زیدان: قهرمانی لالیگا هدف اصلی رئال مادرید است؛ اگر بازیکنی جدا نشود، خریدی نخواهیم داشت

زیدان: قهرمانی لالیگا هدف اصلی رئال مادرید است؛ اگر بازیکنی جدا نشود، خریدی نخواهیم داشت

2108
14:59
30 مرداد 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - کریم بنزما، مهاجم فرانسوی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی مقابل سوسیه داد شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - کریم بنزما، مهاجم فرانسوی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی مقابل سوسیه داد شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش وبسایت نود، متن صحبت های زیدان در کنفرانس مطبوعاتی از نظرتان می گذرد.

35 روز در پیش فصل تمرین کردید. شرایط تیم چطور است؟
شرایط خوبی داریم و آماده سازی خوبی داشتیم. همه بازیکنان آماده شروع لالیگا هستند. سال مشکلی خواهد بود. باید سخت بجنگیم اما آماده ایم و به تلاش ادامه می دهیم.

از ترکیبی که دارید راضی هستید؟
تا وقتی که بازیکنی جدا نشده نمی توانیم خرید کنیم. غیرممکن است. از تیمی که دارم راضی هستم.

بیل آماده رهبری تیم است؟
بله مثل همیشه همین طور است. بازیکن مهمی  است. سال گذشته این را نشان داد و امسال می خواهد به روندش ادامه بدهد و برای این تیم تاریخ سازی کند.

اگر بازیکنی شبیه کاسمیرو داشتید، خیالتان راحت تر نبود؟
در حال حاضر امکان پذیر نیست. قبلا مارکوس یورنته را داشتیم که به خوبی مناسب این پست بود اما می خواست بازی کند و جدا شد. بازیکنان دیگری حضور دارند که می توانند در پست کاسمیرو بازی کنند و البته امکان تغییر سبک وجود دارد.

رئال مادرید همیشه در شروع کار مشکل داشته است.
باید شروع خوبی داشته باشیم. شروع پیش فصل مهم است. بازی مشکلی در سن سباستین خواهیم داشت و مهم این است که فصل را خوب شروع کنیم.بازی مشکلی است. دو بازی در خانه داریم و می خواهیم شروع خوبی داشته باشیم. اتلتیکو همیشه یک گزینه است، مثل بارسا و رئال مادرید همیشه خواهند جنگید. سوسیه داد در خانه تیم خوب و خطرناکی است. بازی بسیار مشکلی است. این تیمی است که از اولین لحظه تا آخرین لحظه خواهید جنگید.

نظرتان چیست که رئال مادرید در هشت سال اخیر فقط یک لالیگا را برده؟
در مورد پارسال صحبت نمی کنیم. پارسال نتوانستیم لالیگا را ببریم. تلاش می کنیم تا به جلو حرکت کنیم. لالیگای خیلی مهمی پیش رو داریم. امروز روز ماست. در کوپا و لیگ قهرمانان هم خواهیم جنگید. لالیگا خیلی خیلی مهم است.

شرایط بنزما و رونالدو چطور است؟
نمی توان زمان دقیقی در مورد بازگشت انها مشخص کرد. کریستیانو درون زمین پا به توپ شد و این ناشنه خوبی اتس. او می خواهد هر چه زودتر برگردد. از دیدن بازی او لذت می برم. کریم متفاوت است، امروز به صورت اختصاصی دوید. با او صحبت کردم و دوست ندارم که ریسک کنم. تلاش می کنیم تا وقتی برگردد که صد در صد آماده باشد. بنزما از ناحیه کمر مصدوم بوده است. نباید وارد جزئیات شویم. با پزشکان و فیزیوتراپ ها صحبت کردم و آنها باید در مورد شرایط او با جزئیات صحبت کنند.

اگر کریستیانو مقابل سلتا برگردد، از تیم ملی پرتغال درخواست خواهید کرد که او را در لیست قرار ندهند؟
سوال خوبی است اما فعلا هنوز به چنین مسئله ای فکر نکرده ایم. به بازی فردا فکر می کنیم پس از آن وقت برای صحبت کردن در مورد رونالدو وجود دارد. مهم این است که به بازی بعدی مقابل سلتاویگو برسد. هفته بعدی خیلی مهم خواهد بود. شاید حتی دیدار مقابل سلتا نیز برای رونالدو خیلی زود باشد.

نظرتان در مورد ماندن آسنسیو چیست؟
در بازی با سویا او در ترکیب اصلی قرار گرفت و باید دید در مقابل سوسیه داد نوبت چه کسی است. بازیکن مهمی است و از عملکردش راضی هستم. مقابل سویا هم گل زد و هم بازی خوبی داشت. ببینیم چه می شود.

موراتا در غیاب بنزما و رونالدو در ترکیب اصلی قرار می گیرد؟
در مورد گل نزدنش صحبت نمی کنم. با او صحبت کرده ام چرا که من مربی تیم هستم و به او می گویم که باید چه کار کند. موراتا به خوبی آکادمی رئال را می شناسد و ارزشهای این باشگاه را می داند. او مثل بقیه آماده است و هر روز بهتر می شود.

ماریانو در رئال مادرید می ماند؟
به سن سباستین سفر می کند. امیدوارم مثل همیشه صد در صد آماده باشد. جوان است و می داند که چه آینده ای پیش رو دارد و باید برای کسب جایگاه خود در ترکیب بجنگد. او با ما خواهد ماند و باید ببینیم که چه می شود.

چه اهدافی برای خود تعیین کرده اید؟
می دانیم که سطح توقعات در این باشگاه خیلی بالاست. می دانیم که باید چه کار کنیم و با تمام قوا به تلاش ادامه می دهیم تا در تمرینات  آماده باشیم. فوتبال یک دانش دقیق نیست. از بازیکنانی که دارم راضی هستم و تیم خوبی داریم. سال پرتوقع و مشکلی پیش روی ما خواهد بود. لالیگا هدف اصلی ماست چرا که تورنمنتی است که باید هر روز در آن تلاش کنیم.

1140

نظرات کاربران
بهروز real
فریاد بزن حالامادرید
۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۱۲:۰۰
پاسخ
4
15
mehrdad
امیدوارم موفق بشی چراکه فصل سختی پیش رو داریم. زنده بادکریستیااااااانو رونااااااااالدو پاینده باد رئااااااال مادرررررررید
۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۵:۱۷
پاسخ
6
53
محمد رئالی
به امید خدا امسال رئال ۶ گانه رو می بره
۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۱:۳۱
پاسخ
8
57