزادی تهران اظهار داشت: هر دو تیم نمایش خوبی داشتند و ما توانستیم با فشار زیادی که بر روی دروازه حریف آوردیم، از اشتباهات آنها استفاده کرده و به سه گل دست پیدا کنیم.

وی ادامه داد: تراکتور هم بازی خوبی به نمایش گذاشت اما اعتقاد دارم این تیم هنوز به هماهنگی کامل دست پیدا نکرده است.

مدافع تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص تغییر پستش در این دیدار گفت: با توجه به اینکه دانشگر اخراج شده بود و در این بازی نمی‌توانست بازی کند، من تغییر پست دادم؛ البته این تغییرها مهم نیست، هدف موفقیت استقلال است و اگر در بازی‌های بعد هم شفر مرا در پست دیگری قرار دهد، تلاش خود را خواهم کرد تا بتوانیم به پیروزی دست پیدا کنیم.

وی در خصوص دیدار بعدی استقلال برابر پارس جم گفت: بازی سختی در پیش داریم و باید به یکی از مناطق گرم ایران برویم اما در طول هفته تمرینات منظمی را انجام خواهیم داد تا بتوانیم در آن دیدار هم به پیروزی دست پیدا کرده و شرایطمان را در جدول بهبود ببخشیم.

 

1004

 

نظرات کاربران
hamed ss
هوادارای استقلال یادتون باشه بازیکنا رو نه با یه اشتباه بکوبین که نابود بشن نه با چندتا بازی خوب خیلی بزرگشون کنین که خودشونو ستاره بدونن و در آخر فصل بذارن از تیم برن.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴:۴۴
پاسخ
0
28
عادل
عالی بازی میکنه میلاد... خداییش همه خوبه تلاششون... یه تیمی بشیم که همه از ترس انصراف بدن از بازی و 3هیچو ترجیح بدن به بازی کردن با ما...
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۸:۰۷
پاسخ
1
46
حمیدرضا
ماشاآلله پسر، تا اینجای کار که عالی بودی،مخصوصأ تو بازیِ ذوب آهن. امیدوارم که قدر خودتو بدونی. تمرین و پیشرفت و بازیهای خوب و درخشان از تو، تشویق و روحیه و حمایتِ همه جانبه از ما طرفدارها. خسته نباشی پسر.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۴:۱۴
پاسخ
1
55
✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰
مثل وریا که اول خوب نبود و کم کم ستاره شد. زکی پور هم نم نم هایی از ستاره شدن رو داره نشون میده. قط باید تلاشش رو بیشتر کنه و حمایت ما هوادران ازش بیشتر بشه. و کمی دقتش رو روی سانت و تکل و توپ گیری بیشتر کنه
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۶:۵۴
پاسخ
2
66
hamed ss
بهتر شدن در سانتر ، شوت و پاس های عمقی نیاز به تمرین داره و هر چقدر بیشتر تمرین کنی بهتر میشی. البته تمرین سانتر و شوت توی ایران یه چیز ناشناخته است، اگه نبود انقدر شوت های بازیکنا بیرون نمیرفت. مثلا دیوید بکام هر روز یه ساعت تمرین سانتر انجام میداد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴:۱۱
0
28
اس اس**
زکی پور عالی بودی پسر همین مسیر با قدرت ادامه بده و ما هوادرا هم حمایت میکنیم.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۰:۱۹
پاسخ
3
67