زیدان: می دانم که برای 10 سال در رئال مادرید ماندنی نخواهم بود

زیدان: می دانم که برای 10 سال در رئال مادرید ماندنی نخواهم بود

2188
09:50
19 دی 1396
زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادرید که تیمش در جدول لالیگا وضعیت مناسبی ندارد، می داند که برای سال هایی طولانی در این باشگاه نخواهد ماند.

وبسایت رسمی برنامه نود - زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادرید که تیمش در جدول لالیگا وضعیت مناسبی ندارد، می داند که برای سال هایی طولانی در این باشگاه نخواهد ماند.

به گزارش وبسایت نود، رئال مادرید تحت هدایت زین الدین زیدان، هافبک افسانه ای سابق خود به دو قهرمانی متوالی لیگ قهرمانان اروپا و یک قهرمانی در لالیگا دست یافته در فصل جاری این تیم در لیگ اسپانیا عملکردی ضعیف داشته است و در حال حاضر در رده چهارم جدول قرار دارد و 16 امتیاز از بارسلونای صدرنشین عقب است.

به نقل از fourfourtwo، زیدان در مصاحبه ای که با فرانس فوتبال داشت درباره آینده و شرایطش در این باشگاه صحبت کرد. زیدان گفت:

زیدن الدین زیدان دیگر یک بازیکن در باشگاه رئال مادرید نیست، آن زیدان دیگر وجود ندارد. حالا همه چیز بستگی به زین الدین زیدان مربی دارد که عرصه مربیگری اش را رقم بزند. من با کار هایی که برای این باشگاه به عنوان بازیکن انجام داده ام محافظت نخواهم شد.

می دانم که روزی دوران مربیگری من در رئال مادرید به پایان خواهد رسید، پس سعی می کنم از تمام امکانان برای موفقیت استفاده کنم. با خودم می گویم اگر من تنها ده روز دیگر اینجا فرصت داشته باشم می خوام آن 10 روز را به بهترین شکل زندگی کنم و اگر شش ماه باشد هم همینطور.

فراتر از این فکر نمی کنم. می دانم که 10 سال اینجا نخواهم بود.

زیدان در خصوص وضعیت تیمش و فشاری که بر روی و بازیکنان وجود دارد ادامه داد:

فشاری که از خارج وارد می شود تاثیری بر روی من ندارد. من دور خودم سپر چیده ام و چیزی نمی تواند مزاحم من شود. من مسئولیت های زیادی به عنوان مربی رئال مادرید دارم. اما وقتی به خانه می رسم همه چیز خاموش می شود.

می دانم که خیلی از مربی ها نمی توانند فکرشان را از کارشان خالی کنند، اما من این قابلیت را دارم. به خانه می روم و به همسر و پسرانم ملحق می شوم و با هم برنامه ای می بینیم یا شام می خوریم. خودم را از کار جدا می کنم چون این کار واجب است.

رئال مادرید در حال حاضر در رده چهارم جدول لالیگا قرار دارد و در دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف پاریسن ژرمن برود.

1721

نظرات کاربران
Hala Madrid
زیدان همیشه در قلب رئالی های واقعی جا داره ولی به نظرم دیگه تیم با زیدان آینده ای نخواهد داشت. تیم خالی از تنوع تاکتیکی و انگیزه شده و تنها چیزی که میتونه این مشکل رو درست کنه تغییراته! رئال داره تاوان فصل نقل و انتقالات بدش رو میده. بازیکنایی مثل اشرف، مایورال، وایخو، کاسیا، و بنزما اصلا در حد رئال نیستن. بازیکنایی مثل کارواخال، کروس و مارسلو دیگه اون انگیزه سابق رو ندارن که بهشون کمک کنه تا بدرخشن. رونالدو افت فاحشی در گلزنی داشته که بدون شک بخاطر ضعف تیم در خلق موقعیت بوده. بیل همیشه دست رئال رو خالی گذاشته با مصدومیت هاش. فقط بازیکنایی مثل مودریچ، راموس و ناواس تونستن تو اوج بمونن. به نظرم وقتشه پرز پولایی که تو این ۲ سال خرج نکرده رو خرج کنه. تنها مهاجمی که میتونه رئال رو از گلزنی مطمئن کنه هری کینه، ولی قطعا تا وقتی که بنزما فروخته نشه هیچ مهاجمی جرات نمیکنه بیاد رئال. ناواس خیلی خوبه و باید کپا رو بجای کاسیا بیارن. یه مدافع بزرگ لازم داریم که جای خالی په په رو پرکنه. یه مدافع راست میخوایم مثل اودریوزولا که با کارواخال رقابت کنه. در پست هافبک قطعا هیچ تغییری نیاز نیست. یه بازیکن مثل هازارد برای جانشینی بیل همیشه مصدوم میخوایم. خلاصه تغییرات اساسی برای برگشتن تیم به اوج نیاز داریم. و در آخر، هر تیمی روزای خوب و بد داره و در روزهای بد هست که هوادارای واقعی خودشونو نشون میدن
۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۰:۱۸
پاسخ
5
16
مسعود هاشمی
یکم نظر پر محتوا بزارین سوژه انو پنالدو موقعیت براش خلق نشده؟تو نکنه بازی محلات رئال مادرید میبینی؟کدوم شبکس دادا ما هم ببینم یکم بخندیم
۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۷:۱۳
4
7
Cr7-17
افرین ومرحبا ؛ ولی کو گوش شنوا ! ما داریم چوب لجبازی زیدان رومیخوریم ازخودمون داریم میخوریم بعداین وسط یک عده هوادارخردسال تیم تازه به دوران رسیده فکرمیکنن خبریه منتظر برگشت وحشتناک رئال باشین !Hala madrid¡...
۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۴:۱۷
6
5
بورگتی
fبزودی اخراج میشی بدون جام از تیم میری با این ارنجو و تعویضات کواچیچ درحد محلات هم نیست بعد تو الکلاسیکو فیکس بازی میکنه ایسکو رو میزاری بیرون
۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۹:۰۷
پاسخ
9
7