زیدان: برای مربیگری در رئال‌مادرید آماده نیستم

زیدان: برای مربیگری در رئال‌مادرید آماده نیستم

1208
12:30
25 خرداد 1394
اسطوره باشگاه رئال‌مادرید اعتراف کرد که هنوز خودش را در حدی نمی‌بیند که بتواند کهکشانی‌ها را هدایت کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - اسطوره باشگاه رئال‌مادرید اعتراف کرد که هنوز خودش را در حدی نمی‌بیند که بتواند کهکشانی‌ها را هدایت کند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، زین‌الدین زیدان اعلام کرد که می‌خواهد به کار خود به عنوان سرمربی تیم فوتبال رئال‌مادرید کاستیا (تیم فوتبال دوم باشگاه رئال‌‌مادرید) ادامه دهد و برنامه‌ای برای قبول هدایت تیم اصلی باشگاه به عنوان جانشین کارلتو آنچلوتی ندارد.

به دنبال اخراج کارلتو از سمت مربیگری رئالی‌ها و پیش از روی کار آمدن رافائل بنیتس به عنوان جانشین او، برخی رسانه‌های اسپانیایی اعلام کردند که زیدان یکی از گزینه‌های مربیگری کهکشانی‌‌ها در فصل آینده است اما او گفت هرگز برنامه‌ای برای قبول چنین مسئولیتی نداشته است.

زیدان در این خصوص به شبکه RTL گفت: زیدان، سرمربی رئال‌مادرید؟ دورنمای جالبی دارد اما قبول مسئولیت هدایت تیم پس از آنچلوتی هرگز مسئله‌ای نبوده که به آن فکر کنم. من می‌خواهم به کارم با رئال‌مادرید کاستیا ادامه دهم چون هنوز خودم را آماده مربیگری در تیم اصلی نمی‌بینم.

زیدان ادامه داد: این را هم باید بگویم که یک مربی برای هدایت یک تیم هرگز تمام و کمال آماده نیست اما اگر بخواهیم تا سبز شدن تمام چراغ‌ها صبر کنیم، هرگز به هدف‌مان نخواهیم رسید. با این حال من دغدغه‌ای از این بابت ندارم و کارها را به شیوه خودم انجام خواهم داد. ببینیم گذر زمان من را به کجا می‌رساند.

1140

نظرات کاربران