زیدان: با تمام انتقاد ها موافق نیستم؛ در تابستان تیم را تقویت می کنیم نه ژانویه!

زیدان: با تمام انتقاد ها موافق نیستم؛ در تابستان تیم را تقویت می کنیم نه ژانویه!

7942
21:15
22 دی 1396
در آستانه دیدار با ویارئال، زین الدین زیدان، سرمربی تیم رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - در آستانه دیدار با ویارئال، زین الدین زیدان، سرمربی تیم رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، رئال مادرید که در حال حاضر با یک بازی کمتر، با 32 امتیاز در رده چهارم رقابت های لالیگا قرار دارد، فردا از ساعت 18:45 میزبان ویارئال خواهد بود. زیزو در این باره گفت:

با تمرکز کامل به مصاف ویارئال می رویم چون مقابل حریف بسیار خوبی قرار خواهیم گرفت که فصل فوق العاده ای داشته است. آنها باخت های زیادی نداشته اند. همه تلاش خود را برای کسب پیروزی به کار می گیریم. این هدف ماست و برای آن آماده می شویم. آنها به خوبی نحوه استفاده از توپ را می دانند و فضای زیادی از زمین را پوشش می دهند. ویارئال تیم مثبتی است و نتایج شان نشانگر این مسئله است.

نگران برنابئو نیستم. می خواهیم مردم بیایند و تشویقمان کنند و این کاری است که همیشه انجام داده اند. نمی توانیم تنها روی نکات منفی تمرکز کنیم. درست همانطور که وقتی خوب بازی می کنیم، نباید از خود بیخود شویم و وقتی شرایط سختی را سپری می کنیم، به کمک هواداران نیاز داریم.

جلسه با بازیکنان:

همیشه به دنبال نکات مثبت هستیم. بعد از جلسه ای که داشتیم تغییر را در تیم می بینم. حالا باید آن را درون زمین نشان دهیم. برای پیدا کردن بازی خود مشکلی نداریم، تنها به ثباتی نیاز داریم تا اعتماد به نفسمان را باز یابیم، و تنها با کسب پیروزی می توانیم به آن برسیم. پیروزی مهمترین مسئله است و اخیراً کسب برد برایمان سخت شده است، اما به کارمان ادامه می دهیم. هنوز در تمام تورنمنت ها شانس داریم و با تمام انتقاد ها موافق نیستم، اما مجبورم که آنها را بپذیرم. هنوز هم نکات مثبتی در مورد تیم وجود دارد.

کریستیانو رونالدو:

مهمترین مسئله این است که او آمادگی جسمانی خوبی دارد. یک ماه پیش روند بدی را سپری می کرد، به گل نمی رسید، و سپس شروع به گلزنی کرد. او به موقع خودش را پیدا خواهد کرد.

لگانس در کوپا دل ری:

قرعه سختی است. ما در یک چهارم نهایی هستیم، اما نکته مثبت این است که نیازی به ترک مادرید نداریم. قبل از اینکه به نیمه نهایی فکر کنیم، باید روی این مرحله تمرکز کنیم. ما رئال مادرید هستیم و می دانیم هر بازی چقدر می تواند سخت باشد. همه حریفان سخت هستند.

کار سختی است که از گوش دادن و خواندن هرچه گفته می شود، جلوگیری کنیم. امروزه انجام این کار آسان نیست اما باید سعی خود را بکنیم. در حال حاضر هرچیزی که در مورد رئال مادرید گفته می شود نکات منفی است اما من و خیلی های دیگر این دیدگاه را قبول نداریم. شرایط اینطور رقم خورده، اما باید به دنبال نکات مثبت باشیم: هنوز در همه تورنمنت ها شانس داریم. آنطور که مردم می گویند هم جایگاه بدی نداریم. باید به دنبال انرژی مثبت در گروه باشیم و به پیش روی ادامه دهیم.

بنـزما:

نمی دانم کی به جمع ما برمی گردد. او تمریناتش را آغاز کرده و باید وضعیت بهبودی اش را زیر نظر داشته باشیم و من بی صبرانه منتظر بازگشتش هستم. در موردش عجله نخواهیم کرد چون نمی خواهیم تا قبل از رسیدن به مرز آمادگی 200% ریسک کنیم.

تقویت تیم در ژانویه:

اگر بازیکنی که می خواهید را به دست آورید، و آماده باشد و بتواند چیزی که در تیم کم دارید را جبران کند، پس برای خریدش اقدام می کنید، اما اینطور نیست. کسی به نظرم نمی رسد که چنین شرایطی داشته باشد. در تابستان به دنبال بازیکن خواهیم بود نه حالا!

جدال با پی اس جی:

باید بهترین فرم خود را پیدا کنیم و اگر می خواهیم صعود کنیم، باید بهترین عملکردمان را ارائه کنیم. شانس بالایی در لیگ قهرمانان داریم، و شرایط سراسر غم انگیز و اندوهناک نیست و می خواهیم با کسب پیروزی و گلزنی در چند بازی متوالی، به ثبات برسیم. برای اینکه انرژی مثبت بیشتری به دست آوریم، باید سخت تر تلاش کرده و بیشتر تمرین کنیم.

1771

نظرات کاربران
king
راجع کنفرانس خبری قبلی زیدان یه نظر دادم الان زیدان حرف منو تءیید کرد رئال فللا تو ژانویه نیاز به بازیکن نداره جز یه مهاجم نوک خوب که تو ژانویه سخته گرفتنش وگرنه تو باقی پستا بازکن خوب داره و نیاز به بازیکن نداره فعلا King......messi
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۹:۵۷
پاسخ
24
12
محمد
زیدان چرا دربرابر فهمیدن مقاومت میکنی اخه؟ تاکی با بنزما ادامه بدیم آخه
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۴:۰۳
پاسخ
7
56
محمد رضا
دیدگاه شما...غیر بنزما کدوم بازیکن رو جایگزین کنه موراتا رو که خیلی راحت از دست دادن اوردن اوبامیانگ-لواندوسکی-اگوئرو-ایکاردی تو نیم فصل غیر ممکنه لالیگا که ماله بارساس میمونه لیگ قهرمانان و کوپا که با این شیوه بازیش غیر ممکن میشه تو کوپا هم نیمه نهایی یه بازی سخت داره لیگ قهرمانان هم با پاریس که با این وضعیت حذف میشه
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۹:۴۳
1
3
******
تا ژانویه رفتنی هستی
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۰:۰۰
پاسخ
44
19
3☆☆4
کاش یکی مثل زیدان سرمربی یونایتد بود زیدان ب رئال شخصیت داده و بدون خرج الکی تونسته جام بیاره اونایی هم ک عاشق فوتبال و تیمشون هستن ب هیچ عنوان دوست ندارن تیمشون با خرج های گزاف نتیجه بگیره امیدوارم رئال با زیدان موفق بشه چون مربیِ با شخصیتیه پ ب امید اینکه رایان گیگز هم سرمربی یونایتد بشه
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۹:۴۰
پاسخ
14
45
امیر
بارسا اگه کلی خرج کرده دمبله و کوتینیو رو خریده فراموش نکنید که نیمارم فروخته و 222 ملیون داشته! شما مبلغ خریدای بارسلونا رو از اون 222 ملیون کم کنی میفهمی بارسا نهایتا 50-60 ملیون از خودش خرج کرده. اما رئال اگه الآن یا فصل پیش زیاد خرید نکرده چون فصلای قبلش کلی خرید کرده بود با قیمتای بالا و گرت بیلو که اون زمان گرون ترین بود خرید یا خامس یا رونالدو یا خیلی خرید بزرگ دیگه و فصل بعد هم خرید خواهد کرد. یادت نره بارسا برای مسی و اینیستا روبرتو پولی باشگاهی نداده و برای پیکه آلبا ترشتگن سمدو راکیتیچ و... خیلی کم پول داده و درعوض اکثرشون تبدیل به بهترین در پست خودشون کرده. درواقع بارسا اگه خرید کهکشانی ای داشته فروش کهکشانی ایم داشته!مثلا بارسا فصلی که سوارزو خریده بود سانچزو فابرگاسو به قیمت بالایی فروخته بود. این رئال و پاریس و سیتی ان که خیلی از خودشون خرج میکنن نسبت به اینا بارسا خیلی خیلی کمتر از خودش خرج میکنه.
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۴:۴۷
1
2
FCB666
رئالی بی تعصب تیمت داره نابود میشه که کاری باهاش ندارم، از سرترس که سبایوس وخیلی از بازیکنا بیان بارسا رئال رفت به زور خریدشون ولی نفهمید که بارسا دمبله و کوتینیو رو میگیره. تازه کم خرج بوده از رو دست بارسا تقلید کرده دست رو این بازیکنا گذاشته اگه پرخرج میبود چی؟ از نظر ارزشمندترین بازیکنان جهان ، رونالدو کجاس ندیدمش؟! یادم نبود یه بازیکن معمولیه فقط رونالدو اورجینال نه قلابی! عشق است کینگ و بارسا !!!
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۴:۱۱
3
2
arash
مورینیو بهترین گزینس واسه منچستر بعد بحران مویس و فن خال تیم داره به ثبات میرسه مورینیو همین مادریدیو به ثبات رسوند که قبلش به نیم نهایی اروپا هم نمیرسید با بهترین بارسای تاریخ رقابت کرد و قهرمان لالیگا شد زیدانم با بهترین بارسای تاریخ تو رقابت بود که قهرمان شد؟ نتایج این فصل کاملا نشون میده که زیدان تیمش ثبات نداره
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۰:۵۶
4
1
رئالی بی تعصب
حرف خوبی زدی تو دو سال پیش رعال کم خرج ترین تیم بوده و یک دهم تیمایی مثل بارسا و سیتی و پی اس خرج نکرده اما از همه اونا موفق تر بوده و حتی اینده رعال رو هم تضمین کرده
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۴:۱۰
15
28
حامد مسی
خوبه، همینطوری ادامه بده
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۷:۱۴
پاسخ
17
41
hs
خخخخ واقعا خنده داره نگاه کن فوتبال بازی جالبیه انقدر که اگه دقیقه اخر گل نمیزدین پی اس جی حذف نمیشد انقدر که یک بازیکن به سادگی تو 10 دقیقه با تصمیم عجیب داور اخراج میشه و انقدر جالب که اگه سر کریم گل میشد شاید الان اینجا نظر نمیدادی انقدرم جالبه که تو خوشحال به تساوی رعال اما نمیدونی رعاله ضعیفه و نمیدونی بارسا از سال پیش تا الان هیچ پیشرفتی نکرده پس مواظب حرفات باش چون با این وضع اگه رعال هیچ جامی نگیره شما هم باید امسال دلتونه با یک لالیگا خوش باشه
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۲:۱۱
27
19