زیدان: در رئال مادرید همه چیز خوب پیش می رود؛ این جایزه را به مادرم تقدیم می کنم

زیدان: در رئال مادرید همه چیز خوب پیش می رود؛ این جایزه را به مادرم تقدیم می کنم

3920
23:55
07 دی 1396
زین الدین زیدان، سرمربی تیم رئال مادرید که در دبی جایزه Globe Soccer را به عنوان بهترین مربی سال 2017 دریافت کرد، اظهار داشت که این جایزه ثابت می کند که تیمش چقدر خوب پیش رفته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - زین الدین زیدان، سرمربی تیم رئال مادرید که در دبی جایزه Globe Soccer را به عنوان بهترین مربی سال 2017 دریافت کرد، اظهار داشت که این جایزه ثابت می کند که تیمش چقدر خوب پیش رفته است.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، تیم رئال مادرید تحت هدایت زیدان در سال 2017 پنج عنوان قهرمانی فتح کرد، تا مرد فرانسوی پس از دریافت جایزه اینطور صحبت کند:

می خواهم از شما تشکر کنم، اینجا من نماینده باشگاه و رئیس آن هستم. دریافت این جایزه به معنی آن است که همه چیز خوب پیش می رود. همچنین از رئیس باشگاه هم تشکر می کنم که فرصت هدایت رئال مادرید را در اختیارم قرار داد. همه بازیکنان فوق العاده هستند و به آنها تبریک می گویم. این جایزه برای آنهاست، نه برای من. از همه مربیان نیز تشکر می کنم. عناوین زیادی فتح کرده ام اما این شغل بسیار سختی است. در نهایت و مهمتر از همه، این جایزه را به مادرم تقدیم می کنم.

1771

نظرات کاربران
Sajjad47
از بنزما خوشم میاد ولی اینکه فیکس بازی کنه یه کم زیادیشه. اگه به جاش بیل بزاری ایسکو هم پشت سر سلطان و بیل بزاری یا هری کین بگیری به جا بنزما مثلث سلطان و کین و بیل درست کنی و یه گلر خوب مثل کورتوا بگیری و دفاع چپ تقویت کنی اوضاع از اینم بهتر میشه اگه بشه چی میشه
۰۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۷:۵۵
پاسخ
8
10
Cr7-17
جناب لجبازترین ادم تمام کهکشانها چجوری میگی همه چیز خوب پیش میره؟ به خاطر لجبازیت لالیگا رو تقریبا ازدست دادیم ال کلاسیکویی که بایدراحت میبردیم باختیم حتی بعداز سالهابرای اولین بار تواروپابه عنوان تیم دوم صعودکردیم تیم داره وارد بحران میشه ولی نه حاضرمیشی بازیکن بگیری تیم روتقویت کنی نه حاضرمیشی اسنسیو رو بذاری جای بنزما این فصل اگه جام نگیریم فقط و فقط مقصرش جنابعالی هستی؛تیم رو ازبحران دراوردی به اوج رسوندی حالا خودت دستی دستی داری دوباره وارد بحران میکنی !Hala madrid¡...
۰۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۴:۵۵
پاسخ
15
14
محمدپارسا
اره خیلی خوب پیش میره میگم یه وقت بد نباشه نه تنها پنالدو بلکه هیچ بازیکنی از رئال بین ده گزینه اول اقای گلی تولالیگا نیست!!! :)))))
۰۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۴۹:۵۸
پاسخ
19
19
مستاجر خدا
من یه اشتباهی در مورد رونالدو میکردم رونالدو بهترین ورزشکار تاریخ نه فقط فوتبال
۰۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۳۵:۲۶
پاسخ
25
21