زیدان: شنیدن نام مورینیو مرا اذیت نمی‌کند

زیدان: شنیدن نام مورینیو مرا اذیت نمی‌کند

3116
20:25
30 شهریور 1398
سرمربی رئال مادرید در مورد آینده اش صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، زین الدین زیدان که پس از شکست سنگین مقابل پاریسن ژرمن تحت فشار قرار گرفته در نشست خبری امروز خودش درباره شایعات مربوط به احتمال برکناری اش صحبت کرد.

زیدان گفته:«می دانم که رسانه در مورد اخراج من صحبت می کنند. احساس ضعف نمی کنم. یاد گرفتم که تا آخرین لحظه تلاش کنم. به اخراج شدن و یا استعفا فکر نمی کنم. تنها به کسب پیروزی در بازی فردا فکر می کنم. نمی توانم شایعات را کنترل کنم.

اینکه در مورد آمدن مورینیو صحبت می شود مرا اذیت نمی کند. شرایط را نمی توانم تغییر دهم. می دانم که در رئال و اسپانیا وضعیت به گونه ای است که پس از یک شکست احساس می شود باید همه چیز را تغییر داد.»

۲۰۳۱

نظرات کاربران
عظیم شیرازی
بله شما بیخیالتر از این حرفا هستی. زیدان یکی از اسطوره های دوره نوجوانی ما در رئال کهکشانی بود،اما اگر در دنیای مربیگری با رئال نتیجه گرفت به این دلیل بود که تیم خوبی تحویل گرفت. تیمی که پایه های ساختش رو مورینیو گذاشت و اون قهرمانی باشکوه در سال ۲۰۱۲ با اون همه رکورد رو ثبت کرد،اونم درحالیکه بارسای پرقدرت پپ رقیبش بود. همون تیم با آنجلوتی تقویت شد و عالی بود. بنیتز در حد رئال نبود و نتیجه نگرفت اما تیم همون تیم مورینیو و آنجلوتی بود و بعنوان یک لقمه آماده به زیدان رسید. دلیل دیگر موفقیت زیدان در رئال حضور رونالدو بود. اما چرا الان زیدان نتیجه نمیگیره؟ چون بازیکنان اصلی رئال همگی از مرز سی سال گذشتند و توان سابق رو ندارن و رونالدو هم رفته. پس زیدان جان الانه که باید هنری اگر داری نشون بدی،که متاسفانه نداری. رئال فقط به یک نفر احتیاج داره تا دوباره تیم رو از پایه بسازه: ژوزه مورینیوی کبیر
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۹:۰۲
پاسخ
29
36
رئال مادرید
زیدان راچندی دیگرروی نیمکت پی اس جی ببینید.
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۱:۲۱
پاسخ
14
18
کاپیتان
عشقی رییس
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۵:۰۶
پاسخ
14
18
حامد نیستلروی
بزرگترین اشتباه رو کردی که برگشتی و خودت رو خراب کردی. ولی الان خیلی زوده برا اخراج واین حرفها حداقل باید بهش تا نین فصل فرصت بدهند . امان از دست این پرز ...
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۹:۱۴
پاسخ
8
28