زیدان: وجود گوی های سرد و گرم؟ خنده دار است؛ رابطه ام با آنچلوتی مثل استاد و شاگرد است

زیدان: وجود گوی های سرد و گرم؟ خنده دار است؛ رابطه ام با آنچلوتی مثل استاد و شاگرد است

17415
23:05
27 اسفند 1395
زین الدین زیدان، سرمربی تیم رئال مادرید در آستانه دیدار فردا شب تیمش مقابل اتلتیک بیلبائو در کنفرانس مطبوعاتی حضور پیدا کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - زین الدین زیدان، سرمربی تیم رئال مادرید در آستانه دیدار فردا شب تیمش مقابل اتلتیک بیلبائو در کنفرانس مطبوعاتی حضور پیدا کرد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، این دیدار از هفته 28 رقابت های لالیگا، فردا از ساعت 18:45 در ورزشگاه سن مامس برگزار خواهد شد و شاگردان زیدان به دنبال تداوم صدرنشینی و مستحکم کردن جایگاه خود خواهند بود. زیزو در صحبت های خود گفت:

3 امتیاز این مسابقه برای ما خیلی مهم است. آنها مثل همیشه خیلی خوب دفاع خواهند کرد. ما نیز سخت کار کرده ایم و شخصیت و اعتماد به نفس داریم. باید به منظور کسب پیروزی، این عناصر را ترکیب کنیم. فکر می کنم تنها شکست خانگی آنها مقابل بارسلونا رقم خورده است. می دانیم که این یکی از سخت ترین و پر فشار ترین بازی های باقی مانده ماست. بازی در این ورزشگاه سخت است اما سعی می کنیم مثل همیشه عمل کرده و با ارائه یک بازی خوب پیروز شویم.

BBC در سن مامس:

فردا می بینید که چه کسانی بازی می کنند. همه آنها آماده هستند و باید ببینیم که فردا چه اتفاقی می افتد.

پایان لالیگا:

باید فعلاً لیگ قهرمانان اروپا را فراموش کنیم، چون در حال حاضر بازی های لیگ را در پیش داریم. مقابل بیلبائو بازی بسیار سخت و مهمی خواهیم داشت. باید درست مثل فصل گذشته که در آخرین بازی های خود پیروز می شدیم، تا پایان فصل با این فشار کنار بیاییم و اگر بتوانیم عملکرد فصل گذشته را تکرار کنیم، فوق العاده می شود. سرنوشت ما به خودمان بستگی دارد. راه سخت و درازی در پیش است اما به سادگی با رویکرد بازی به بازی پیش می رویم.

گوی های گرم و قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا:

این حرف ها فقط باعث خنده من می شوند؛ دیگر صحبت در مورد گوی های سرد و گرم کافی است. حالا فهمیدیم که چنین چیزی وجود ندارد. اینجا یاد گرفته ام که فتح همه چیز چقدر فوق العاده است. من به یک اندازه برای قهرمانی در لیگ و اروپا انگیزه دارم. تا فینال لیگ قهرمانان اروپا تنها 5 بازی باقی مانده و 12 بازی هم در لالیگا خواهیم داشت. هیچ بازی آسانی وجود ندارد و در لیگ قهرمانان با حریف سخت و باانگیزه ای روبرو خواهیم شد. این اتفاقی است که افتاده و نمی توانیم آن را عوض کنیم.

بازگشت آنچلوتی:

با او صحبت نکرده ام. رابطه ما مثل استاد و شاگرد است. او انسان خوبی است، من دستیار دوم او بودم و همه می دانیم که اینجا به چه دستاورد هایی رسید. همدیگر را خوب می شناسیم و هر اتفاقی درون زمین ممکن است رخ دهد. تقابل با آنچلوتی بسیار ویژه خواهد بود. در کنار او چیز های زیادی یاد گرفتم. خوشحالم که مقابل او قرار خواهم گرفت؛ بازی فوق العاده ای خواهد بود. نکته مهم نقشه بازی نیست، بلکه نگرش و احترام است.

بایرن هم از ما نمی ترسد. آنها تیم قدرتمندی هستند که خوب بازی می کنند. تماشای این بازی برای هواداران فوتبال در سراسر جهان لذت بخش خواهد بود. مرحله حذفی 50/50 است، همیشه همینطور بوده و در این بازی بخصوص نیز اینطور خواهد بود. معمولاً می گویند که برگزاری بازی رفت در خارج از خانه بهتر است اما من ترجیحی ندارم. می دانیم که باید به آنجا رفته و گلزنی کنیم و بعد از آن می توانیم روی بازی برگشت تمرکز کنیم.

بلیط فروشی مرحله یک چهارم نهایی:

برای چنین لحظاتی زندگی کرده ام. وقتی بازیکن بودم، این نوع بازی ها را ترجیح می دادم؛ اینگونه بازی ها برای من هیجان انگیز هستند.

بازی تیمی:

مسلماً می توانیم بهتر شویم. بد کار نکرده ایم و نتایج تا به اینجا مثبت بوده اند. ادامه فصل برای ما مهم خواهد بود. در این مقطع است که سرنوشت رقم خواهد خورد. بعد از وقفه بازی های ملی، بازی های زیادی خواهیم داشت. آوریل برای ما ماه مهمی خواهد بود، اما گروهی داریم که آماده رویارؤیی با چالش هاست. بهترین مقطع فصل در انتظار است. بازیکنان این را می دانند و روی هدف خود که فتح همه عناوین ممکن است، تمرکز کرده ایم.

واران به فرانسه سفر نکرد:

این طبیعی است، فکر نمی کنم او آماده همراهی تیم ملی فرانسه بوده باشد. او هنوز به آمادگی کامل نرسیده است. بهتر بود که او با ما می ماند چون پایان فصل سخت خواهد بود و به همه نیاز خواهیم داشت.

1771

نظرات کاربران
erfan.cr7
فینال رئال یونتوس
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۹:۵۰
پاسخ
1
1
بارسایی دو آتیشه
خدافظ رئال دیگه پلاتینی نیست گوی هارو به نفع رئال بکنه لواندوسکی رئالو نابود میکنه بچه ها شاید غیر مقولانه باشه ولی به دلم افتاده با اینکه طرفدار بارسا هم ولی به نظرم فینال بین درتموند و بایرنه خخ
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۵:۳۸
پاسخ
1
4
باواریا
هر بازیکنی ارزوشه تو بایرن بازی کنه بایرن فقط از المان بازیکن نمیگیره بهترینهای جهانو جمع میکنه لواندوفسکی تنها واسه رئال بسه
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۴۹:۲۰
پاسخ
1
2
باواریا
بهروز هرسال با تیمای ضعیف خورده قهرمان شده امسال به بایرن خورد همون بایرنی که ۸ صفر و ۹ یک رئالو زده گل من
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۴۸:۲۲
پاسخ
1
2
رائول
مطمئن باشید که رئال بایرن رو مقتدرانه حذف می کنه...
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۰۹:۳۰
پاسخ
12
15
Farjam Rezayi
بازم بارسلونا یه تیم واسه طرفداری پیدا کرد :))))
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۴۵:۵۱
پاسخ
7
13
amindorbaei
بایرن به،سادگی نمیتونه از سد رءال بگذره البته مطمءن به صعود بایرنم ولی به سختی
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۱۵:۲۲
پاسخ
13
8
حمید
حیف شد این بازی میتونست تو فینال باشه. ولی بازم خیلی جذابه امیدوارم رئال مثل سه سال پیش رفت و برگشت پنج هیچ بایرنو ببره. شاید فک کنید نمیشه ولی اون موقع بایرن از الانشم بهتر بود. زنده باد اسطوره زین الدین زیدان
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۱۳:۰۰
پاسخ
18
28
حامد بنزما!!
یدونه کریم برای بایرن بسه... هه... الکی که نیست میگن کهکشاااانیا.... راستی یه سوال از بارسایی ها... نرخ هر پنالتی واسه شما چند در اومد؟
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۱۲:۲۱
پاسخ
11
17
بارسلونا❤
کیسه پولای پرز رو نداریم
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۲۶:۰۶
3
2
Cr7
رئال قهرمانه
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۱۱:۴۳
پاسخ
23
30
بایرن مونیخ کبیر
محکوم به باختی آقای زیدان
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۵۵:۱۳
پاسخ
95
50
11
داداش تند میری مواظب باش پنج تایی نشی حالا
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۲۴:۴۳
19
46
مجتبی هیدجی
با اینکه رئالی هستم ولی احتمال زیاد بایرن صعود میکنه امیدوارم بارسا هم حذف بشه تا یه سال این دو تیم نباشه فینال یوونتوس بایرن جذاب و جالبه
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۵۴:۵۲
پاسخ
125
42
امیر
بزار دیس لایکاشونو بزنن منم فکر میکنم این طوری میشه حذف رئال که حتمی هست
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۳۵:۲۵
51
39
alireza
اين بازي هم ميبريم به اميد دوازدهمين قهرماني
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۵۴:۵۱
پاسخ
32
80
ali
میدونی چرا قرعه امسال اینجوری دراومد جوابش خیلی سادس چون پلاتینی دیگه نيس
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۵۱:۳۳
پاسخ
78
33
بارسلونا❤
حامد بنز ... اونزمان که به بایرن خوردین ، مرحله نیمه نهایی بود و تیم ضعیفی وجود نداشت ولی الان یک چهارمه ... میفهمی چی میگم ؟
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۳۱:۱۵
6
6
حامد بنزما
هه... داداشی... چند سال پیشم پلاتینی بود خوردیم به بایرن... چند ساله فوتبال می بینی عمووو؟.... ولی حرفت قشنگ بود پلاتینی بود شما اینقدر راحت داور نمی خریدین... برین داورتون و بخرین تا بوفن و یاراش شمارو به توپ نبندند... بازم هه
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۲۶:۰۵
20
51
شایان
حیف قرعه کشی کاش میشد عوض کرد الان دوتا تیم ضعیف میان بالا دوتا قوی خدایی حق لستر و سه تا تیم دیگه نیست که دوتاشون بیان بالا ولی تیمایی مثل رئال و بارسا و یووه و بایرن یکیشون حذف شن
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۴۹:۵۳
پاسخ
13
88