زیدان سرمربی بعدی یوونتوس خواهد بود؟

زیدان سرمربی بعدی یوونتوس خواهد بود؟

9375
13:43
20 خرداد 1397
به نظر می رسد که زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی سابق رئال مادرید، حتی پیش از فینال لیگ قهرمانان اروپا و سومین قهرمان به همراه کهکشانی ها، مذاکراتی با باشگاه سابق خود برای قبول هدایت آنها داشته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - به نظر می رسد که زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی سابق رئال مادرید، حتی پیش از فینال لیگ قهرمانان اروپا و سومین قهرمان به همراه کهکشانی ها، مذاکراتی با باشگاه سابق خود برای قبول هدایت آنها داشته است.

به گزارش وبسایت نود، زین الدین زیدان، اسطوره تیم رئال مادرید پس از روی کار آمدن به عنوان مربی رئال مادرید در پی اخراج کارلو آنچلوتی، در طی دو فصل و نیم هدایت کهکشانی ها کارنامه ای خارق العاده شامل سه قهرمانی پیاپی لیگ قهرمانان اروپا از خود بر جای گذاشت. زیدان فرانسوی پس از فتح سیزدهمین عنوان قهرمانی اروپای رئال مادرید، در کنفرانسی مطبوعاتی ار سمت خود استعفا کرد تا دنیای فوتبال را در شوک فرو برد.

از همان زمان گمانه زنی ها مبنی بر جانشین احتمالی او در سانتیاگو برنابئو آغاز شد و از ماکسیمیلیانو الگری، سرمربی ایتالیایی و موفق یوونتوس به عنوان یکی از گزینه های جانشینی زیدان نام برده شد. الگری با رد این شایعات عنوان کرد که قصد جدا شدن از یوونتوس را ندارد.

اکنون رسانه های اسپانیایی اعلام می کنند که پیش از آغاز فینال لیگ قهرمانان اروپا در کیف، زیدان با مسئولان باشگاه یوونتوس مذاکره داشته است و با آنها برای جانشینی الگری در پایان فصل آینده یعنی در تابستان 2019 به توافق رسیده است.

زیدان چند فصل در دهه نود بازیکن یوونتوس بود و هیچ گاه علاقه خود جهت همکاری مجدد با این باشگاه و احترامی که برای آنها قائل است را مخفی نکرده است.

1721

نظرات کاربران
MJ Juve
بهترین گزینه برای زیدان PSG فصل بعد هست. چون تو لیگ آسون فرانسه میتونه چند تا قهرمانی بیاره. اما اگه بیاد ایتالیا، نه تنها کمکی به قهرمانی یووه تو CL نمیکنه، بلکه تو سری آ هم دستمون رو میذاره تو پوست گردو! خود زیدان هم میدونه اگه داوری و یوفا نبود حتی یه قهرمانی اروپا هم نمیتونست بدست بیاره. قبل از بازی با برگشت با اینتر که وضعیت یووه خیلی خطرناک شده بود و خیلیا به خاطر بازی های سخت تر یووه با اینتر و رم احتمال قهرمانی ناپولی رو بیشتر میدونستن تو کنفرانس مطبوعاتی از بوفون در همین مورد پرسیدن؛ بوفون گفت: یه فصل 38 هفته ست. اگه تیم دیگه ای قهرمان بشه حتماً شایستگی بیشتری از ما داشته. چون تونسته تو این همه بازی بهتر از ما کار کنه. حالا مقایسه کنید با وضعیت 10 سال اخیر رئال: فقط 2 قهرمانی تو لالیگا. اما تو اروپا با داوری ...
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۱:۲۸
پاسخ
6
7
ابوسیف
اگه به یونتوس بیاد..دیگه طرفدار یوه نیستم..ازش بدم میاد..زیدان
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۱:۱۵
پاسخ
10
2
Cr7-18
هرجا بری از یاد مادریدیستاییها نمیری و امیدوارم یک روز دوباره وقتی دیگه پرزی درکارنبود برگردی فقط دفعه بعد لااقل یکم زودتر بگو میخای بری(اگه ازقبل تصمیم به رفتن داشتی)که تیم اینجوری وارد جهنم نشه !Hala zizo !Hala madrid¡
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۷:۵۵
پاسخ
4
12
یوونتوسی آتیشی
ما یووه ای ها از آلگری راضی هستیم تا زیدان بیاد تیم رو بشناسه و جم و جور کنه چند فصل جام رو باید از دست بدیم
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۱:۲۸
پاسخ
16
5
hossein
دقیقا از چی الگری راضی هستیم ک خودمون خبر نداریم گرفتن اسکودتو دیگه ارزشی نداره . مهم هست ولی تیمی که میخاد توی بزرگای اروپا باشه بجای اسکودتو نیاز به لیگ قهرمانان داره . نه مث رئال هر سال ( چون واقعا رئال شاهکاره) ولی نه هم تیم دست و پا بسته مث یوونتوس الگری که میکشه ادمو تا بازی کنه . سیستم درستو میدونه ولی اجرا نمیکنه
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۰:۱۷
3
2
mohammadreza
پاریسن ژرمن بهترین گزینه اس الیته نمیدونم داستان مربی پاریس چی شد!
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۵:۵۲
پاسخ
41
3
ali
منتظریم زیزو جان
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۸:۲۶
پاسخ
5
38
توريني
بنيتز که مال سال بوق بود جانشين انجلوتي شد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۴:۳۰
پاسخ
29
10
مهران رونالدو
خیلی خوبه شاید با کمک زیدان یووه به قهرمانی اروپا برسه
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۵:۵۹
پاسخ
5
62
مجتبی لاری
خونه خودته اسطوره زیدان یه یوونتوسی بوده هست وخواهد بود:)
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۴:۲۸
پاسخ
8
70