زیدان، چهارمین مربی موفق در تاریخ رئال مادرید

زیدان، چهارمین مربی موفق در تاریخ رئال مادرید

4857
03:45
18 مرداد 1396
بعد از کسب عنوان قهرمانی سوپرکاپ اروپا در اسکوپیه مقدونیه مقابل منچستر یونایتد، زین الدین زیدان چهارمین مربی موفق تاریخ باشگاه لقب گرفت.

وبسایت رسمی برنامه نود - بعد از کسب عنوان قهرمانی سوپرکاپ اروپا در اسکوپیه مقدونیه مقابل منچستر یونایتد، زین الدین زیدان چهارمین مربی موفق تاریخ باشگاه لقب گرفت.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، در کمتر از 2 سال، مرد فرانسوی با کسب 6 عنوان قهرمانی نام خود را در تاریخ باشکوه و پرافتخار باشگاه رئال مادرید نوشته و با دو قهرمانی در لیگ قهرمانان، دو قهرمانی سوپرکاپ اروپا، یک قهرمانی لالیگا و یک قهرمانی در جام باشگاه های جهان چهارمین مربی موفق تاریخ این تیم است.

زیدان تنها یک جام دیگر تا رکورد 7 قهرمانی ویسنته دل بوسکه فاصله دارد و علاوه بر این، مربی 45 ساله فرانسوی تنها دو جام کمتر از لوئیز مولونی کسب کرده است. با وجود اینکه، میگل مونیوز با 14 عنوان قهرمانی پرافتخار ترین مربی تاریخ باشگاه است، اما ماجراجویی زیدان در سانتیاگو برنابئو تازه آغاز شده است.

علاوه بر این، زیدان بعد از آریگو ساکی که در سال 1990 موفق به دفاع از عنوان قهرمانی خود در سوپرکاپ اروپا شده بود، دومین مربی است که به این افتخار می رسد.

1771

نظرات کاربران
reza 66
زیدان ودیگر هیچ ......
۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۰:۳۶
پاسخ
5
24
آث میلان...
مثل دوران بازیش غوغا کرده...
۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۸:۱۲
پاسخ
5
21
بهروزاحمدی realmadrid
ایشالازیدان سالهاتورئال بمونه ومارئالیها باهاش جام کسب کنیم
۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۵:۵۲
پاسخ
5
25
Cr7-16
زیدان رونالدو رئال مادرید افتخار شکوه و عظمت !Hala madrid¡...
۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۱:۵۷
پاسخ
4
28