زیدان: رونالدو و نیمار می توانند کنار هم بازی کنند

زیدان: رونالدو و نیمار می توانند کنار هم بازی کنند

8546
18:55
21 اردیبهشت 1397
زیدان به شایعات پیرامون انتقال نیمار به مادرید، دامن زده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - زیدان به شایعات پیرامون انتقال نیمار به مادرید، دامن زده است.

به گزارش وبسایت نود، بعد از گزارش اخیر رسانه های اسپانیایی مبنی بر مذاکرات میان رئال مادرید و نیمار، زیدان عنوان کرده است رونالدو و نیمار می توانند کنار هم بازی کنند. اخیراً دو نشریه اسپانیایی نزدیک به باشگاه رئال مادرید خبرهای جدیدی را گزارش دادند. یکی از نویسندگان سابق مارکا در مصاحبه با یک رادیو اسپانیایی مدعی شده بود که انتقال نیمار به رئال مادرید تقریباً نهایی شده و او با مبلغی در حدود ۲۶۰ تا ۳۰۰ میلیون یورو پاریس را به مقصد مادرید ترک می کند.

چهارشنبه نیز آ اس مدعی شد که نیمار طی ماه گذشته در برزیل دو ملاقات با نمایندگان رئال مادرید داشته است. زیدان در واکنش به این شایعات چنین گفته است:

نمی دانم آیا مذاکراتی برای جذب نیمار در جریان است یا خیر. چیزی که به آن اهمیت می دهم کاری است که فعلاً در حال انجامش هستیم. وارد باقی جریانات نمی شوم، باقی را به دیگران واگذار می کنم. باید فصل را به خوبی به پایان برسانیم. بعد از آن صحبت ها انجام خواهد شد. قطعاً تغییراتی در راه خواهد بود ولی اکنون نمی خواهم به آن فکر کنم.

بازیکنان خوب همیشه ترکیب های خوبی برای هم هستند. مردم می گفتند من و ژورکائف نمی توانیم ترکیب خوبی کنار هم بسازیم، ولی مزخرف بود، ما در کنار هم قهرمان جهان شدیم. در خارج از زمین را نمی دانم ولی در داخل زمین، بازیکنان خوب همیشه می توانند کنار هم ترکیب مناسبی بسازند.

1878

 

نظرات کاربران
سینا میلان
خلیفی نمیزاره نیمار بره. چندین شکست خورده و نیمار تنها برگ برنده ش هست.
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۸:۵۶
پاسخ
3
11
بابک
دو تمارض گر حرفه ایی
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۹:۰۳
پاسخ
25
24
مهران
نمیشه زیدان جون..جفتشون به شدت مغرور هستن و کنار هم خوب نمیشن..اونی که به تنهایی با غرورش حماسه می آفرید خودت بودی زیدان جان.نه این بازیکن نیمار که فقط دنبال و پول و شهرته.
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۴:۰۲
پاسخ
11
26
پیجو
زیزوی خوبم نمیخواستم بعد ازتو و رائول و لمپارد و دروگبا و گالاس فوتبال نگاه کنم تا این که برگشتی و رئال رو ساختی چه تیمی ... کریس ،مودریچ،کروز،ناواس .همتون مقدسید و تو قلبم جاودان.کاش میشد ببینمت.شاید یه روز بشه
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۸:۰۲
پاسخ
19
35
ایران من
نیمار با قدم گذاشتن در سانتیاگو برنابئو به راهی میرود که فیگو رفت, او نفرین ابدی هواداران بارسا و پاریس را به جان خواهد خرید !!!
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۶:۲۴
پاسخ
61
71
بارسلونا❤
درجواب Moah : همه چیز پول و شهرت و قهرمانی نیست .. بعضی وقتا معرفت و انسانیت مهمتر از اینچیزاست:)
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۱:۰۸
8
16
Moah
نفرین ابدی هواداران بارسلونا اونقدر اهمیت نداره که بازی کردن واسه رئال و پولی که به دست میاره ارزش داره:)) نتیجه اینکه شماها نفرین کنید، ما قهرمانی به دست میاریم، نیمار هم پول و شهرت بیشتر:)
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۰:۵۵
31
33
احمد دی اچ
عالی زود بیاد
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۳:۱۲
پاسخ
33
45
❤سلطان کریس❤
نیماربیاد رئال مگه میشه دوسش نداشت....
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۴:۵۴
پاسخ
48
77
کسرا
بعید میدونم نیمار بیاد رئال چون از بارسا رفت که زیر سایه مسی نباشه حالا بیاد رئال بره زیر سایه کریس رونالدو؟ ضمن اینکه نصف بیشتر مشکلاتی که تو پاریس داره اینه که مرد اول تیمش نیست مخصوصا اون اوایل که با کاوانی سر پنالتی و کاشته به مشکل خورد. تازه اون کاوانی بود این که کریس رونالدوعه. واسه همین خیلی بعید میدونم این انتقال صورت بگیره. ولی به هر حال اگه صورت بگیره، انتقال جذابی میشه. البته مث قضیه فیگو نمیشه چون فیگو هم محبوب‌تر بود واسه بارسایی‌ها و هم بازیکن بزرگ‌تر و کارزیماتیک‌تری بود.
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۵:۴۰
6
11
مستاجر خدا
وای که چه شود خود بارسایی ها وقتی آمار نیمار تو رئال و با پیرمردشون مقایسه کردن چه قدر پشیمون میشن:)) نیمار بیاد کمی دیگه خیالمون راحت میشه برای خداحافظی رونالدو
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۱:۲۴
پاسخ
73
63
Cr7-18
هیچکس قادر نیست جای کریس رو بگیره شاید فقط نزدیکش بشه شاید !Hala madrid¡
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۰:۵۴
33
46
حامد مسی
اتفاقا بارسایی‌ها از خداشونه نیمار بره رئال تا هم نیمار بفهمه که مسی کی بود و بیشتر به حماقتی که کرده وی ببره، هم اینکه طرفداران زغال و پنالدو بفهمن که پنالدو حتی نصف نیمار هم نیست چه برسه مقایسه با مسی.
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۷:۴۸
43
43