زیدان: ایسکو را دوست دارم و فردا بازی می کند

زیدان: ایسکو را دوست دارم و فردا بازی می کند

2436
14:58
10 مهر 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - زین الدین زیدان ، سرمربی فرانسوی رئال مادرید در مورد بازی رئال مادرید و ایبار در هفته هفتم لالیگا صحبت کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - زین الدین زیدان ، سرمربی فرانسوی رئال مادرید در مورد بازی رئال مادرید و ایبار در هفته هفتم لالیگا صحبت کرد.

به گزارش وبسایت نود، زیدان در مورد تقابل رئال مادرید و ایبار گفت :

در خانه بازی می کنیم و می دانیم که باید چه کار کنیم. باید بازی را منسجم آغاز کنیم. کار مشکلی خواهیم داشت. هواداران در این جا به دنبال کسب امتیاز خواهند بود. برایم حریف مهم نیست ، این مهم است که چه عملکردی باید داشته باشیم. باید به دنبال پیروزی باشیم و ازد قیقه 1 تا 90 به تلاش ادامه دهیم. اگر بخواهیم به نیمه پر لیوان نگاه کنیم، هنوز شکست نخورده ایم اما باید به روند پیروزی ها برگردانیم. مهم این است که از ابتدا تا پایان صد در صد آماده باشیم. مقابل دورتموند به خاطر بازیکنان خیلی ناراحت شدم. به نظرم لیاقتمان نتیجه بهتری وبد. از بازی تیم راضی بودم اما از نتیجه نه. همیشه بعد از بازیها آن ها را زیر نظر می گیرم و اشتباهات را بررسی می کنم اما مشکلی نیست و به کار خود ادامه می دهیم. وقتی بازی را تحت کنترل داریو  کار به تساوی می کشد حتما مشکلی وجود دارد. در مقابل دورتموند عملکرد خوبی داشتیم. تملک توپ تضمینی برای پیروزی نیست.

سرمربی رئال اعلام کرد که ایسکو فردا در ترکیب رئال خواهد بود:

ایسکو فردا بازی می کند چرا که آماده است و همان طور که مربی تیم ملی اسپانیا گفت بازیکن مهمی است. اگر در لیست تیم ملی قرار گرفته حتما دلیلی دارد. می دانم چه توانایی هایی دارد و او را دوست دارم. بدون مشکل تمرین کرده و بازیکن مهمی است.

زیدان در مورد شرایط کریم بنزما و دعوت نشدنش در تیم ملی فرانسه هم صحبت کرد:

مشکل بنزما مربوط به سرمربی تیم ملی است. کریم عالی است و با این وجود در یست قرار نمی گیرد. من امیدوارم که بهترین عملکردش را داشته باشد و آرام آرام اثرش را بگذارد. در لیست تیم ملی دخالت نمی کنم. کریم تنلاش می کند که به بهترین سطح خود برگردد و این سوال مربوط به مربی تیم ملی است. من دوست دارم که در رئال بهترین عملکردش را داشته باشد. در مورد شرایطش در تیم ملی فرانسه صحبتی نمی کنیم.

زیزو در تمجید از تونی کروس هم صحبت کرد:

یک بازیکن بسیار حرفه ایست. خیلی قدرتمند است. می تواند هر سه روز یک بار بازی کند و با توپ کار کند. خوش شانس هستیم که بازیکنی با استعداد او را در ترکیب خود داریم. او باعث می شود که بقیه راحت تر بازی کنند. از نظر دفاعی کراش را می کند. وقتی کاسمیرو نیست کارش کمی سخت تر می شود اما تلاشش را می کند.

سرمربی فرانسوی در مورد فشارها در رئال مادرید بیان کرد:

رئال مادرید همین است. خودم بازیکن بوده ام و شرایط سختی را تجربه کردم. بیشتر به دنبال راهکار هستم تا مشکل. توقعات در این باشگاه بالاست. ما قهرمان اروپا شده ایم اما وقتی یک بازی را نبریم می دانم که چه خبر می شود. باید به جلو نگاه کنیم و بهتر شویم.  به خوبی می دانم که در کجا حضور دارم و چه کار می کنم.

وی در مورد رونالدو اظهار داشت :

کریستیانو سخت تلاش می کند و همیشه می خواهد بهتر شود. از نظر من روبراه است و به بازی کردن نیاز دارد.

زیدان در مورد وقفه بازیهای ملی گفت:

به عنوان یک مربی دوست دارم که بازیکنان به تیمها ملی بروند چرا که نشان می دهد خوب کار کرده اند. برای یک بازیکن این بالاترین درجه است : بازی کردن در رئال مادرید و تیم های ملی کشورشان.

مربی فرانسوی در مورد مشکل دنباله دار کوئنت رائو و شرایط دفاع چپ رئال اظهار داشت:

کوئنت رائو پس از مدتها ریکاوری احساس درد می کرد. او سه هفته بود که با گروه تمرین می کرد و پیش از آن چهار ماه از میادین دور بود. در مورد او ریسک نمی کنیم. بازیکنان خوبی داریم تا جای مارسلو را پر کنند. مارسلو پس از وقفه بازیهای ملی در کنار ما خواهد بود.

1140

نظرات کاربران
Allijiiii
انصافا ایسکو عالیه فقط باید بازی بهش برسه یکی از تکنیکی ترین هافبک های دنیاس.بعد از رونالدو دیوونه ی ایسکو ام
۱۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۵:۵۷
پاسخ
2
6
Cr7-16
ایسکوفقط تکنیکش خوبه نه میتونه بازیسازی کنه نه سرعت داره و ازنیمارهم خوره تره و تکروی میکنه خامس اگه به اوج برگرده ازدوتا ایسکو بهتره
۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۱۱:۴۷
4
3
بهروز real
سالهاست طرفدار realهستم بااین ترکیب چرخشی واین شیوه بازی وقانون اخراج پرز شانس اخراج زیدان تواین فصل زیاده
۱۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۴:۵۴
پاسخ
4
8